Wyniki treningu | ||
zawodnik | odl. | |
1 |
Thomas Morgenstern (Austria) |
140.0 |
2 |
Andreas Küttel (Szwajcaria) |
130.0 |
3 |
Michael Neumayer (Niemcy) |
129.5 |
4 |
Janne Ahonen (Finlandia) |
129.0 |
|
Denis Kornilov (Rosja) |
129.0 |
6 |
Kamil Stoch (Polska) |
127.0 |
7 |
Anders Bardal (Norwegia) |
126.0 |
8 |
Robert Kranjec (Słowenia) |
124.5 |
|
Yong Jik Choi (Korea Pd.) |
124.5 |
|
Manuel Fettner (Austria) |
124.5 |
11 |
Martin Koch (Austria) |
124.0 |
12 |
Emmanuel Chedal (Francja) |
123.5 |
13 |
Michael Uhrmann (Niemcy) |
123.0 |
14 |
Björn Einar Romören (Norwegia) |
122.0 |
15 |
Wolfgang Loitzl (Austria) |
119.0 |
16 |
Primoz Peterka (Słowenia) |
118.0 |
17 |
Tom Hilde (Norwegia) |
117.0 |
|
Martin Cikl (Czechy) |
117.0 |
19 |
Andreas Kofler (Austria) |
116.5 |
|
Simon Ammann (Szwajcaria) |
116.5 |
21 |
Vincent Descombes Sevoie (Francja) |
115.5 |
|
Oleksander Lasarovich (Ukraina) |
115.5 |
23 |
Sebastian Colloredo (Włochy) |
115.0 |
24 |
Erik Simon (Niemcy) |
114.5 |
25 |
Anders Jacobsen (Norwegia) |
113.5 |
|
Stephan Hocke (Niemcy) |
113.5 |
27 |
Adam Małysz (Polska) |
113.0 |
|
Matti Hautamäki (Finlandia) |
113.0 |
|
Dimitry Ipatov (Rosja) |
113.0 |
30 |
Dimitry Vassiliev (Rosja) |
112.5 |
|
Mitja Meznar (Słowenia) |
112.5 |
32 |
Sigurd Pettersen (Norwegia) |
112.0 |
|
David Lazzaroni (Francja) |
112.0 |
|
Sami Niemi (Finlandia) |
112.0 |
35 |
Ville Larinto (Finlandia) |
111.0 |
36 |
Arthur Pauli (Austria) |
110.5 |
|
Antoine Guignard (Szwajcaria) |
110.5 |
38 |
Roman Koudelka (Czechy) |
110.0 |
|
Antonin Hajek (Czechy) |
110.0 |
40 |
Guido Landert (Szwajcaria) |
109.5 |
|
Georg Späth (Niemcy) |
109.5 |
42 |
Nikolay Karpenko (Kazachstan) |
109.0 |
|
Heung Chul Choi (Korea Pd.) |
109.0 |
|
Severin Freund (Niemcy) |
109.0 |
|
Hyun Ki Kim (Korea Pd.) |
109.0 |
46 |
Andreas Aren (Szwecja) |
108.0 |
|
Maciej Kot (Polska) |
108.0 |
48 |
Volodymyr Boschuk (Ukraina) |
107.5 |
49 |
Roar Ljoekelsoey (Norwegia) |
107.0 |
50 |
Jan Matura (Czechy) |
106.5 |
51 |
Pavel Karelin (Rosja) |
106.0 |
52 |
Isak Grimholm (Szwecja) |
104.0 |
53 |
Jurij Tepes (Słowenia) |
101.5 |
54 |
Veli-Matti Lindström (Finlandia) |
100.0 |
55 |
Piotr Żyła (Polska) |
99.5 |
56 |
Asan Tahtahunov (Kazachstan) |
99.0 |
57 |
Martin Mesik (Słowacja) |
98.0 |
58 |
Maksim Anisimov (Białoruś) |
97.0 |
59 |
Harri Olli (Finlandia) |
95.0 |
60 |
Andrea Morassi (Włochy) |
94.5 |
61 |
Radik Zhaparov (Kazachstan) |
92.5 |
62 |
Gregor Schlierenzauer (Austria) |
DNS |
|
Jernej Damjan (Słowenia) |
DNS |
Najbliższe transmisje i programy | ||
teraz w TV |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
dzisiaj 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
dzisiaj 20:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |