Wyniki unieważnionej I serii | |||
zawodnik | odl. 1 | pkt | |
1 |
Janne Happonen (Finlandia) |
131.0 |
135.8 |
2 |
Björn Einar Romören (Norwegia) |
130.5 |
134.4 |
3 |
Simon Ammann (Szwajcaria) |
130.5 |
131.9 |
4 |
Anders Jacobsen (Norwegia) |
133.5 |
131.8 |
5 |
Andreas Kofler (Austria) |
128.0 |
131.4 |
6 |
Adam Małysz (Polska) |
126.5 |
127.7 |
7 |
Martin Koch (Austria) |
125.5 |
123.9 |
8 |
Roman Koudelka (Czechy) |
124.5 |
123.1 |
9 |
Martin Schmitt (Niemcy) |
124.5 |
122.6 |
10 |
Matti Hautamäki (Finlandia) |
122.5 |
120.0 |
11 |
Michael Neumayer (Niemcy) |
124.5 |
119.1 |
12 |
Michael Uhrmann (Niemcy) |
122.5 |
118.5 |
|
Georg Späth (Niemcy) |
122.5 |
118.5 |
14 |
Manuel Fettner (Austria) |
121.5 |
117.7 |
15 |
Arthur Pauli (Austria) |
122.5 |
117.0 |
16 |
Shohei Tochimoto (Japonia) |
121.5 |
116.7 |
17 |
Lars Bystoel (Norwegia) |
120.5 |
114.9 |
18 |
Robert Kranjec (Słowenia) |
120.0 |
114.0 |
19 |
Daiki Ito (Japonia) |
119.5 |
111.6 |
20 |
Noriaki Kasai (Japonia) |
118.5 |
109.8 |
21 |
Taku Takeuchi (Japonia) |
117.5 |
109.5 |
22 |
Jörg Ritzerfeld (Niemcy) |
117.0 |
107.1 |
23 |
Sebastian Colloredo (Włochy) |
117.0 |
106.6 |
24 |
Antonin Hajek (Czechy) |
116.0 |
104.8 |
25 |
Emanuel Chedal (Francja) |
115.5 |
104.4 |
26 |
Roar Ljoekelsoey (Norwegia) |
114.5 |
102.1 |
27 |
Radik Zhaparov (Kazachstan) |
113.5 |
100.8 |
28 |
Jernej Damjan (Słowenia) |
113.0 |
99.9 |
29 |
Fumihisa Yumoto (Japonia) |
113.0 |
98.9 |
30 |
Primoz Peterka (Słowenia) |
112.0 |
98.1 |
31 |
Jakub Janda (Czechy) |
111.5 |
97.2 |
32 |
Sigurd Pettersen (Norwegia) |
111.5 |
96.7 |
33 |
Johan Erikson (Szwecja) |
109.5 |
92.1 |
|
Jussi Hautamäki (Finlandia) |
109.5 |
92.1 |
35 |
Nikolay Karpenko (Kazachstan) |
107.5 |
88.0 |
36 |
Vincent Descombes Sevoie (Francja) |
107.0 |
86.6 |
37 |
Kamil Stoch (Polska) |
106.0 |
85.8 |
|
Andreas Aren (Szwecja) |
106.0 |
85.8 |
39 |
Volodymyr Boschuk (Ukraina) |
105.5 |
83.9 |
40 |
Oleksander Lasarovich (Ukraina) |
105.5 |
83.4 |
41 |
Tami Kiuru (Finlandia) |
101.0 |
75.3 |
42 |
Maciej Kot (Polska) |
101.0 |
74.8 |
43 |
Piotr Żyła (Polska) |
101.0 |
74.3 |
44 |
Jurij Tepes (Słowenia) |
91.0 |
55.8 |
Najbliższe transmisje i programy | ||
dzisiaj 02:57 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
dzisiaj 09:34 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
dzisiaj 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
dzisiaj 20:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |