Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2018
Najbliższe zawody
07.07.2018
Kranj HS-109
CoC letni

Podczas gdy większość drużyn rozpoczęła już na dobre programy treningowe, Niemiecki Związek Narciarski dopiero niedawno podał nazwiska zawodników, którzy przez kolejny sezon należeć będą do kadry A.

Decyzja Niemców nie stanowi dla nikogo zaskoczenia: pod okiem Petera Rohweina trenować będzie siedmiu sportowców: Martin Schmitt, Alexander Herr, Michael Uhrmann, Georg Spaeth, Joerg Ritzerfeld, Maximilian Mechler oraz Michael Neumayer.

Wśród wybranych nie znalazł się jednak Sven Hannawald, który już jakiś czas temu zapowiedział swój powrót do skakania. Jak poinformował Thomas Pfueller, dyrektor sportowy Niemieckiego Związku Narciarskiego, o współpracy z Hannawaldem nie ma na razie mowy. Jednak mosty nie są jeszcze spalone, więc jeżeli tylko forma zawodnika będzie odpowiednio wysoka, dostanie on kolejną szansę. Niewątpliwie taka możliwość jest dla Svena znacząca, zważając na fakt, iż od dłuższego czasu nie jest on w stanie powtórzyć swoich wyników sprzed 2 sezonów.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« czerwiec 2005 - wszystkie artykuły
Komentarze
Martyna- Płock
Nie no, przez jakiś czas jeszcze można było w coś wierzyc, ale cudów nie ma, kochani... (Mówię to z całym szacunkiem dla zawodnika) On po prostu się skończył, nie będzie już skakał... Takie jest moje zdanie.
(03.07.2005, 12:58)
marcelynn
Może to i dobrze... Jakby wrócił na skocznię i znowu skakałby marnie, to znów by się załamał...
(01.07.2005, 17:11)
Velikanka
Ja nie rozumiem jak Mechler moze byc w kadrze A... czy ktos mi moze to wyjaśnić???
jakby hanni miał być w kadrze A to tyż byłby niezły skecz buhahahaha
(22.06.2005, 22:14)
askja
Martin Schmitt jest wielki a Hannawald jest jego prorokiem;)
(22.06.2005, 21:48)
Velikanka
bez sensu olewam to chyba:/ Stephana nie ma w kadrze a Joerg jest boooooooooooooooze :/ i jeszcze hannawald by miał byc nie no ludzie to już jest śmieszne!!!
(22.06.2005, 20:15)
rafi
hannawald wróci i tak nic nie zwojuje bo jest juz za stary i nie bedzie miał juz wogóle formy
(22.06.2005, 13:09)
madzia
Hanni i tak będzie skakal... Nie lamcie się;*
(21.06.2005, 13:07)
Darek
Jak powruci bedzie zajefajnie.
(20.06.2005, 18:45)
Elka
a ja życzę mu powrotu do kadry, dobrych rezultatów, trzymam za całą kadrą Niemiec, a zwłaszcza za Martine Schmittem
(20.06.2005, 13:30)
Przedskoczek
Dlaczego miałby zajmować miejsce swoim kolegom, którzy na ciężko zapracowali?
(19.06.2005, 20:29)
Lisa
Przecież najważniejsze jest jego zdrowie! Niech sobie odpoczywa...
Do zobaczenia Hanni:)
(19.06.2005, 16:32)
Dzymek
Niech nie wraca to zrobi najlepiej:P
(19.06.2005, 13:26)
Luk
Czy ktoś wie czy Hanni zaczął już trenować i jakie wyniki osiągnął???
(18.06.2005, 19:58)
Rob
Skoro nie jest jeszcze w formie, to nie moze byc w kadrze A. Ale ja mam nadzieje, ze juz wkrotce sie tam znajdzie.
(18.06.2005, 14:11)
misia(svenka)
;( Szkoda, że Svenka nie ma w kadrze A, ale wierzę, że pomomo wszystko jednak się w niej znajdzie!!! Bardzo mi go brakuje!!!
Będzie dobrze!!
(18.06.2005, 13:46)
kasienka
hmmm no coz to troche dziwne ze strony niemieckiego zwiazku no ale coz ...
Zobaczymy moze jednak Hanni wroci co nie jest pewne, ael moze bedzie na skokach jako komentator albo trener :) Hanni wierzymy w Ciebie :*
(18.06.2005, 12:03)
Zossia
Co ma być to będzie!
(18.06.2005, 11:31)
ktosia
masz rację to jest bardzo bez sensu. To po co najpierw się pytać a później i tak nie dać go do A ? głupota