Wyniki kwalifikacji | |||
zawodnik | odl. | pkt | |
1 |
Sigurd Pettersen (Norwegia) |
214.0 |
204.3 |
2 |
Anders Jacobsen (Norwegia) |
212.0 |
202.9 |
|
Adam Małysz (Polska) |
214.5 |
202.9 |
4 |
Simon Ammann (Szwajcaria) |
212.5 |
202.5 |
5 |
Anders Bardal (Norwegia) |
206.5 |
201.8 |
6 |
Isak Grimholm (Szwecja) |
205.5 |
198.1 |
7 |
Tom Hilde (Norwegia) |
202.5 |
195.0 |
8 |
Wolfgang Loitzl (Austria) |
200.5 |
193.6 |
9 |
Robert Kranjec (Słowenia) |
203.5 |
192.7 |
10 |
Thomas Morgenstern (Austria) |
200.5 |
192.6 |
11 |
David Lazzaroni (Francja) |
203.5 |
190.2 |
12 |
Johan Erikson (Szwecja) |
200.0 |
190.0 |
13 |
Martin Schmitt (Niemcy) |
198.5 |
189.2 |
14 |
Andreas Küttel (Szwajcaria) |
201.5 |
187.3 |
15 |
Robert Mateja (Polska) |
198.5 |
187.2 |
16 |
Andrea Morassi (Włochy) |
199.0 |
185.8 |
17 |
Andreas Widhölzl (Austria) |
195.0 |
185.5 |
18 |
Jernej Damjan (Słowenia) |
195.0 |
185.0 |
19 |
Primoz Peterka (Słowenia) |
193.5 |
184.2 |
20 |
Emmanuel Chedal (Francja) |
195.5 |
184.1 |
21 |
Kamil Stoch (Polska) |
193.5 |
183.7 |
22 |
Primoz Pikl (Słowenia) |
193.5 |
182.2 |
23 |
Björn Einar Romören (Norwegia) |
193.0 |
182.1 |
24 |
Harri Olli (Finlandia) |
193.5 |
181.7 |
25 |
Antonin Hajek (Czechy) |
192.5 |
181.5 |
26 |
Denis Kornilov (Rosja) |
193.0 |
180.6 |
27 |
Alan Alborn (USA) |
192.5 |
180.5 |
28 |
Noriaki Kasai (Japonia) |
191.5 |
180.3 |
29 |
Taku Takeuchi (Japonia) |
191.5 |
178.8 |
30 |
Tami Kiuru (Finlandia) |
189.5 |
177.9 |
31 |
Dimitry Ipatov (Rosja) |
192.0 |
177.4 |
32 |
Jure Sinkovec (Słowenia) |
189.0 |
176.8 |
33 |
Erik Simon (Niemcy) |
191.0 |
176.7 |
34 |
Stefan Read (Kanada) |
191.5 |
175.8 |
35 |
Arthur Pauli (Austria) |
187.5 |
175.5 |
36 |
Clint Jones (USA) |
187.5 |
175.0 |
37 |
Lukas Hlava (Czechy) |
186.5 |
172.3 |
38 |
Robert Hrgota (Słowenia) |
188.5 |
172.2 |
39 |
Johan Remen Evensen (Norwegia) |
184.5 |
170.9 |
40 |
Martin Mesik (Słowacja) |
184.5 |
169.9 |
41 |
Sebastian Colloredo (Włochy) |
187.5 |
169.5 |
42 |
Roland Mueller (Austria) |
186.5 |
168.8 |
43 |
Jurij Tepes (Słowenia) |
182.5 |
168.5 |
44 |
Roar Ljoekelsoey (Norwegia) |
186.0 |
167.7 |
45 |
Piotr Żyła (Polska) |
183.5 |
167.2 |
46 |
Ilja Rosliakov (Rosja) |
183.5 |
166.7 |
47 |
Jörg Ritzerfeld (Niemcy) |
181.5 |
165.8 |
48 |
Jan Matura (Czechy) |
181.5 |
163.3 |
49 |
Radik Zhaparov (Kazachstan) |
182.0 |
162.9 |
50 |
Mitja Meznar (Słowenia) |
180.0 |
162.5 |
51 |
Veli-Matti Lindström (Finlandia) |
178.0 |
162.1 |
52 |
Christian Ulmer (Niemcy) |
176.5 |
160.8 |
53 |
Rok Urbanc (Słowenia) |
176.5 |
159.8 |
54 |
Vincent Descombes Sevoie (Francja) |
175.5 |
157.6 |
55 |
Arttu Lappi (Finlandia) |
176.5 |
155.3 |
56 |
Balthasar Schneider (Austria) |
176.0 |
154.7 |
57 |
Dimitry Vassiliev (Rosja) |
182.0 |
141.9 |
58 |
Jakub Janda (Czechy) |
162.5 |
134.0 |
59 |
Anze Damjan (Słowenia) |
140.0 |
108.5 |
60 |
Andreas Kofler (Austria) |
DNS |
DNS |
|
Janne Ahonen (Finlandia) |
DNS |
DNS |
|
Matti Hautamäki (Finlandia) |
DNS |
DNS |
|
Martin Koch (Austria) |
DNS |
DNS |
|
Heung Chul Choi (Korea Pd.) |
DNS |
DNS |
|
Primoz Roglic (Słowenia) |
DNS |
DNS |
Najbliższe transmisje i programy | ||
jutro 02:57 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 09:34 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
jutro 20:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |