Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
5
6
7
9
13
14
15
20
21
22
23
26
27
28
luty 2018
Najbliższe zawody
03.03.2018, godz. 10:00
Rasnov HS-97
P¦ kobiet

27 sierpnia odbędzie się konkurs skoków narciarskich w Zakopanem zaliczany do punktacji Letniej Grand Prix. W tym roku stolica polskich Tatr straciła jeden dzień zawodów, może dlatego bilety na imprezę będ± nieco droższe niż w zeszłym sezonie i będ± kosztować od 50 do 60 złotych.

Polski Zwi±zek Narciarski i organizatorzy sobotniego konkursu wieczornego podali szczegółowy plan zawodów. Skoczkowie przylec± do Zakopanego już w czwartek. W pi±tek odbed± się trzy serie treningowe oraz kwalifikacje (godz. 20:00). Sobotnia seria próbna rozpocznie się o 19:15, a na godzinę 20:15 zaplanowano pierwsz± serię konkursow±. Transmisję z zawodów przeprowadzi TVP.

Dodatkow± atrakcj± dla skoczków będzie poranny, sobotni wjazd kolejk± linow± na Kasprowy Wierch.

Szczegółowy program LGP Zakopane 2005:

26 sierpnia 2005 (pi±tek)
11:00 - 2 serie treningowe
19:00 - 1 seria treningowa
20:00 - kwalifikacje

27 sierpnia 2005 (sobota)
09:30 - wjazd na Kasprowy
19:15 - seria próbna
20:15 - konkurs indywidualny

Ceny biletów:
bilety w sektorach dolnych (C i D) - 50 zł
bilety w sektorach górnych (A i B) - 60 zł

Bilety już niedługo będzie można kupić w Zakopanem w oddziałach Orbisu. Zamawiać można już dzi¶ telefonicznie lub e-mailem.
tel. (0-18) 20 150 51, tel. (0-18) 20 150 52, tel. (0-18) 20 146 09
e-mail: orbis.zakopane@pbp.com.pl
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« czerwiec 2005 - wszystkie artykuły
Komentarze
LoveSkijumping
Takie zawody w zakopanem znane sa przede wszystkim ze swietnej atmosfery i wspanialej zabawy bez zadnych bojek. Wiec prosze aby nie opowiadac tu takich rzeczy, bo zakopane to najlepsze miejsce, gdzie mozna spedzac zawody w skokach, dzieki nam, kibicom, ale tym prawdziwym.
(20.06.2005, 16:53)
fanka
a wejscie na treningi tez cos kosztuje, jak tak to ile???
(20.06.2005, 14:37)
kosoń
małysz wygra zawogy w Zapopanym!!!
I pobije rekord skoczmni!!!
(19.06.2005, 21:51)
Fanka
No przecież jest wyrażnie napisane ,że sektory C i D po 50 zl i A i B po 60 .Każdy normalny sie domysli , że to poprostu tylko odwrotnie napisane .Czytajcie troche z większ± uwag± !!!
(19.06.2005, 10:23)
macko
Pietras weĽ nie gadaj głupot bo byłem rok temu na LTG w zakopcu i było zajefajnie. Ludzie sie nie bili o bilety super. Założe sie ze jeste¶ z Warszawy i ci sie nie chce ruszyć do zakopca.
(18.06.2005, 09:17)
oilia__
zegnam cię Zakopane! :/ Lepiej mi będzie obejzeć to przed TV (chyba że jako¶ się uda pojechać w co w±tpię- a noż za rok będzie się bardziej oplacało)...
(16.06.2005, 19:55)
mwoj
ceny s± okropne, ale w zimie były i po 200 wiem bo sam byłem teraz jestem bez kasy i nie jade
(16.06.2005, 12:24)
yapayo
hej! a ile kosztowały bilety na zimowe konkursy?
(16.06.2005, 08:02)
pietras
I tak zapewne przyjdedzie pelno bydla beda sie bic o bilety i wogole polska ''NO COMENT"
(15.06.2005, 22:07)
Walther
Bardzo dziękuję za ceny, nie pojadę wolę pojechać na Beskidzkie Nadzieje,a LGP obejrzeć w telewizji
(15.06.2005, 22:06)
masloo
taa pewnie najlepiej ustalic cene za bilety 500 zl. to wtedy na bank przyjdzie duzo luda. NO Comment
(15.06.2005, 21:18)
flawia
komedia!
i pewnie czołówka najlepszych skoczków i tak nie przyjedzie!
Zwi±zek zamiast zachęcać ludzi do siebie (po ostatnichj aferach) spacjalnie i skutecznie odstrasza (cenami)
(15.06.2005, 20:09)
TAMI
Kwalifikacje po 20 zl? Nie moge hahahaha
(15.06.2005, 18:21)
TAMI
Ale beka :=)) Meg, dobrze, że my na zawody do Austrii, :D Zakopane za 60 zl z konkursami?! Ale beka :]
(15.06.2005, 18:12)
LoveSkijumping
Kwalifikacje beda po 20 zl. Pozdro
(15.06.2005, 17:36)
Bułka
ej no !!
a wie ktos po ile beda kwalifikacje ??
(15.06.2005, 16:47)
kt
Ale się wypu¶cili z tymi cenami:/ No bez przesady aż tyle Zwi±zek ma kłopoty to my za to musimy płacić:///
(15.06.2005, 15:01)
ble
Bamse- nie powinny w styczniu byc wieksze ceny, bo teraz jest jeden konkurs i dlatego ceny takie wysokie
(15.06.2005, 14:04)
Stawy
sorka, już zmieniłem nazwy sektorów, to moja wina
(15.06.2005, 11:19)
mezo
trzeba chyba bojkotować takie imprezy,bo ceny to s± kosmiczne
(15.06.2005, 11:16)
justa
bardzo drogie bilety....
(15.06.2005, 11:16)
Dexter
A co myslicie pan Wlodarczyk musi sobie nowy samochód kupic... :/
(15.06.2005, 11:10)
bamse
lito¶ci że niby ile bilety znów będ± kosztowac? ciekawe o ile w zwi±zku z tym podrożej± bilety na styczeń... w końcu jakie¶ zróżnicowanie cenowe pomiędzy P¦ a LGP "musz±" zrobić:/ skandal!!! ręce opadaj± :( no ale kto¶ musi płacić za "niegospodarno¶ć" zwi±zku
(15.06.2005, 11:07)
Ewka
Hej, jak to jest z tymi biletami? Sektory C i D zawsze były na dole, teraz jest na odwrót czy to może bł±d na stronie?
(15.06.2005, 11:06)