Wyniki końcowe | ||||
zawodnik | odl. 1 | odl. 2 | pkt | |
1 |
Daniel Lackner (Austria) |
131.5 |
139.0 |
269.4 |
2 |
Balthasar Schneider (Austria) |
139.0 |
140.0 |
269.2 |
3 |
Andrea Morassi (Włochy) |
132.5 |
141.5 |
265.2 |
4 |
Bastian Kaltenböck (Austria) |
134.5 |
133.5 |
263.4 |
5 |
Robert Mateja (Polska) |
132.5 |
133.5 |
260.3 |
6 |
Primoz Roglic (Słowenia) |
133.5 |
133.5 |
259.6 |
7 |
Stefan Thurnbichler (Austria) |
131.0 |
133.5 |
257.1 |
8 |
Johan Erikson (Szwecja) |
132.5 |
133.5 |
256.3 |
9 |
Manuel Fettner (Austria) |
129.5 |
134.0 |
254.8 |
|
Primoz Peterka (Słowenia) |
130.0 |
133.5 |
254.8 |
11 |
Jurij Tepes (Słowenia) |
126.5 |
137.0 |
254.3 |
12 |
Thomas Lobben (Norwegia) |
129.0 |
131.5 |
249.9 |
13 |
Wojciech Skupień (Polska) |
133.0 |
128.0 |
248.8 |
14 |
Lukas Hlava (Czechy) |
126.5 |
133.0 |
246.1 |
15 |
Emmanuel Chedal (Francja) |
126.0 |
134.5 |
245.9 |
16 |
Mitja Meznar (Słowenia) |
127.0 |
133.5 |
245.4 |
17 |
Eirik Kjelstrup (Norwegia) |
126.5 |
132.5 |
244.2 |
|
Kim Rene Elverum Sorsell (Norwegia) |
128.5 |
130.5 |
244.2 |
19 |
Roland Mueller (Austria) |
128.0 |
132.5 |
243.9 |
20 |
Andreas Wank (Niemcy) |
125.5 |
132.0 |
243.0 |
21 |
Stefan Kaiser (Austria) |
127.0 |
131.5 |
242.8 |
22 |
Evgeni Plekhov (Rosja) |
128.0 |
129.0 |
239.6 |
23 |
Erik Simon (Niemcy) |
126.5 |
130.5 |
237.1 |
24 |
Andreas Aren (Szwecja) |
126.0 |
129.0 |
232.5 |
25 |
Martin Cikl (Czechy) |
124.0 |
127.0 |
231.8 |
26 |
Florian Liegl (Austria) |
131.0 |
130.0 |
226.8 |
27 |
Isak Grimholm (Szwecja) |
123.5 |
126.5 |
223.0 |
28 |
Jure Radelj (Słowenia) |
121.5 |
125.0 |
221.2 |
29 |
Andreas Vilberg (Norwegia) |
126.0 |
122.0 |
219.4 |
30 |
Marcin Bachleda (Polska) |
125.0 |
122.0 |
219.1 |
31 |
Julian Musiol (Niemcy) |
122.0 |
124.0 |
217.8 |
32 |
Anze Obreza (Słowenia) |
121.5 |
|
106.7 |
33 |
Jakob Grimholm (Szwecja) |
122.0 |
|
106.6 |
34 |
Michele Liva (Włochy) |
122.5 |
|
106.5 |
35 |
Sebastian Colloredo (Włochy) |
121.0 |
|
104.8 |
36 |
Tomisław Tajner (Polska) |
121.0 |
|
104.3 |
37 |
Benjamin Bourqui (Francja) |
120.0 |
|
102.5 |
38 |
Krystian Długopolski (Polska) |
120.0 |
|
102.0 |
39 |
Stanislav Oshepkov (Rosja) |
120.5 |
|
101.9 |
40 |
Vlastibor Sedlak (Czechy) |
118.0 |
|
99.9 |
|
Anze Damjan (Słowenia) |
118.0 |
|
99.9 |
42 |
Andreas Stjernen (Norwegia) |
118.0 |
|
99.4 |
43 |
Mats Piho (Estonia) |
115.5 |
|
93.9 |
44 |
Nicolas Mayer (Francja) |
114.5 |
|
92.1 |
45 |
Jiri Mazoch (Czechy) |
112.0 |
|
87.1 |
46 |
Damien Maitre (Francja) |
110.5 |
|
83.9 |
47 |
Kristjan Eljand (Estonia) |
111.0 |
|
83.8 |
48 |
Roberto Dellasega (Włochy) |
109.0 |
|
80.2 |
49 |
Simone Morassi (Włochy) |
108.5 |
|
79.8 |
50 |
Andre Wolfram (Niemcy) |
107.5 |
|
78.0 |
51 |
Felix Brodauf (Niemcy) |
107.5 |
|
75.5 |
52 |
Marco Beltrame (Włochy) |
103.0 |
|
68.9 |
53 |
Stefano Chiapolino (Włochy) |
95.5 |
|
48.9 |
54 |
Jeffrey Denney jr. (USA) |
|
DSQ |
DSQ |
|
Vegard Swensen (Norwegia) |
|
DSQ |
DSQ |
|
Antoine Guignard (Szwajcaria) |
|
DSQ |
DSQ |
|
Illimar Parn (Estonia) |
|
DSQ |
DSQ |
klasyfikacja generalna Pucharu Kontynentalnego »
wirtualna klasyfikacja Kont. Listy Rankingowej (CRL) »
Najbliższe transmisje i programy | ||
dzisiaj 17:55 |
Eurosport w Player.pl | Planica | Konkurs drużynowy, HS 240 |
jutro 03:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 09:40 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
jutro 20:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |