TYPER: typowanie Turnieju Czterech Skoczni otwarte - walcz w klasyfikacji konkursów TCS! »
Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
8
9
10
15
16
17
18
19
22
24
25
26
29
30
31
grudzień 2014
Najbliższe zawody
23.12.2014, godz. 15:15
(MP)

Miła wiadomość dla wszystkich miłośników komputerowych symulacji skoków narciarskich. Jeszcze w tym roku wydana zostanie kolejna część serii "Skoki narciarskie" - poinformował Axel Springer Polska. Będzie to już szósta część gry o skokach narciarskich jaka ukaże się w serii Dobra GRA.

Jedną z najistotniejszych zmian w nowej grze jest zmiana producenta. Przypomnijmy, iż w latach 2001 i 2002 polscy gracze mieli możliwość spróbowania swoich sił na wirtualnych skoczniach w grach autorstwa niemieckiej firmy VCC, wydawanej obecnie na niemiecko języcznym rynku pod nazwą "RTL Skispringen". W trzech kolejnych sezonach (2003-2005) pałeczkę przejęła polska firma L'Art, która z roku na rok doskonaliła swój produkt. W tym roku autorem "Skoków narciarskich 2006" będzie Metropolis Software, znana z tak popularnych produkcji jak "Gorky". Trzeba jednak zaznaczyć, iż będzie debiut tej firmy jeśli chodzi o symulator skoków narciarskich. Czy udany przekonamy się za kilka miesięcy.

Nie są jeszcze znane szczegóły dotyczące trybów rozgrywki, opcji czy oprawy dźwiękowej. Wydawca udostępnił natomiast pierwsze screeny z gry, które prezentujemy ponizej. Ocenę obrazków pozostawiamy graczom.





« październik 2005 - wszystkie artykuły
Komentarze
MŁODY
a czy w trybie zesonu mozna grac na 3 zawodników??
(31.12.2005, 12:55)
dawid2823
gra jest super <już ją kupiłem>
(25.12.2005, 11:48)
kubek
a czy jest możliwość wgrania prawdziwych nazwisk??
bo juz mnie denerwuje ręczna zmiana nazwisk
(17.12.2005, 22:55)
tomi
strona fajna
ale gdzie mogę ściągnąć skoki 2002
(17.12.2005, 14:57)
bizebarzwk
hehe skoki narciarskie 2006 sę fajniejsz od gier:FIFA 2006,Medeal Of Honor i od skoków narciarskich 2005.INAPEWNO SIE NIE ZNUDZE SZYBKO
(07.12.2005, 14:43)
bizebarzwk
DLAMNIE MNIE SKOKI SĘ NAJLEPSZE DLATEGO ŻE JEST W NICH DOBRA GROFIKA I NIE MALEPSZEJ GRY NA ŚWIECIE OD SKOKÓ NARCIARSKICH 2006
(07.12.2005, 14:39)
marcinek
co przedstawiają te kółeczka na 2 obrazku
mam skoki 2002 to dopiero odlot]
(26.11.2005, 20:42)
adlja
Myślę że Skoki te mogą byc fajne ale szybko sie znudza ZZZZZZZZZZZ
(25.11.2005, 08:42)
kondziow
Mam demo i o dziwo ma b. niskie wymagania !! Chodzi mi kolo 30 fps, i nie zwalnia, na mojej konfiguracji (Sempron 2500+, 1 GB RAM'U,ASROCK K7 UPGRADE, GeForce MX 4000 64 bit !!) przy 1024x768 przy najwyższych detalach poza pixel shaderami !!
(21.11.2005, 17:29)
maa
ZAMI.Twój komentarz jest baz snsu widać że nie masz tej gry.Jak by te skoki miały to o czym piszesz to chyba odtworzy odżutowiec nie komp. Poza tym w tych skokach sie nie hamuje.
Jest systemKO więc siedz cicho.Nawet możesz nie skakać w kfalifikacjach ja jesteś w pierwszej 15
(20.11.2005, 13:42)
stefan
no mam propozycje:
niech panowie zrobia takie ustawienia zeby w ogole calego zawodnika zaslanialo
(20.11.2005, 11:45)
marcin
fuj. fuj , fuj !!!
(20.11.2005, 11:42)
:)
No ja właśnie grałam w skoki.... Ojj trudno jesT:P Nie to co w poprzednich wersjach! Polecam(wciąga:P)
(19.11.2005, 23:25)
Borewicz
Siemka, mam problem z uruchomieniem skokow. Gdy klikam na ikonke wyskakuje mi taki komunikat. SSE not supported, please upgrade your system processor. Czy sa jakies programy aby uaktywnic SSE? albo cos w tym stylu?
(19.11.2005, 21:07)
mis
ja chce miec skoki narciarskie 2006
(19.11.2005, 13:00)
Pelson
ten styl v to wygląda bardziej na jakiś klasyczny anie ten najnowszy
(11.11.2005, 15:09)
misiek
Skoki mogłybybyć hitem gdyby było:
-dużo skoczni (ok. 60)
-z biegiem czasu w karierze powinny dochodzić nowe skocznie, min. Klingenthal, Wisła, Moskwa, Vancouver
-może jakiś futurystyczny obiekt ale nie za dużo
-system KO
-prawidłowa kolejność skoczków (na końcu prowadzący w PŚ)
-Letnie Grand Prix
-poćwiczyć z zeskokiem (czasem nie można wyhamować)
-w karierze powinny być odblokowane jakieś fajne opcje po zdobyciu np. mistrzostwa świata (np. ustalanie kolejności skoczń w pucharze świata)
-koszulki lidera PŚ, TN, MŚ w lotach
-dopracowane upadki
-prawdziwe otoczenie obiektów
-możliwość zmiany kamery w powtórkach lub w czasie skoków przeciwników
i wiele wiele innych
(11.11.2005, 09:41)
Autorzy gry
no więc jak zauważyliscie poprawiliśmy znacznie grafikę.poprawimy także fizyke lotu. dodamy nawet tryb MENADŻERSKI!!
(10.11.2005, 20:50)
robert
boże poprawcie grafike bo jak narazie na powyrzszych obrazkach to słabo sie spisaliście a tak wogóle to lepsze skoki to 2005
(10.11.2005, 19:58)
marek
mowicie ze skoki 2002 były najlepsze. A to daltego że są z niemiec(RTL Skispringen 2002). Zagralisci by w RTL skispringen 2005 to dopiero ok gra
(07.11.2005, 21:22)
yanush
zobaczymy czy to bedzie dobra gierka bo jak narazie wg mnie to najlepsze byly 2002 a nastepne byly zwalone totalnie
(07.11.2005, 14:29)
dawid @
po co są te kółka podczas lotu?
i czy ta gra będzie podobna do skoków 2005 bo są nieźle wypasione?
(04.11.2005, 15:24)
reex
zobaczymy jaka bedzie :]
(27.10.2005, 21:41)
Beliar
Ja wiem jedno - dobre były tylko Skoki 2002. :/ Cała reszta to totalna kicha, a do grania musiałem się zmuszać! Uważam że Metropolis zrobi dobrą robotę, bo pierwszą grą, której poświęciłem kilka nocy, było Gorky 17 ;) P.S. Te screeny są ok!!
(27.10.2005, 14:11)
Jasiek
@Thomas - Gdynia
??
(27.10.2005, 12:47)
Witold
Screeny ładne, ale jestem pełen obaw co do tej gry. Dlaczego? Lepiej żeby robił je L'Art. Miał już duże doświadczenie w grach o skokach i zrobił REWELACYJNE Skoki 2005. Teraz, gdyby L'Art zrobił 2006 byłyby jeszcze lepsze, ale nie, oczywiście znowu jakiś nowicjusz się pcha i zapewne popełni typowe dla nowicjuszy błędy. Miałem nadzieje że L'Art zrobi Skoki 2006 a tu nie... szkoda.
(26.10.2005, 19:44)
21
Nie moge sie doczekac tej gry Skoki 2006! Chyba sobie kupie jak bedzie w sklepach. I mam nadzieje ze bedzie to lepsza wersja niz Skoki 2005. Masz racje PM Skoki 2003 kicha totalna a Skoki 2002 wcale nie byla lepsza. Wersja Skoki 2004 byla lepsza niz 2002 i 2003 i 2005. Ale trzeba potrenowac gre, jesli sie chce podskakiwac czolowce.
(26.10.2005, 08:25)
Thomas - Gdynia
Das Spiel sieht doch so aus,wäre es zirka aus dem Jahre 98' (hahaha)
(23.10.2005, 09:43)
Thomas - Gdynia
Die polnischen Spiele sind einfach eine totale Scheße,oder??
(23.10.2005, 09:40)
Małysz
ok 80 skoczni
sklep z edytorem
iodblokowania turnieji
(21.10.2005, 13:49)
PM
JAkie są najlepsze skoki? Oczywiście chodzi o gry. I gdzie można je dostać?
(20.10.2005, 20:50)
PM
MAm wersję z 2003 - kicha totalna. Chyba 2002 była rewelacyjna?
(20.10.2005, 20:49)
zami
mam taką nadzieje że tak jak screeny skoki 2006 będą udane
oto kilka moich propozycji
-około 65 skoczni
-system k.o w karierze
-mistrzostwa polski
-oryginalna kamizelka lidera pucharu świata, turnieju skandynawskiego, zwycięzcy w lotach narciarskich
-letnia gran prix
-możliwość stworzenia własnych skoczni
-pradziwe nazwiska skoczków
obiekt k-300 w planicy żeby można było na nim lecieć nawet 400metrów
-prawidłowa kolejność podczas konkursu (nie że lider klasyfikacji generalnej skacze na początku czy na w środku, ma skakać jako ostatni ).
(20.10.2005, 20:08)
ja
@Andrzej
Ja w skokach narciarskich 2002 zdobyłem 5 złotych medali w PŚ, 6 złotych medali w TCS, 2 złote medale i 1 srebrny w lotach, 1 złoty i 1 brązowy w zawodach drużynowych i jeszcze 1 brązowy w PŚ. Grałem jednak na łatwym poziomie, ale bez kodów.
(20.10.2005, 19:22)
no cóż...
Wygląda ładnie ale podzielam zdanie, że chyba tylko na tych ładnych zdjęciach się skończy...z każdym rokiem...im więcej bajerów w grze tym gorzej się gra. Nie ma to jak wersja z 2002 roku!!

Jedynie kolejna nowa wersja ecyklopedii skoków (o ile się oczywiście pojawi) będzie godna uwai ;)
(20.10.2005, 19:03)
t-czarny99
Stwierdzam, że ta gra i tak będzie do *****. Co z tego, że może fajnie screeny wygladają? Producenci zawsze dają ładniejsze screeny, a potem każdy widzi jak to wygląda. Swoją drogą dobre skoki narciarskie to były chyba tylko te 2002. A o reszcie szkoda gadać. Teraz się zachwycacie a potem będziecie na tę grę bluzgać!
(20.10.2005, 16:30)
Mikul Paweł
kolejna odsłona,pięknej symulacj Skoków,czekam na GRE w sklepie.znowu zima udana!!pozdro dla miłośników narciarstwa
(20.10.2005, 14:35)
Edi
te skoki są *****. zauwaszcie jak wysoko można latać . są lepsze niż 2005
(20.10.2005, 12:57)
Andrzej
Jestem MŚ w SN w 2002!!!
Zdobyłem 4-złote,2,srebne,2,brązowe
(20.10.2005, 12:46)
Jasiek
Super!! Niedługo będą ,,Skoki 2006"!!!
(20.10.2005, 12:18)
hello moto
mam pytanie o skoki na komorke! czy 'Skoki Mistrzostwa' moge pobrac na motorole V547?
(19.10.2005, 22:31)
fan skoków
Rzeczywiście ten drugi obrazek nie przedstawia się zbyt ciekawie, ale poczekajmy z ocenami do momentu póki w to nie zagramy.
pozdrowienia
(19.10.2005, 22:21)
ja
Te kółka na drugim obrazku są wkurzające. Nie podoba mi się to.
(19.10.2005, 21:16)
5485
Mam nadzieje że nie bedzie taka wolna jak 2004 !
(19.10.2005, 17:33)
fddgfdf
Głupia jest ta kulka na 2 obrazku :/
(19.10.2005, 17:32)
skoczek
ale odjazd musze to kupić ciekawe kiedy będzie w sprzedarzy??
(19.10.2005, 16:24)
Daro
Jakis dziwny styl V !
(19.10.2005, 16:11)
spiderman
Ja na pierwszy rzut oka to gra nie zapowiada się ciekawie :/ Poptarzcie na obrazek nr 2. Ile tam musi być opcji. One zakrywają całego skoczka. Mam nadzieję, że zostanie to przesunięte na bok bądź zmienione na coś mniejszego...
(19.10.2005, 16:01)
ja
ale grafika kiepska
(19.10.2005, 15:56)
lukaszmm
Tylko bedzie trudno skoordynować skok... ile tam ustawiania bedzie... ehhh.. juz sie nie moge doczekać zimy i skoków :)
(19.10.2005, 15:21)
MAKu23
Ale gierka bedzie piekna graficznie lepsza od RTL 2005 i skokow 2005 to bedzie hit juz sie nie moge doczekac
(19.10.2005, 15:14)
Celintha
Nom, ja tesz nie, napewno musi być świetna!!!
(19.10.2005, 14:50)
bzyk
Klawo już się nie umiem doczekać tej gry !!!
(19.10.2005, 13:11)