Wyniki treningu | ||
zawodnik | odl. | |
1 |
Roar Ljoekelsoey (Norwegia) |
134.5 |
2 |
Kamil Stoch (Polska) |
134.0 |
3 |
Primoz Pikl (Słowenia) |
133.5 |
4 |
Wolfgang Loitzl (Austria) |
132.5 |
|
Noriaki Kasai (Japonia) |
132.5 |
6 |
Shohei Tochimoto (Japonia) |
132.0 |
|
Martin Cikl (Czechy) |
132.0 |
8 |
Michael Neumayer (Niemcy) |
131.5 |
9 |
Marcin Bachleda (Polska) |
130.5 |
10 |
Dimitry Vassiliev (Rosja) |
130.0 |
11 |
Björn Einar Romören (Norwegia) |
129.0 |
12 |
Daiki Ito (Japonia) |
128.0 |
|
Anders Jacobsen (Norwegia) |
128.0 |
14 |
Jernej Damjan (Słowenia) |
127.5 |
|
Taku Takeuchi (Japonia) |
127.5 |
16 |
Denis Kornilov (Rosja) |
126.5 |
|
Harri Olli (Finlandia) |
126.5 |
18 |
Pavel Karelin (Rosja) |
126.0 |
|
Kai Kovaljeff (Finlandia) |
126.0 |
20 |
Emmanuel Chedal (Francja) |
124.5 |
|
Robert Kranjec (Słowenia) |
124.5 |
22 |
Piotr Żyła (Polska) |
124.0 |
|
Michael Möllinger (Szwajcaria) |
124.0 |
24 |
Janne Happonen (Finlandia) |
123.5 |
|
Radik Zhaparov (Kazachstan) |
123.5 |
|
Kalle Keituri (Finlandia) |
123.5 |
27 |
Stephan Hocke (Niemcy) |
123.0 |
|
Sebastian Colloredo (Włochy) |
123.0 |
|
Antonin Hajek (Czechy) |
123.0 |
|
Tom Hilde (Norwegia) |
123.0 |
31 |
Christian Ulmer (Niemcy) |
122.5 |
32 |
Guido Landert (Szwajcaria) |
122.0 |
33 |
Jure Bogataj (Słowenia) |
121.5 |
|
Matti Hautamäki (Finlandia) |
121.5 |
35 |
Thomas Morgenstern (Austria) |
121.0 |
|
Balthasar Schneider (Austria) |
121.0 |
37 |
Georg Späth (Niemcy) |
120.5 |
38 |
Sigurd Pettersen (Norwegia) |
120.0 |
|
Gregory Baxter (Kanada) |
120.0 |
|
Stefan Thurnbichler (Austria) |
120.0 |
41 |
Arthur Pauli (Austria) |
119.0 |
|
Anders Bardal (Norwegia) |
119.0 |
43 |
Dimitry Ipatov (Rosja) |
118.5 |
44 |
Martin Höllwarth (Austria) |
117.5 |
45 |
Maciej Kot (Polska) |
117.0 |
|
Jan Matura (Czechy) |
117.0 |
47 |
Bastian Kaltenböck (Austria) |
115.5 |
|
David Lazzaroni (Francja) |
115.5 |
|
Jure Sinkovec (Słowenia) |
115.5 |
50 |
Martin Mesik (Słowacja) |
112.5 |
|
Andreas Wank (Niemcy) |
112.5 |
52 |
Vincent Descombes Sevoie (Francja) |
112.0 |
53 |
Lukas Hlava (Czechy) |
111.0 |
|
Jörg Ritzerfeld (Niemcy) |
111.0 |
55 |
Andrea Morassi (Włochy) |
110.5 |
56 |
Trevor Morrice (Kanada) |
110.0 |
|
Antoine Guignard (Szwajcaria) |
110.0 |
58 |
Nikolay Karpenko (Kazachstan) |
109.0 |
59 |
Jurij Tepes (Słowenia) |
105.5 |
60 |
Johan Erikson (Szwecja) |
101.5 |
61 |
Maksim Anisimov (Białoruś) |
98.0 |
Najbliższe transmisje i programy | ||
dzisiaj 09:34 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
dzisiaj 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
dzisiaj 20:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |