Wyniki końcowe | ||||
zawodnik | odl. 1 | odl. 2 | pkt | |
1 |
Peter Zonta (Słowenia) |
94.5 |
102.5 |
261.0 |
2 |
Stefan Thurnbichler (Austria) |
95.5 |
99.5 |
256.5 |
3 |
Stefan Kaiser (Austria) |
95.5 |
100.5 |
252.5 |
4 |
Lars Bystoel (Norwegia) |
95.5 |
97.0 |
252.0 |
5 |
Roland Mueller (Austria) |
95.0 |
96.5 |
248.5 |
6 |
Henning Stensrud (Norwegia) |
95.0 |
96.0 |
243.5 |
7 |
Veli-Matti Lindström (Finlandia) |
94.0 |
95.5 |
242.5 |
8 |
Fumihisa Yumoto (Japonia) |
94.0 |
96.0 |
238.0 |
9 |
Rok Urbanc (Słowenia) |
91.0 |
95.0 |
237.0 |
10 |
Jussi Hautamäki (Finlandia) |
91.0 |
95.5 |
236.5 |
11 |
Jure Sinkovec (Słowenia) |
96.0 |
89.0 |
234.0 |
12 |
Bastian Kaltenböck (Austria) |
90.0 |
95.0 |
232.0 |
13 |
Lauri Hakola (Finlandia) |
93.5 |
91.0 |
231.5 |
|
Anze Damjan (Słowenia) |
93.0 |
91.0 |
231.5 |
15 |
Daniel Lackner (Austria) |
88.0 |
96.5 |
231.0 |
|
Martin Cikl (Czechy) |
94.5 |
91.0 |
231.0 |
17 |
Primoz Peterka (Słowenia) |
92.0 |
92.0 |
230.0 |
18 |
Johan Erikson (Szwecja) |
91.5 |
94.0 |
229.0 |
19 |
Mathias Hafele (Austria) |
90.5 |
92.0 |
224.5 |
20 |
Maximilian Mechler (Niemcy) |
92.0 |
89.5 |
223.5 |
21 |
Ondrej Vaculik (Czechy) |
90.5 |
90.0 |
221.0 |
22 |
Jan Matura (Czechy) |
90.5 |
89.0 |
220.5 |
23 |
Kimmo Yliriesto (Finlandia) |
89.0 |
90.5 |
219.0 |
24 |
Manuel Fettner (Austria) |
88.0 |
90.0 |
217.0 |
25 |
Julian Musiol (Niemcy) |
88.0 |
90.0 |
216.0 |
26 |
Jakob Grimholm (Szwecja) |
88.0 |
89.5 |
215.0 |
|
Vlastibor Sedlak (Czechy) |
87.5 |
90.0 |
215.0 |
28 |
Oliver Alberer (Niemcy) |
88.5 |
88.5 |
212.5 |
29 |
Gerald Wambacher (Austria) |
89.0 |
87.0 |
212.0 |
30 |
Vegard Swensen (Norwegia) |
90.5 |
85.0 |
211.0 |
31 |
Robert Mateja (Polska) |
88.0 |
|
104.0 |
32 |
Thomas Lobben (Norwegia) |
86.0 |
|
103.0 |
|
Nico Faller (Niemcy) |
87.0 |
|
103.0 |
|
Anders Johnson (USA) |
86.0 |
|
103.0 |
35 |
Christian Ulmer (Niemcy) |
85.5 |
|
101.0 |
36 |
Frantisek Vaculik (Czechy) |
86.0 |
|
100.5 |
37 |
Andreas Vilberg (Norwegia) |
85.5 |
|
100.0 |
38 |
Keita Umezaki (Japonia) |
85.0 |
|
99.5 |
39 |
Yoshihiko Osanai (Japonia) |
85.0 |
|
98.5 |
40 |
Mark Krauspenhaar (Niemcy) |
84.0 |
|
97.0 |
41 |
Isak Grimholm (Szwecja) |
83.0 |
|
93.5 |
|
Evgeni Plekhov (Rosja) |
83.0 |
|
93.5 |
43 |
Alan Alborn (USA) |
83.0 |
|
89.0 |
44 |
Marcin Bachleda (Polska) |
80.0 |
|
84.0 |
45 |
Andreas Aren (Szwecja) |
77.5 |
|
82.5 |
46 |
Tomisław Tajner (Polska) |
79.5 |
|
81.5 |
47 |
Clint Jones (USA) |
79.5 |
|
81.0 |
48 |
Björn Einar Romören (Norwegia) |
78.0 |
|
77.0 |
49 |
Jaan Juris (Estonia) |
70.5 |
|
63.5 |
50 |
Kristjan Eljand (Estonia) |
67.0 |
|
60.0 |
51 |
Rafał Śliż (Polska) |
69.0 |
|
58.0 |
52 |
Baris Demirci (Turcja) |
49.5 |
|
18.0 |
klasyfikacja generalna Pucharu Kontynentalnego »
wirtualna klasyfikacja Kont. Listy Rankingowej (CRL) »
Najbliższe transmisje i programy | ||
teraz w TV |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
dzisiaj 19:56 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |