Wyniki treningu | ||
zawodnik | odl. | |
1 |
Adam Małysz (Polska) |
133.0 |
2 |
Martin Schmitt (Niemcy) |
132.5 |
3 |
Martin Koch (Austria) |
132.0 |
4 |
Thomas Morgenstern (Austria) |
131.0 |
5 |
Simon Ammann (Szwajcaria) |
130.5 |
6 |
Denis Kornilov (Rosja) |
129.5 |
7 |
Andreas Kofler (Austria) |
128.5 |
|
Wolfgang Loitzl (Austria) |
128.5 |
9 |
David Lazzaroni (Francja) |
128.0 |
10 |
Gregor Schlierenzauer (Austria) |
126.5 |
|
Jakub Janda (Czechy) |
126.5 |
12 |
Anders Bardal (Norwegia) |
126.0 |
|
Harri Olli (Finlandia) |
126.0 |
14 |
Dimitry Vassiliev (Rosja) |
125.5 |
15 |
Tami Kiuru (Finlandia) |
124.5 |
16 |
Sigurd Pettersen (Norwegia) |
123.5 |
17 |
Arttu Lappi (Finlandia) |
123.0 |
|
Dimitry Ipatov (Rosja) |
123.0 |
19 |
Takanobu Okabe (Japonia) |
122.5 |
20 |
Andreas Küttel (Szwajcaria) |
122.0 |
21 |
Janne Ahonen (Finlandia) |
121.5 |
22 |
Primoz Pikl (Słowenia) |
121.0 |
|
Sebastian Colloredo (Włochy) |
121.0 |
|
Lukas Hlava (Czechy) |
121.0 |
25 |
Jörg Ritzerfeld (Niemcy) |
120.5 |
26 |
Tom Hilde (Norwegia) |
119.5 |
|
Taku Takeuchi (Japonia) |
119.5 |
28 |
Veli-Matti Lindström (Finlandia) |
119.0 |
|
Lars Bystoel (Norwegia) |
119.0 |
30 |
Stefan Hula (Polska) |
118.5 |
31 |
Andreas Widhölzl (Austria) |
117.5 |
|
Antonin Hajek (Czechy) |
117.5 |
|
Piotr Żyła (Polska) |
117.5 |
34 |
Martin Mesik (Słowacja) |
116.0 |
35 |
Roar Ljoekelsoey (Norwegia) |
115.5 |
36 |
Christian Ulmer (Niemcy) |
114.5 |
37 |
Noriaki Kasai (Japonia) |
114.0 |
38 |
Radik Zhaparov (Kazachstan) |
113.5 |
39 |
Georg Späth (Niemcy) |
112.5 |
|
Heung Chul Choi (Korea Pd.) |
112.5 |
41 |
Henning Stensrud (Norwegia) |
112.0 |
|
Rok Benkovic (Słowenia) |
112.0 |
|
Maksim Anisimov (Białoruś) |
112.0 |
44 |
Kamil Stoch (Polska) |
111.5 |
|
Stephan Hocke (Niemcy) |
111.5 |
|
Clint Jones (USA) |
111.5 |
47 |
Vincent Descombes Sevoie (Francja) |
110.0 |
48 |
Balthasar Schneider (Austria) |
109.0 |
49 |
Julian Musiol (Niemcy) |
108.5 |
50 |
Emmanuel Chedal (Francja) |
107.0 |
51 |
Stefan Read (Kanada) |
103.0 |
|
Alan Alborn (USA) |
103.0 |
53 |
Robert Kranjec (Słowenia) |
102.5 |
54 |
Matti Hautamäki (Finlandia) |
95.0 |
55 |
Jernej Damjan (Słowenia) |
76.0 |
56 |
Anders Jacobsen (Norwegia) |
DNS |
|
Jens Salumäe (Estonia) |
DNS |
|
Petr Chaadaev (Białoruś) |
DNS |
Najbliższe transmisje i programy | ||
dzisiaj 17:55 |
Eurosport w Player.pl | Planica | Konkurs drużynowy, HS 240 |
jutro 03:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 09:40 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
jutro 20:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |