Lista startowa | |
zawodnik | |
1 |
Oleksander Lasarovich (Ukraina) |
2 |
Erik Simon (Niemcy) |
3 |
Asan Tahtahunov (Kazachstan) |
4 |
Manuel Fettner (Austria) |
5 |
Maksim Anisimov (Białoruś) |
6 |
Piotr Żyła (Polska) |
7 |
Sami Niemi (Finlandia) |
8 |
Hyun Ki Kim (Korea Pd.) |
9 |
Maciej Kot (Polska) |
10 |
Andrea Morassi (Włochy) |
11 |
Jan Matura (Czechy) |
12 |
Martin Mesik (Słowacja) |
13 |
Severin Freund (Niemcy) |
14 |
Veli-Matti Lindström (Finlandia) |
15 |
Dimitry Ipatov (Rosja) |
16 |
Volodymyr Boschuk (Ukraina) |
17 |
Yong Jik Choi (Korea Pd.) |
18 |
Kamil Stoch (Polska) |
19 |
Antoine Guignard (Szwajcaria) |
20 |
Isak Grimholm (Szwecja) |
21 |
Antonin Hajek (Czechy) |
22 |
Ville Larinto (Finlandia) |
23 |
Mitja Meznar (Słowenia) |
24 |
Heung Chul Choi (Korea Pd.) |
25 |
Vincent Descombes Sevoie (Francja) |
26 |
Radik Zhaparov (Kazachstan) |
27 |
Jurij Tepes (Słowenia) |
28 |
Andreas Aren (Szwecja) |
29 |
David Lazzaroni (Francja) |
30 |
Sigurd Pettersen (Norwegia) |
31 |
Martin Cikl (Czechy) |
32 |
Nikolay Karpenko (Kazachstan) |
33 |
Sebastian Colloredo (Włochy) |
34 |
Georg Späth (Niemcy) |
35 |
Michael Uhrmann (Niemcy) |
36 |
Guido Landert (Szwajcaria) |
37 |
Primoz Peterka (Słowenia) |
38 |
Robert Kranjec (Słowenia) |
39 |
Roar Ljoekelsoey (Norwegia) |
40 |
Dimitry Vassiliev (Rosja) |
41 |
Stephan Hocke (Niemcy) |
42 |
Pavel Karelin (Rosja) |
43 |
Arthur Pauli (Austria) |
44 |
Harri Olli (Finlandia) |
45 |
Anders Jacobsen (Norwegia) |
46 |
Martin Koch (Austria) |
47 |
Emmanuel Chedal (Francja) |
48 |
Denis Kornilov (Rosja) |
49 |
Anders Bardal (Norwegia) |
50 |
Michael Neumayer (Niemcy) |
51 |
Andreas Küttel (Szwajcaria) |
52 |
Matti Hautamäki (Finlandia) |
53 |
Roman Koudelka (Czechy) |
54 |
Adam Małysz (Polska) |
55 |
Simon Ammann (Szwajcaria) |
56 |
Jernej Damjan (Słowenia) |
57 |
Andreas Kofler (Austria) |
58 |
Tom Hilde (Norwegia) |
59 |
Björn Einar Romören (Norwegia) |
60 |
Wolfgang Loitzl (Austria) |
61 |
Janne Ahonen (Finlandia) |
62 |
Gregor Schlierenzauer (Austria) |
63 |
Thomas Morgenstern (Austria) |
Najbliższe transmisje i programy | ||
teraz w TV |
Eurosport w Player.pl | Planica | Konkurs drużynowy, HS 240 |
jutro 03:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 09:40 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
jutro 20:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |