Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
14
15
16
17
18
21
22
23
24
28
29
30
wrzesień 2015
Najbliższe zawody
05.09.2015, godz. 13:30
Czajkowski HS-140
(LGP ind.)

Miła wiadomo¶ć dla wszystkich miło¶ników komputerowych symulacji skoków narciarskich. Jeszcze w tym roku wydana zostanie kolejna czę¶ć serii "Skoki narciarskie" - poinformował Axel Springer Polska. Będzie to już szósta czę¶ć gry o skokach narciarskich jaka ukaże się w serii Dobra GRA.

Jedn± z najistotniejszych zmian w nowej grze jest zmiana producenta. Przypomnijmy, iż w latach 2001 i 2002 polscy gracze mieli możliwo¶ć spróbowania swoich sił na wirtualnych skoczniach w grach autorstwa niemieckiej firmy VCC, wydawanej obecnie na niemiecko języcznym rynku pod nazw± "RTL Skispringen". W trzech kolejnych sezonach (2003-2005) pałeczkę przejęła polska firma L'Art, która z roku na rok doskonaliła swój produkt. W tym roku autorem "Skoków narciarskich 2006" będzie Metropolis Software, znana z tak popularnych produkcji jak "Gorky". Trzeba jednak zaznaczyć, iż będzie debiut tej firmy je¶li chodzi o symulator skoków narciarskich. Czy udany przekonamy się za kilka miesięcy.

Nie s± jeszcze znane szczegóły dotycz±ce trybów rozgrywki, opcji czy oprawy dĽwiękowej. Wydawca udostępnił natomiast pierwsze screeny z gry, które prezentujemy ponizej. Ocenę obrazków pozostawiamy graczom.





« paĽdziernik 2005 - wszystkie artykuły
Komentarze
MŁODY
a czy w trybie zesonu mozna grac na 3 zawodników??
(31.12.2005, 12:55)
dawid2823
gra jest super <już j± kupiłem>
(25.12.2005, 11:48)
kubek
a czy jest możliwo¶ć wgrania prawdziwych nazwisk??
bo juz mnie denerwuje ręczna zmiana nazwisk
(17.12.2005, 22:55)
tomi
strona fajna
ale gdzie mogę ¶ci±gn±ć skoki 2002
(17.12.2005, 14:57)
bizebarzwk
hehe skoki narciarskie 2006 sę fajniejsz od gier:FIFA 2006,Medeal Of Honor i od skoków narciarskich 2005.INAPEWNO SIE NIE ZNUDZE SZYBKO
(07.12.2005, 14:43)
bizebarzwk
DLAMNIE MNIE SKOKI SĘ NAJLEPSZE DLATEGO ŻE JEST W NICH DOBRA GROFIKA I NIE MALEPSZEJ GRY NA ¦WIECIE OD SKOKÓ NARCIARSKICH 2006
(07.12.2005, 14:39)
marcinek
co przedstawiaj± te kółeczka na 2 obrazku
mam skoki 2002 to dopiero odlot]
(26.11.2005, 20:42)
adlja
My¶lę że Skoki te mog± byc fajne ale szybko sie znudza ZZZZZZZZZZZ
(25.11.2005, 08:42)
kondziow
Mam demo i o dziwo ma b. niskie wymagania !! Chodzi mi kolo 30 fps, i nie zwalnia, na mojej konfiguracji (Sempron 2500+, 1 GB RAM'U,ASROCK K7 UPGRADE, GeForce MX 4000 64 bit !!) przy 1024x768 przy najwyższych detalach poza pixel shaderami !!
(21.11.2005, 17:29)
maa
ZAMI.Twój komentarz jest baz snsu widać że nie masz tej gry.Jak by te skoki miały to o czym piszesz to chyba odtworzy odżutowiec nie komp. Poza tym w tych skokach sie nie hamuje.
Jest systemKO więc siedz cicho.Nawet możesz nie skakać w kfalifikacjach ja jeste¶ w pierwszej 15
(20.11.2005, 13:42)
stefan
no mam propozycje:
niech panowie zrobia takie ustawienia zeby w ogole calego zawodnika zaslanialo
(20.11.2005, 11:45)
marcin
fuj. fuj , fuj !!!
(20.11.2005, 11:42)
:)
No ja wła¶nie grałam w skoki.... Ojj trudno jesT:P Nie to co w poprzednich wersjach! Polecam(wci±ga:P)
(19.11.2005, 23:25)
Borewicz
Siemka, mam problem z uruchomieniem skokow. Gdy klikam na ikonke wyskakuje mi taki komunikat. SSE not supported, please upgrade your system processor. Czy sa jakies programy aby uaktywnic SSE? albo cos w tym stylu?
(19.11.2005, 21:07)
mis
ja chce miec skoki narciarskie 2006
(19.11.2005, 13:00)
Pelson
ten styl v to wygl±da bardziej na jaki¶ klasyczny anie ten najnowszy
(11.11.2005, 15:09)
misiek
Skoki mogłybybyć hitem gdyby było:
-dużo skoczni (ok. 60)
-z biegiem czasu w karierze powinny dochodzić nowe skocznie, min. Klingenthal, Wisła, Moskwa, Vancouver
-może jaki¶ futurystyczny obiekt ale nie za dużo
-system KO
-prawidłowa kolejno¶ć skoczków (na końcu prowadz±cy w P¦)
-Letnie Grand Prix
-poćwiczyć z zeskokiem (czasem nie można wyhamować)
-w karierze powinny być odblokowane jakie¶ fajne opcje po zdobyciu np. mistrzostwa ¶wiata (np. ustalanie kolejno¶ci skoczń w pucharze ¶wiata)
-koszulki lidera P¦, TN, M¦ w lotach
-dopracowane upadki
-prawdziwe otoczenie obiektów
-możliwo¶ć zmiany kamery w powtórkach lub w czasie skoków przeciwników
i wiele wiele innych
(11.11.2005, 09:41)
Autorzy gry
no więc jak zauważyliscie poprawili¶my znacznie grafikę.poprawimy także fizyke lotu. dodamy nawet tryb MENADŻERSKI!!
(10.11.2005, 20:50)
robert
boże poprawcie grafike bo jak narazie na powyrzszych obrazkach to słabo sie spisali¶cie a tak wogóle to lepsze skoki to 2005
(10.11.2005, 19:58)
marek
mowicie ze skoki 2002 były najlepsze. A to daltego że s± z niemiec(RTL Skispringen 2002). Zagralisci by w RTL skispringen 2005 to dopiero ok gra
(07.11.2005, 21:22)
yanush
zobaczymy czy to bedzie dobra gierka bo jak narazie wg mnie to najlepsze byly 2002 a nastepne byly zwalone totalnie
(07.11.2005, 14:29)
dawid @
po co s± te kółka podczas lotu?
i czy ta gra będzie podobna do skoków 2005 bo s± nieĽle wypasione?
(04.11.2005, 15:24)
reex
zobaczymy jaka bedzie :]
(27.10.2005, 21:41)
Beliar
Ja wiem jedno - dobre były tylko Skoki 2002. :/ Cała reszta to totalna kicha, a do grania musiałem się zmuszać! Uważam że Metropolis zrobi dobr± robotę, bo pierwsz± gr±, której po¶więciłem kilka nocy, było Gorky 17 ;) P.S. Te screeny s± ok!!
(27.10.2005, 14:11)
Jasiek
@Thomas - Gdynia
??
(27.10.2005, 12:47)
Witold
Screeny ładne, ale jestem pełen obaw co do tej gry. Dlaczego? Lepiej żeby robił je L'Art. Miał już duże do¶wiadczenie w grach o skokach i zrobił REWELACYJNE Skoki 2005. Teraz, gdyby L'Art zrobił 2006 byłyby jeszcze lepsze, ale nie, oczywi¶cie znowu jaki¶ nowicjusz się pcha i zapewne popełni typowe dla nowicjuszy błędy. Miałem nadzieje że L'Art zrobi Skoki 2006 a tu nie... szkoda.
(26.10.2005, 19:44)
21
Nie moge sie doczekac tej gry Skoki 2006! Chyba sobie kupie jak bedzie w sklepach. I mam nadzieje ze bedzie to lepsza wersja niz Skoki 2005. Masz racje PM Skoki 2003 kicha totalna a Skoki 2002 wcale nie byla lepsza. Wersja Skoki 2004 byla lepsza niz 2002 i 2003 i 2005. Ale trzeba potrenowac gre, jesli sie chce podskakiwac czolowce.
(26.10.2005, 08:25)
Thomas - Gdynia
Das Spiel sieht doch so aus,wäre es zirka aus dem Jahre 98' (hahaha)
(23.10.2005, 09:43)
Thomas - Gdynia
Die polnischen Spiele sind einfach eine totale Scheße,oder??
(23.10.2005, 09:40)
Małysz
ok 80 skoczni
sklep z edytorem
iodblokowania turnieji
(21.10.2005, 13:49)
PM
JAkie s± najlepsze skoki? Oczywi¶cie chodzi o gry. I gdzie można je dostać?
(20.10.2005, 20:50)
PM
MAm wersję z 2003 - kicha totalna. Chyba 2002 była rewelacyjna?
(20.10.2005, 20:49)
zami
mam tak± nadzieje że tak jak screeny skoki 2006 będ± udane
oto kilka moich propozycji
-około 65 skoczni
-system k.o w karierze
-mistrzostwa polski
-oryginalna kamizelka lidera pucharu ¶wiata, turnieju skandynawskiego, zwycięzcy w lotach narciarskich
-letnia gran prix
-możliwo¶ć stworzenia własnych skoczni
-pradziwe nazwiska skoczków
obiekt k-300 w planicy żeby można było na nim lecieć nawet 400metrów
-prawidłowa kolejno¶ć podczas konkursu (nie że lider klasyfikacji generalnej skacze na pocz±tku czy na w ¶rodku, ma skakać jako ostatni ).
(20.10.2005, 20:08)
ja
@Andrzej
Ja w skokach narciarskich 2002 zdobyłem 5 złotych medali w P¦, 6 złotych medali w TCS, 2 złote medale i 1 srebrny w lotach, 1 złoty i 1 br±zowy w zawodach drużynowych i jeszcze 1 br±zowy w P¦. Grałem jednak na łatwym poziomie, ale bez kodów.
(20.10.2005, 19:22)
no cóż...
Wygl±da ładnie ale podzielam zdanie, że chyba tylko na tych ładnych zdjęciach się skończy...z każdym rokiem...im więcej bajerów w grze tym gorzej się gra. Nie ma to jak wersja z 2002 roku!!

Jedynie kolejna nowa wersja ecyklopedii skoków (o ile się oczywi¶cie pojawi) będzie godna uwai ;)
(20.10.2005, 19:03)
t-czarny99
Stwierdzam, że ta gra i tak będzie do *****. Co z tego, że może fajnie screeny wygladaj±? Producenci zawsze daj± ładniejsze screeny, a potem każdy widzi jak to wygl±da. Swoj± drog± dobre skoki narciarskie to były chyba tylko te 2002. A o reszcie szkoda gadać. Teraz się zachwycacie a potem będziecie na tę grę bluzgać!
(20.10.2005, 16:30)
Mikul Paweł
kolejna odsłona,pięknej symulacj Skoków,czekam na GRE w sklepie.znowu zima udana!!pozdro dla miło¶ników narciarstwa
(20.10.2005, 14:35)
Edi
te skoki s± *****. zauwaszcie jak wysoko można latać . s± lepsze niż 2005
(20.10.2005, 12:57)
Andrzej
Jestem M¦ w SN w 2002!!!
Zdobyłem 4-złote,2,srebne,2,br±zowe
(20.10.2005, 12:46)
Jasiek
Super!! Niedługo będ± ,,Skoki 2006"!!!
(20.10.2005, 12:18)
hello moto
mam pytanie o skoki na komorke! czy 'Skoki Mistrzostwa' moge pobrac na motorole V547?
(19.10.2005, 22:31)
fan skoków
Rzeczywi¶cie ten drugi obrazek nie przedstawia się zbyt ciekawie, ale poczekajmy z ocenami do momentu póki w to nie zagramy.
pozdrowienia
(19.10.2005, 22:21)
ja
Te kółka na drugim obrazku s± wkurzaj±ce. Nie podoba mi się to.
(19.10.2005, 21:16)
5485
Mam nadzieje że nie bedzie taka wolna jak 2004 !
(19.10.2005, 17:33)
fddgfdf
Głupia jest ta kulka na 2 obrazku :/
(19.10.2005, 17:32)
skoczek
ale odjazd musze to kupić ciekawe kiedy będzie w sprzedarzy??
(19.10.2005, 16:24)
Daro
Jakis dziwny styl V !
(19.10.2005, 16:11)
spiderman
Ja na pierwszy rzut oka to gra nie zapowiada się ciekawie :/ Poptarzcie na obrazek nr 2. Ile tam musi być opcji. One zakrywaj± całego skoczka. Mam nadzieję, że zostanie to przesunięte na bok b±dĽ zmienione na co¶ mniejszego...
(19.10.2005, 16:01)
ja
ale grafika kiepska
(19.10.2005, 15:56)
lukaszmm
Tylko bedzie trudno skoordynować skok... ile tam ustawiania bedzie... ehhh.. juz sie nie moge doczekać zimy i skoków :)
(19.10.2005, 15:21)
MAKu23
Ale gierka bedzie piekna graficznie lepsza od RTL 2005 i skokow 2005 to bedzie hit juz sie nie moge doczekac
(19.10.2005, 15:14)
Celintha
Nom, ja tesz nie, napewno musi być ¶wietna!!!
(19.10.2005, 14:50)
bzyk
Klawo już się nie umiem doczekać tej gry !!!
(19.10.2005, 13:11)