Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
5
6
7
9
13
14
15
20
21
22
23
26
27
28
luty 2018
Najbliższe zawody
03.03.2018, godz. 10:00
Rasnov HS-97
PŚ kobiet

Dzisiaj w nocy zakończyło się posiedzenie zarządu Polskiego Związku Narciarskiego. Ostatecznie zarząd postanowił zawieśić Pawła Włodarczyka w związku z oskarżeniami o korupcję w PZN. Zawieszenie ma potrwać do czasu wyjaśnienia oskarżeń. Jego kompetencje przejmie 14 członków zarządu. Sam Włodarczyk przyznał, że ma nadzieję, iż jeszcze wróci do działania w związku, by dalej służyć polskiemu narciarstwu. "W związku z zaistniałą sytuacją w mediach, mając na uwadze dobro polskiego narciarstwa i zbliżające się zimowe igrzyska olimpijskie Turyn 2006 oświadczam, że z dniem 1 czerwca 2005 roku zawieszam pełnienie funkcji prezesa Polskiego Związku Narciarskiego do czasu wyjaśnienia sprawy" - napisał w oświadczeniu Włodarczyk.

Sprawą zajęła się krakowska prokuratura ale na razie nikomu nie postawiła zarzutów. Do czasu wyjaśnienia sprawy Włodarczyk nie będzie kierował PZNem.


autor: Janusz Kożusznik
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« czerwiec 2005 - wszystkie artykuły
Komentarze
rashida
napewno nikt z dotychczasowych członkow... Powinni wymienic ich...Niech to bedzie ktos, kto zajmie sie nie tylko skokami ale tez doprowadzi do poziomu kombinatorów czy biegaczy....
(06.06.2005, 00:25)
spiderman
Kto mógłby według was zająć miejsce Włodarczyka?
(04.06.2005, 13:24)
El_Toro
Ja powiem tylko tyle:
no wreszcie...

PS dawno to ja już komenta nie napisałem
(03.06.2005, 18:45)
Kasiunia
Należało mu sie i już.Niech sobie teraz za te pieniądze z łapówki wyskoczy w KOSMOS i niech nigdy nie wróci! Edi Federer bedzie wniebowzięty :)
(02.06.2005, 20:26)
justynka
I bardzo dobrze!!
(02.06.2005, 18:26)
Prymka
Zobaczcie na: malinka.wisla.pl -praca wre Adam nadzoruje, a pana Włodarczyka zapraszam do łopaty. Niech pozna co to praca,ile się zwykły człowiek musi namotać żeby zarobić na coraz droższe bilety na pś w Zakopanem.
(02.06.2005, 17:00)
TAMI
Wiesz co mmm..Ja sie zastanawiam skąd Ty bierzesz takie "powiedzonka" ;)))
"Ciągnie sie spod Alp"--> poprawiłaś mi na mksa humor przed jutrzejszym egzamem, dzieki ;))
Ale racje masz, fakt.
(02.06.2005, 15:44)
spiderman
Tak i teraz można powiedzieć będzie 14 takich jak Włodarczyk...
(02.06.2005, 15:43)
Andy
I co z tego że Włodarczyk jest zawieszony??? Jego kompetencje przejmie 14 innych członków zarządu (czyt. 14 innych skorumpowanych mafiosów) i i bagno dalej będzie bagnem...
(02.06.2005, 15:41)
spiderman
Myślę, że nie znamy nawet połowy sprawy i może się okazać, że Włodarczyk jest niewinny! Ale sam nie wiem kogo tu osądzać...
(02.06.2005, 15:36)
no one
NARESZCIE!!! ALe nie można było wcześniej? tak czy inaczej dobrze jest
(02.06.2005, 15:29)
Apolinary
Sekretarz Generalny,Dyrektor Sportowy PZN, nadtrener skoczków ,osobisty trener jedynej nadzieji na I.O.w Turynie - Tonia ,gwiazda TV nie pozwoli zrobić V-ce Prezesowi PKOL krzywdy.
(02.06.2005, 14:51)
uskotko
"dla dobra polskiego narciarstwa" chyba lepiej będzie zmienić szefostwo PZNu. Proponuję kandydaturę Pawła Stawowczyka na prezesa PZN! Kto jest za? Bo odnoszę wrażenie, że redakcja SNC lepiej zna się na skokach przynajmniej niż dotychczasowi włodarze.

(02.06.2005, 14:18)
Rob
Najwyższy czas
(02.06.2005, 14:04)
mmm_krakow
@TAMI
Dlatego mam duże wątpliwości czy tylko sam Włodarczyk jest winny :D Za dużo jest w tej sprawie smrodu... I to naprawde niezbyt pięknie pachnącego [a za Edim sie on ciągnie spod Alp] :D
Bo po najnowszych protestach Ericha Maerza zaczynam sie zastanawiać, czy nie chodzi Ediemu o to, co mu sie w Austrii nie udało :D Wybór "szefa", który będzie mu jadł z ręki...
(02.06.2005, 13:05)
TAMI
mmm krakow ja się Ciebie boję jak Ty tak władczo piszesz ;))) ;P A co do sprawy...nie sądzę żebysmy wszystko wiedzieli.
(02.06.2005, 12:55)
kibic z Augustowa
JEST JEST JEST JEST JEST JEST JEST!!! O TO CHODZIŁO LUDZIE!!!
(02.06.2005, 12:49)
kormo
powinni go zawiesić




na haku, za poślednie ziobro
(02.06.2005, 12:19)
mmm_krakow
@Zły
Osobiście wolę Włodarczyka, niż bandę pajaców na sznurku w łapach tego kryminalisty Federera :P
(02.06.2005, 10:55)
Zły
hip hip... mam nadzieję, że nie będzie "Włodarczyk: Reaktywacja". Ozięble żegnamy...
(02.06.2005, 10:33)
Luk
Dobre! Niech tak na zawsze będzie...
(02.06.2005, 09:50)
mmm_krakow
Proponowałabym napisac, jak to Erich Maerz proponował 900 tys. euro rocznie, a dla swiętego spokoju Mistrza Adama wybrano Ediego F., który proponował 150 tys. euro :P Rocznie oczywiście...
Jak dla mnie "afera łapówkarska" jest szyta bardzo grubymi nićmi, prawdopodobnie reszta Zarządu wzięła "co nieco" od Federera i teraz trzeba sie pozbyć Włodarczyka. Spychając odpowiedzialność tylko na niego :P
(02.06.2005, 09:49)
norgefan
I bardzo dobrze. I niech nikt go przypadkiem nie "resetuje" z tego zawieszenia.
(02.06.2005, 09:39)