Wyniki końcowe | ||||
zawodnik | odl. 1 | odl. 2 | pkt | |
1 |
Jakub Janda (Czechy) |
130.5 |
136.5 |
262.1 |
2 |
Stefan Kaiser (Austria) |
129.0 |
132.5 |
249.7 |
3 |
Kim Rene Elverum Sorsell (Norwegia) |
127.0 |
134.0 |
245.3 |
4 |
Balthasar Schneider (Austria) |
130.5 |
129.5 |
245.0 |
5 |
Stefan Thurnbichler (Austria) |
127.0 |
131.0 |
241.9 |
6 |
Roland Mueller (Austria) |
125.0 |
132.5 |
240.5 |
7 |
Martin Höllwarth (Austria) |
124.0 |
130.0 |
232.7 |
8 |
Jon Aaraas (Norwegia) |
124.5 |
129.0 |
231.3 |
9 |
Jure Bogataj (Słowenia) |
124.0 |
129.0 |
229.4 |
10 |
Nikolay Karpenko (Kazachstan) |
120.5 |
129.5 |
226.5 |
11 |
Terje Hilde (Norwegia) |
122.5 |
126.0 |
222.3 |
12 |
Atle Pedersen Roensen (Norwegia) |
122.5 |
126.0 |
220.3 |
13 |
Primoz Roglic (Słowenia) |
120.0 |
128.5 |
219.8 |
14 |
Mitja Meznar (Słowenia) |
119.5 |
127.0 |
216.7 |
15 |
Jurij Tepes (Słowenia) |
118.5 |
126.5 |
213.5 |
16 |
Mark Krauspenhaar (Niemcy) |
119.5 |
126.0 |
213.4 |
17 |
Anze Damjan (Słowenia) |
115.5 |
128.0 |
210.8 |
18 |
Adrian Schuler (Szwajcaria) |
117.5 |
125.5 |
210.4 |
19 |
Kenneth Gangnes (Norwegia) |
120.0 |
123.5 |
210.3 |
20 |
Jan Mazoch (Czechy) |
117.0 |
124.5 |
209.7 |
21 |
Antonin Hajek (Czechy) |
121.0 |
122.0 |
209.4 |
|
Lukas Hlava (Czechy) |
119.5 |
123.5 |
209.4 |
23 |
Antoine Guignard (Szwajcaria) |
119.5 |
122.5 |
208.6 |
|
Christoph Haenel (Niemcy) |
118.5 |
123.5 |
208.6 |
25 |
Markus Eggenhofer (Austria) |
117.5 |
124.0 |
207.7 |
|
Remi Francais (Szwajcaria) |
117.0 |
124.5 |
207.7 |
27 |
Andreas Stjernen (Norwegia) |
117.5 |
123.0 |
202.4 |
28 |
Fredrik Balkasen (Szwecja) |
115.0 |
121.5 |
198.2 |
29 |
Andreas Strolz (Austria) |
117.0 |
117.0 |
193.2 |
30 |
Bastian Kaltenböck (Austria) |
126.0 |
88.5 |
144.1 |
31 |
Radik Zhaparov (Kazachstan) |
115.5 |
92.4 |
|
|
Oleksander Lasarovich (Ukraina) |
115.5 |
92.4 |
|
33 |
Cestmir Kozisek (Czechy) |
115.5 |
91.9 |
|
34 |
Vitaliy Shumbarets (Ukraina) |
115.5 |
91.4 |
|
35 |
Gorazd Robnik (Słowenia) |
114.5 |
90.6 |
|
36 |
Ondrej Vaculik (Czechy) |
115.0 |
90.0 |
|
37 |
Lukas Kuban (Czechy) |
113.0 |
88.4 |
|
38 |
Maksim Anisimov (Białoruś) |
113.5 |
88.3 |
|
39 |
Pascal Bodmer (Niemcy) |
113.0 |
87.9 |
|
|
Carl Nordin (Szwecja) |
113.0 |
87.9 |
|
41 |
Petar Fartunov (Bułgaria) |
113.0 |
87.4 |
|
42 |
Marco Grigoli (Szwajcaria) |
112.0 |
86.1 |
|
43 |
Matic Kramarsic (Słowenia) |
111.5 |
85.7 |
|
44 |
Tobias Bogner (Niemcy) |
111.0 |
84.3 |
|
45 |
Roman Trofimov (Rosja) |
110.5 |
82.9 |
|
46 |
Volodymyr Boschuk (Ukraina) |
111.0 |
82.8 |
|
47 |
Pierre Emanuel Robe (Francja) |
109.0 |
80.7 |
|
48 |
Isak Grimholm (Szwecja) |
108.5 |
79.3 |
|
49 |
Asan Tahtahunov (Kazachstan) |
108.5 |
78.8 |
|
50 |
Pascal Egloff (Szwajcaria) |
108.5 |
78.3 |
|
51 |
Simone Morassi (Włochy) |
108.0 |
77.9 |
|
52 |
Sebastian Cala (Szwajcaria) |
108.5 |
76.8 |
|
53 |
Alexey Korolev (Kazachstan) |
106.5 |
74.7 |
|
54 |
Roberto Dellasega (Włochy) |
106.0 |
72.8 |
|
55 |
Felix Klasi (Szwajcaria) |
104.0 |
70.2 |
|
56 |
Dmitry Sporynin (Rosja) |
104.0 |
69.2 |
|
57 |
Vladimir Zogravski (Bułgaria) |
103.5 |
68.8 |
|
58 |
Marco Beltrame (Włochy) |
105.0 |
67.5 |
|
59 |
Gregor Deschwanden (Szwajcaria) |
104.0 |
66.2 |
|
60 |
Berney Guillaume (Szwajcaria) |
101.5 |
65.7 |
|
61 |
Evgeni Plekhov (Rosja) |
101.5 |
65.2 |
|
62 |
Ivan Chumyshev (Rosja) |
110.5 |
62.9 |
|
63 |
Nicolas Mayer (Francja) |
101.5 |
61.2 |
|
64 |
Jakob Grimholm (Szwecja) |
98.5 |
58.8 |
|
65 |
Vital Anken (Szwajcaria) |
91.5 |
46.7 |
klasyfikacja generalna Pucharu Kontynentalnego »
wirtualna klasyfikacja Kont. Listy Rankingowej (CRL) »
Najbliższe transmisje i programy | ||
dzisiaj 09:34 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
dzisiaj 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
dzisiaj 20:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |