Wyniki treningu | ||
zawodnik | odl. | |
1 |
Adam Małysz (Polska) |
140.5 |
2 |
Michael Uhrmann (Niemcy) |
139.0 |
3 |
Mario Innauer (Austria) |
137.5 |
|
Jernej Damjan (Słowenia) |
137.5 |
5 |
Tom Hilde (Norwegia) |
136.5 |
6 |
Roar Ljoekelsoey (Norwegia) |
133.5 |
|
Anders Bardal (Norwegia) |
133.5 |
|
Morten Solem (Norwegia) |
133.5 |
9 |
Kamil Stoch (Polska) |
132.5 |
10 |
Martin Schmitt (Niemcy) |
131.0 |
11 |
Gregor Schlierenzauer (Austria) |
130.5 |
|
Dmitri Vassiliev (Rosja) |
130.5 |
13 |
Janne Ahonen (Finlandia) |
130.0 |
14 |
Martin Höllwarth (Austria) |
129.5 |
15 |
Andreas Küttel (Szwajcaria) |
129.0 |
|
Martin Koch (Austria) |
129.0 |
|
Sebastian Colloredo (Włochy) |
129.0 |
18 |
Primoz Pikl (Słowenia) |
128.5 |
19 |
Denis Kornilov (Rosja) |
128.0 |
|
Andreas Widhölzl (Austria) |
128.0 |
21 |
Harri Olli (Finlandia) |
127.5 |
22 |
Pascal Bodmer (Niemcy) |
127.0 |
23 |
Simon Ammann (Szwajcaria) |
126.5 |
|
Guido Landert (Szwajcaria) |
126.5 |
25 |
Jörg Ritzerfeld (Niemcy) |
126.0 |
26 |
Jakub Janda (Czechy) |
125.5 |
27 |
Matti Hautamäki (Finlandia) |
125.0 |
|
Rok Urbanc (Słowenia) |
125.0 |
|
Janne Happonen (Finlandia) |
125.0 |
30 |
Andreas Kofler (Austria) |
124.5 |
|
Andrea Morassi (Włochy) |
124.5 |
32 |
Anders Jacobsen (Norwegia) |
124.0 |
33 |
Thomas Lobben (Norwegia) |
123.0 |
|
Stefan Read (Kanada) |
123.0 |
35 |
Robert Kranjec (Słowenia) |
122.5 |
|
Johan Erikson (Szwecja) |
122.5 |
|
Kevin Horlacher (Niemcy) |
122.5 |
38 |
Björn Einar Romören (Norwegia) |
122.0 |
|
Dimitry Ipatov (Rosja) |
122.0 |
40 |
Arttu Lappi (Finlandia) |
121.5 |
|
Radik Zhaparov (Kazachstan) |
121.5 |
42 |
Maksim Anisimov (Białoruś) |
121.0 |
43 |
Antonin Hajek (Czechy) |
120.5 |
44 |
Tobias Bogner (Niemcy) |
120.0 |
45 |
Robert Mateja (Polska) |
119.5 |
46 |
Nico Faller (Niemcy) |
118.5 |
47 |
Martin Mesik (Słowacja) |
118.0 |
48 |
Roman Koudelka (Czechy) |
117.5 |
|
David Lazzaroni (Francja) |
117.5 |
50 |
Christian Ulmer (Niemcy) |
116.0 |
|
Kalle Keituri (Finlandia) |
116.0 |
|
Vincent Descombes (Francja) |
116.0 |
53 |
Clint Jones (USA) |
115.0 |
|
Gregory Baxter (Kanada) |
115.0 |
55 |
Jan Matura (Czechy) |
114.5 |
|
Petr Chaadaev (Białoruś) |
114.5 |
57 |
Heung Chul Choi (Korea Pd.) |
114.0 |
|
Alan Alborn (USA) |
114.0 |
|
Andreas Wank (Niemcy) |
114.0 |
60 |
Michael Möllinger (Szwajcaria) |
113.5 |
|
Emmanuel Chedal (Francja) |
113.5 |
62 |
Ondrej Vaculik (Czechy) |
111.0 |
63 |
Yong Jik Choi (Korea Pd.) |
110.5 |
|
Aleksander Lasarovich (Ukraina) |
110.5 |
65 |
Georg Späth (Niemcy) |
109.5 |
|
Stephan Hocke (Niemcy) |
109.5 |
|
Felix Schoft (Niemcy) |
109.5 |
68 |
Ilya Rosliakov (Rosja) |
108.5 |
69 |
Stefan Hula (Polska) |
107.0 |
70 |
Andreas Aren (Szwecja) |
106.5 |
71 |
Volodymyr Boschuk (Ukraina) |
104.5 |
72 |
Nikolay Karpenko (Kazachstan) |
103.0 |
73 |
Rok Benkovic (Słowenia) |
100.5 |
74 |
Thomas Morgenstern (Austria) |
DNS |
Najbliższe transmisje i programy | ||
dzisiaj 17:55 |
Eurosport w Player.pl | Planica | Konkurs drużynowy, HS 240 |
jutro 00:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | |
jutro 03:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 09:40 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
jutro 20:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |