Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
październik 2014
Najbliższe zawody
22.11.2014, godz.
(PŚ druż.)

Wszyscy kibice skoków mogą już kupić bilety na letnie konkursy w Zakopanem. Jak na razie wejściówki są dostępne jedynie na stronie internetowej PZN. Kibice, którzy nie mają dostępu do internetu muszą jeszcze trochę poczekać, albo zarezerwować bilety w biurze Orbisu w Zakopanem. Fizycznie będzie je można zakupić za około czternaście dni.

Przypomnijmy, że w tym roku odbędzie się tylko jeden konkurs z serii Letniej Grand Prix w Zakopanem. 27 sierpnia o godz. 20:15, przy sztucznym oświetleniu. Bilety są w takiej samej cenie jak na Puchar Świata. Wejściówki w sektorach A i B w górnej części rozbiegu kosztują 60 PLN, a w sektorach C i D (tuż przy zeskoku) 50 PLN. Organizatorzy przewidzieli także bilety na piątkowe kwalifikacje i treningi. Podobno mają one kosztować 20 PLN. Wejściówki na piątek na razie nie są w sprzedaży.

Już dziś można zamawiać bilety telefonicznie lub e-mailem w biurze Orbisu.
tel. (0-18) 20 150 51, tel. (0-18) 20 150 52, tel. (0-18) 20 146 09
e-mail: orbis.zakopane@pbp.com.pl

Można także kupić bilety na stronie internetowej PZNu.
www.sklep.pzn.pl
« czerwiec 2005 - wszystkie artykuły
Komentarze
mateox9
a w nosie mam jakieś bilety na lgp w skokack w zakopanym;D
(30.06.2005, 16:34)
Yvonne
Buhahah, nigdy nie dam tyle kasy na LGP, ale życzę dobrej zabawy tym, którzy tam będą.
(25.06.2005, 09:58)
oilia__
Łoho, niech oni tylko zostawią wszystko w spokoju:P Niech nie ruszają kombinezonów...A tak bardziej do tematu:) :

Mój wyjazd do Zakopca stoi pod (małym) znakiem zapytania, ale jeśli dobrze wiem, to za tydzień zamawiam bilety^.^ A więc raczej jadę:]
(24.06.2005, 15:59)
mmm_krakow
Troche nie na temat :) Tylko uprasza sie nie gryźć ;)
Wczorajsze wydanie naszej ulubionej gazety, wielkiego sponsora skoczków donosi, że nie tylko zmiany w sędziowaniu będa teraz wprowadzone. Zmieniono po raz kolejny kombinezony skoczkom - znów są węższe. I znacznie skracają skoki.
Swego czasu o tych zmianach Kojonkoski bredził w jakims wywiadzie :)
A w takim stroju skakał ponoć Yliriesto podczas DOskonałego Mleczka w Zakopcu, dlatego nasze "orły-nieloty" go wyprzedziły.
Może by tak jakieś szersze info na ten temat???
(24.06.2005, 07:35)
ahonen
DROGO!!! JA NIE IDE NA TEN KONKURS!1 OBEJRZE Z DALEKA ALBO W JAKIM BARZE
(23.06.2005, 23:58)
KaCzY
Chryste Panie !! Oni się Boga nie boją !! takie ceny ??!! rozumiem na Zimowy Puchar Świata, bo to wogole co innego..atmosfera, klimat, inna ranga !! na to mogłem wydać te pieniądze...ale na letnie GP ?? ehhh, daje sobie z tym rokiem spokoj. Pozdrowienia dla Wszystkich odwiedzajacych strone :)
P.S. a na trening i kwalifikacje 20 zl ?? ehhh, sami sobie odpowiedzcie czy warto...
(23.06.2005, 20:55)
Luk
Powinni dać najwyżej 1 zł za te ich stojące drewniane trybuny.
(23.06.2005, 19:30)
livia
Przesadzają żeby za stanie na kawałku ziemi przez 4 godziny kosztowało 50 zł. Żeby przynajmiej były tam jakies trybuny tak jak w Niemczech czy Austrii.
(23.06.2005, 17:40)
justynka
Rozbój w biały dzień. Tyle pieniędzy...
(23.06.2005, 10:53)
rashida
20 zl za wejscie na trening no nie moge!!!
(22.06.2005, 23:20)
rashida
O rany jakie drogie!!! w takim razie ja nie pojde na konkurs!!! Ci górale to już przesadzają nie wystarczy im, że zbudowali ogrodzenie przy wejscu na plac przed skocznia i za to pobierają oplaty?? to jest zwykle cwaniactwo!!!
(22.06.2005, 23:19)
Dodaj komentarz
Jesteś niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
Podobne artykuły
Kup bilety na LGP w Zakopanem!
Kup bilety na LGP w Zakopanem!

Kup bilety na LGP w Zakopanem!

Dodano: 22 czerwca 2005, 22:49