Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2017
Najbliższe zawody
18.11.2017, godz. 16:00
Wisła HS-134
(P¦ druż.)

Wszyscy kibice skoków mog± już kupić bilety na letnie konkursy w Zakopanem. Jak na razie wej¶ciówki s± dostępne jedynie na stronie internetowej PZN. Kibice, którzy nie maj± dostępu do internetu musz± jeszcze trochę poczekać, albo zarezerwować bilety w biurze Orbisu w Zakopanem. Fizycznie będzie je można zakupić za około czterna¶cie dni.

Przypomnijmy, że w tym roku odbędzie się tylko jeden konkurs z serii Letniej Grand Prix w Zakopanem. 27 sierpnia o godz. 20:15, przy sztucznym o¶wietleniu. Bilety s± w takiej samej cenie jak na Puchar ¦wiata. Wej¶ciówki w sektorach A i B w górnej czę¶ci rozbiegu kosztuj± 60 PLN, a w sektorach C i D (tuż przy zeskoku) 50 PLN. Organizatorzy przewidzieli także bilety na pi±tkowe kwalifikacje i treningi. Podobno maj± one kosztować 20 PLN. Wej¶ciówki na pi±tek na razie nie s± w sprzedaży.

Już dzi¶ można zamawiać bilety telefonicznie lub e-mailem w biurze Orbisu.
tel. (0-18) 20 150 51, tel. (0-18) 20 150 52, tel. (0-18) 20 146 09
e-mail: orbis.zakopane@pbp.com.pl

Można także kupić bilety na stronie internetowej PZNu.
www.sklep.pzn.pl
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« czerwiec 2005 - wszystkie artykuły
Komentarze
mateox9
a w nosie mam jakie¶ bilety na lgp w skokack w zakopanym;D
(30.06.2005, 16:34)
Yvonne
Buhahah, nigdy nie dam tyle kasy na LGP, ale życzę dobrej zabawy tym, którzy tam będ±.
(25.06.2005, 09:58)
oilia__
Łoho, niech oni tylko zostawi± wszystko w spokoju:P Niech nie ruszaj± kombinezonów...A tak bardziej do tematu:) :

Mój wyjazd do Zakopca stoi pod (małym) znakiem zapytania, ale je¶li dobrze wiem, to za tydzień zamawiam bilety^.^ A więc raczej jadę:]
(24.06.2005, 15:59)
mmm_krakow
Troche nie na temat :) Tylko uprasza sie nie gryĽć ;)
Wczorajsze wydanie naszej ulubionej gazety, wielkiego sponsora skoczków donosi, że nie tylko zmiany w sędziowaniu będa teraz wprowadzone. Zmieniono po raz kolejny kombinezony skoczkom - znów s± węższe. I znacznie skracaj± skoki.
Swego czasu o tych zmianach Kojonkoski bredził w jakims wywiadzie :)
A w takim stroju skakał ponoć Yliriesto podczas DOskonałego Mleczka w Zakopcu, dlatego nasze "orły-nieloty" go wyprzedziły.
Może by tak jakie¶ szersze info na ten temat???
(24.06.2005, 07:35)
ahonen
DROGO!!! JA NIE IDE NA TEN KONKURS!1 OBEJRZE Z DALEKA ALBO W JAKIM BARZE
(23.06.2005, 23:58)
KaCzY
Chryste Panie !! Oni się Boga nie boj± !! takie ceny ??!! rozumiem na Zimowy Puchar ¦wiata, bo to wogole co innego..atmosfera, klimat, inna ranga !! na to mogłem wydać te pieni±dze...ale na letnie GP ?? ehhh, daje sobie z tym rokiem spokoj. Pozdrowienia dla Wszystkich odwiedzajacych strone :)
P.S. a na trening i kwalifikacje 20 zl ?? ehhh, sami sobie odpowiedzcie czy warto...
(23.06.2005, 20:55)
Luk
Powinni dać najwyżej 1 zł za te ich stoj±ce drewniane trybuny.
(23.06.2005, 19:30)
livia
Przesadzaj± żeby za stanie na kawałku ziemi przez 4 godziny kosztowało 50 zł. Żeby przynajmiej były tam jakies trybuny tak jak w Niemczech czy Austrii.
(23.06.2005, 17:40)
justynka
Rozbój w biały dzień. Tyle pieniędzy...
(23.06.2005, 10:53)
rashida
20 zl za wejscie na trening no nie moge!!!
(22.06.2005, 23:20)
rashida
O rany jakie drogie!!! w takim razie ja nie pojde na konkurs!!! Ci górale to już przesadzaj± nie wystarczy im, że zbudowali ogrodzenie przy wejscu na plac przed skocznia i za to pobieraj± oplaty?? to jest zwykle cwaniactwo!!!
(22.06.2005, 23:19)