Wyniki końcowe | ||||
zawodnik | odl. 1 | odl. 2 | pkt | |
1 |
Stefan Thurnbichler (Austria) |
94.0 |
99.0 |
261.5 |
2 |
Jon Aaraas (Norwegia) |
94.0 |
97.5 |
255.5 |
3 |
Marcin Bachleda (Polska) |
97.5 |
93.0 |
255.0 |
4 |
Taku Takeuchi (Japonia) |
94.5 |
94.5 |
252.0 |
5 |
Arthur Pauli (Austria) |
96.5 |
93.0 |
249.5 |
6 |
Kai Kovaljeff (Finlandia) |
96.5 |
92.5 |
249.0 |
7 |
Nikolas Fettner (Austria) |
94.0 |
92.5 |
245.5 |
8 |
Martin Höllwarth (Austria) |
90.0 |
96.0 |
244.5 |
9 |
Lukas Hlava (Czechy) |
96.0 |
90.5 |
244.0 |
10 |
David Unterberger (Austria) |
89.5 |
96.0 |
240.5 |
11 |
Andreas Widhölzl (Austria) |
92.0 |
92.0 |
239.0 |
12 |
Bastian Kaltenböck (Austria) |
93.0 |
91.0 |
237.5 |
13 |
Jan Mazoch (Czechy) |
93.0 |
91.0 |
236.0 |
14 |
Pascal Bodmer (Niemcy) |
91.5 |
93.0 |
235.5 |
15 |
Stefan Kaiser (Austria) |
90.0 |
92.0 |
235.0 |
16 |
Kamil Stoch (Polska) |
90.5 |
92.5 |
234.0 |
|
Martin Cikl (Czechy) |
92.5 |
91.0 |
234.0 |
18 |
Daniel Lackner (Austria) |
90.5 |
90.5 |
231.5 |
19 |
Anze Damjan (Słowenia) |
91.5 |
89.0 |
229.0 |
20 |
Guido Landert (Szwajcaria) |
91.0 |
88.5 |
228.5 |
21 |
Roland Mueller (Austria) |
91.0 |
88.0 |
228.0 |
|
Jure Bogataj (Słowenia) |
96.0 |
91.5 |
228.0 |
|
Yoshihiko Osanai (Japonia) |
89.0 |
91.0 |
228.0 |
24 |
Mitja Meznar (Słowenia) |
92.0 |
87.5 |
227.5 |
25 |
Kim Rene Elverum Sorsell (Norwegia) |
92.5 |
86.5 |
225.5 |
|
Vegard Swensen (Norwegia) |
89.5 |
90.0 |
225.5 |
27 |
Krzysztof Miętus (Polska) |
93.5 |
85.0 |
225.0 |
28 |
Tobias Bogner (Niemcy) |
89.5 |
88.5 |
224.0 |
29 |
Keita Umezaki (Japonia) |
90.5 |
86.5 |
221.5 |
30 |
Manuel Poppinger (Austria) |
89.0 |
88.0 |
221.0 |
31 |
Thomas Thurnbichler (Austria) |
90.0 |
85.5 |
218.0 |
32 |
Fumihisa Yumoto (Japonia) |
88.0 |
|
110.0 |
33 |
Eirik Kjelstrup (Norwegia) |
88.0 |
|
109.5 |
34 |
Remi Francais (Szwajcaria) |
87.5 |
|
108.5 |
35 |
Primoz Zupan (Słowenia) |
87.0 |
|
108.0 |
36 |
Balthasar Schneider (Austria) |
89.0 |
|
107.0 |
37 |
Martin Mesik (Słowacja) |
87.0 |
|
105.5 |
|
Andreas Strolz (Austria) |
86.0 |
|
105.5 |
39 |
Rok Zima (Słowenia) |
86.5 |
|
105.0 |
40 |
Antoine Guignard (Szwajcaria) |
86.0 |
|
104.5 |
41 |
Felix Schoft (Niemcy) |
85.5 |
|
103.5 |
42 |
Jiri Mazoch (Czechy) |
85.5 |
|
102.5 |
43 |
Jure Sinkovec (Słowenia) |
85.0 |
|
102.0 |
44 |
Severin Freund (Niemcy) |
84.0 |
|
101.0 |
|
Luka Bardorfer (Słowenia) |
85.0 |
|
101.0 |
46 |
Nicolas Mayer (Francja) |
83.5 |
|
99.0 |
47 |
Borek Sedlak (Czechy) |
83.0 |
|
98.0 |
48 |
Benjamin Bourqui (Francja) |
82.5 |
|
96.0 |
49 |
Tomas Zmoray (Słowacja) |
82.0 |
|
95.5 |
50 |
Marco Beltrame (Włochy) |
82.0 |
|
94.5 |
51 |
Fredrik Bjerkeengen (Norwegia) |
80.5 |
|
93.0 |
52 |
Kevin Horlacher (Niemcy) |
82.0 |
|
92.0 |
53 |
Alexey Korolev (Kazachstan) |
79.0 |
|
88.0 |
54 |
Alessio Bolognani (Włochy) |
80.5 |
|
87.0 |
|
Kamil Kowal (Polska) |
80.0 |
|
87.0 |
56 |
David Fallmann (Austria) |
78.5 |
|
86.0 |
57 |
Alexey Pchelintsev (Kazachstan) |
77.0 |
|
82.5 |
58 |
Petar Fartunov (Bułgaria) |
75.5 |
|
77.5 |
59 |
Baris Demirci (Turcja) |
73.0 |
|
73.5 |
|
Evgeni Levkin (Kazachstan) |
73.0 |
|
73.5 |
61 |
Simone Morassi (Włochy) |
70.0 |
|
63.5 |
62 |
Vladimir Rosko (Słowacja) |
70.0 |
|
62.0 |
63 |
Denes Pungor (Węgry) |
62.5 |
|
45.5 |
64 |
Bogomil Pavlov (Bułgaria) |
DNS |
|
DNS |
|
Chingiz Nabiev (Kazachstan) |
DNS |
|
DNS |
66 |
Markus Eggenhofer (Austria) |
|
DSQ |
DSQ |
|
Michele Liva (Włochy) |
|
DSQ |
DSQ |
|
Vladimir Zogravski (Bułgaria) |
|
DSQ |
DSQ |
klasyfikacja końcowa letniego Pucharu Kontynentalnego »
Kontynentalna Lista Rankingowa (CRL) po 1 periodzie »
Najbliższe transmisje i programy | ||
dzisiaj 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
dzisiaj 19:56 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |