Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
lipiec 2015
Najbliższe zawody
11.07.2015, godz. 14:00
Villach HS-98
(FIS Cup)

Już jutro zaczynaj± się Mistrzostwa ¦wiata w narciarstwie klasycznym w Oberstdorfie. Przez 11 dni zawodnicy z 44 krajów będ± walczyć o medale. Skoczkowie zaczn± rywalizację 19 lutego. Kibice będ± mogli ¶ledzić wydarzenia na skoczni w TVP. Niestety inne konkurencje nie będ± transmitowane (np. sprint), w których mamy szanse na medal. Prowadzone będ± jedynie 5-minutowe kroniki, nadawane po godz. 22.

"Jestem przekonany, że je¶li Krężelok dojdzie do finału sprintu, dyrektor Jedynki zgodzi się na przeprowadzenie transmisji" - stwierdza Marek Oblaciński, redaktor prowadz±cy w redakcji sportowej TVP1. Do Oberstdorfu TVP wysyła kilku dziennikarzy. W¶ród nich jest Krzysztof Miklas, Maciej Kurzajewski, Bartosz Heller i Marcin Grzybowski. Doł±czy do nich także ekspert - Apoloniusz Tajner.
« luty 2005 - wszystkie artykuły
Komentarze
ala
To Ty bredzisz. Akurat tak sie sklada , ze ma cos z TVP do czynienia i wiem o czym mowie.
Tobie radze:
Milczenie jest zlotem!!!
(21.02.2005, 19:30)
Black Angel
ala co ty bredzisz!!! Szaranowisz komentował skoki
jak nasz Ada¶ nie był na szczytach.Pozatym Szaranowicz daje nam duż± dawkę emocji gdy Ada¶
skacze a Miklas? Chce sie spać zzzzzzzzzzz
(18.02.2005, 11:42)
edi
Cieszmy się, że M¦ nie komentuje samotnie ekspert Apoloniusz Tajner
(17.02.2005, 08:19)
marmi
Co do komentatorów to każdy z nich ma swoje zady i walety i dla jednych jedne cechy s± ważniejsze a dla drugich inne... Dobry byłby chyba Miklas z emocjami Szaranowicza :) A może na M¦ wył±czyć dĽwięk w TV a wł±czyć radio (o ile będzie relacja live)?
PS. A kto komentował Lahti 2001 bo nie pamiętam?
(17.02.2005, 01:44)
marmi
Ja chciałem powiedzieć, że lubię biathlon i jest bardzo emocjonuj±cy (przy odpowiedniej realizacji), biegi też (zwłaszcza sprint) choć oczywi¶cie mniej. Pamiętam jak pilnie ogl±dałem transmisję z biegu na 50km na której¶ olimpiadzie (wtedy rz±dzili Szwedzi np. Wassberg, Svan i Rosjanie np. Zimiatow)
(17.02.2005, 01:41)
gonzo
Toskandal Szaranowicz powinien komentować m¶ a nie nudziarz Miklas!!!
(16.02.2005, 21:41)
Roberto CECON
Miklas komentuje o niebo lepiej niż Szaranowicz, który gaworzy jak pijany ale wolałem, żeby na M¦ pojechał Szaranowicz, bo on bardziej się emocjonuje.
(16.02.2005, 18:06)
dex
powinni trasmitowac wszystko jak OLIMPIAD to cale 24h tvp 1 tvp 2 tvp3 a tu moga poswiecic najwazniejscze starty na tvp 1 i 2 i 3
(16.02.2005, 16:21)
Karolcia:-)
Ale przecież jak kto¶ tak bardzo chce mieć wszystkie zawody w tvp to one przypadkowo nie lec± na Eurosport?
(16.02.2005, 12:06)
ala
Kiedy uslyszalam Kurzajewskiego skladajacego zyczenia urodzinowe Pani Izie Malysz (ma urodziny nastepnego dnia po po mezu) to sie wkurzylam. Niedlugo tak beda sie podlizywac, ze tesciowie, wujkowie i inni czlonkowie rodziny Malyszow beda wisiec na scianach we wszystkich domach w Polsce. Ikonki juz w sprzedazy powinny byc! Adam jest super skoczkiem , ale dziennikarz musi byc choc troche profesjonalny w tym co robi, dostrzec granice "przesady"!!! Ja ogladam Eurosport i slucham komantarzy swietnego Anglika.
(16.02.2005, 09:43)
mmm_krakow
@ala
Dobrze że pod skoczni± Heller nie rzuca "sypialnianych" tekstów, jak na siatkówce w Atenach :)))))))))))))
(16.02.2005, 09:24)
ala
Mam juz dosc tekstow o meskosci niektorych trenerow. Szaranowicz nigdy nie komentowal skokow. Dolaczyl sie dopiero wtedy, kiedy Adam zaczal wygrywac (liznac troche popularnosci chcial!). Miklas to profesjonalista, ma duza wiedze o kazdym skoczku i komentuje ze spokojem w glosie. Marek Rudzinski z Eurosportu jest tez OK. Prowadzenie studia przez Kurzajewskiego i Chylewska to nieporozumienie. Ona nic nie wie o skokach, a jak prowadzila wywiad np. z Roarem w Z-pcu to biedak nie wiedzial o co ona jego pyta. Moze maly kurs angielskiego by sie przydal??? Szkoda inwestowac w szczape.Moze lepiej zatrudnic tlumacza... Najgorszy zas jest Heller. Mascara splywa strumieniami a z ust wydobywa sie belkot!
(16.02.2005, 09:11)
mmm_krakow
Predazzo - Szaran
Zakopiec - Szaran
Planica - Miklas
50 TCS - Miklas
K-90 Salt Lake - Miklas
K-120 Salt Lake - Szaran
Wnioski wyci±gajcie sobie sami :(
(16.02.2005, 08:39)
Adam Małysz
Leć Adam Leeeeeeeeććć!!!
(15.02.2005, 22:32)
Grzesiek
Adam Małysz jest najlepszy dajcie głos na Ankiecie na niego bo napewno wygra...............
(15.02.2005, 22:30)
jozek-sibek
Ja wolę Miklasa.Szaranowicz za duzo popelnia błędów.A to co mówi ci±gle o poprzednim P¦ to szczyt. " Ljoekelsoej maj±c duż± przewagę w P¦ i kilka wygranych pokpił zawody w Libercu.Przecież do zawodów w Libercu miał 2 wygrane.Myli Ljoekelsoeja z Pettersenem.To 1 z brzegu przykład ale jak ważny.Atmoserę umie podgrzać to fakt.
(15.02.2005, 21:16)
Goldimanka
wszystkich fanów Goldbergera zapraszam do fan klubu - piszcie maile
(15.02.2005, 19:52)
Braveheart
A o której godzinie s± skoki ??
(15.02.2005, 19:45)
sir_skiner
ale Szaranowicz rzadzi i tyle...;] i mowi o innych skoczkach, tylko nie przezywa ich wystepow... jego prawo, aby w telewizji polskiej nie kryc tego, ze zyczy najlepiej polakowi. to takie dziwne?
(15.02.2005, 18:51)
KARMEL
Nie wiem, o co tutaj chodzi. Ja wolę po stokroć Miklasa od Szaranowicza.Nie wiem, czemu w ogóle "szarańczę" wzięli do skoków.On kiedy¶ komentował kolarstwo i nie wiedział nawet kto wygrał etap! SZARANOWICZ JEST ZAKOCHANY W SWOIM GŁOSIE-CZY NIKT TEGO NIE ZAUWAŻYŁ? A tak w óogóle to ja prawie zawsze skoki ogl±dam na Eurosporcie. Przeł±cz tam sobie kto¶ i wsłuchaj się.ONI MÓWIˇ TAM O TYM CO MUSZˇ-O SKOKACH!-CZY NIKT TEGO NIE ZAUWAŻYŁ? Przeł±czam póĽniej na jedynkę a tam zawsze jest cisza!!! A ci, co prowadz± studio?! Kurzajewski, którego nie mogę słuchać, I TA CHUDA SZCZAPA-CHYLEWSKA! oj!!!

mistrzostwa ogl±dam tylko na EUROSPORCIE!
(15.02.2005, 17:20)
kibic
Ale wła¶nie Szaranowicz gada cały czas o Małyszu i przekre¶la innych zawodników.Niezmiernie wkurza mnie to jak od razu mówi ze nie stać tego zawodnika na tak daleki skok.A jak ktos schodzi z belki bo warunki nie pozwalaj± to sie wpienia "Ej panowie nie róbcie jaj" itp.Cenie Małysza ale Szaranowicz zdecydowanie nadmiernie go słodzi.Dochodzę do pewnej mysli ze wg Szaranowicza nikt nie jest wstanie daleko skoczyc tylko Małysz.A wiatr przed jego skokiem wg Szaranowicza jest zawsze niekorzystny.
(15.02.2005, 16:59)
P.S.H.E.M.O
Szkoda, ze Zimoch nie komentuje w TVP. On potrafilby sie emocjonowac kazdym punktem zdobytym w PS przez naszych. A w wypadku wygranej Adama, dowiedzial by sie o niej sasiad, ktory nie ma wlaczonego telewizora.
(15.02.2005, 16:51)
snow
No i przyganiał kocioł garnkowi! :)

Dyrektorze Korzeniowski jak już :)
Jak się nie wie o czym się mówi takie s± efekty!
Witaj w klubie dennych komentatorów wydarzeń sportowych :)
(15.02.2005, 16:40)
P.S.H.E.M.O
Miklas bylby spoko, gdyby nie ta jego bezplciowosc. Zwyciestwo Adama Malysza w Pucharze Swiata potrafi skomentowac tak, jakby Adam wlasnie wygral serie treningowa konkursu o Puchar Burmistrza Lubawki. Gosciu jedynie moglby sie sprawdzac w konkursach typu Sapporo, bez udzialu Polakow. Szaran jest lepszy,choc ten zas za bardzo filozofuje.
(15.02.2005, 16:39)
TAMI
Kojonkoski chowa kombinezony przed Małyszem
PAP 15:00

Na ten temat
» Małysz: nie chcę na ten temat mówić
» Włodarczyk: plan minimum to jedno podium dla Małysza
» Przed M¦ w narciarstwie klasycznym w Oberstdorfie
» Małysz o taktyce na M¦



Trener norweskiej reprezentacji w skokach narciarskich Mika Kojonkoski przygotował nowe kombinezony na mistrzostwa ¶wiata w Obersdorfie. Zaż±dał przy tym schowania ich wzorów przed Adamem Małyszem.

Kojonkoski zaż±dał od niemieckiego producenta, pod groĽba zerwania kontraktu, zamknięcia norweskich kombinezonów pod klucz, kiedy przyjad± do fabryki ekipy Niemiec, Austrii, Finlandii i Polski.

"Nie mogę dopu¶cić, aby Adam Małysz otrzymał bezpłatn± nagrodę za nasz wysiłek nad opracowaniem nowych szwów - powiedział Kojonkoski. - Zauważyłem już od jakiego¶ czasu, że podejrzanie szybko konkurenci maja krój kombinezonów podobny do naszego. Tym razem zaż±dałem od producenta ¶cisłej tajemnicy."

W poniedziałek w Lillehammer norwescy skoczkowie po raz pierwszy trenowali w nowych strojach. Każdy z zawodników zmieniał trzy razy kombinezony.

"Kojonkoski był wyraĽnie zadowolony z treningu i u¶miechał się jak lis, zwłaszcza że Roar Ljoekelsoey skakał regularnie po 136 metrów" - napisał dziennik "Verdens Gang".

"Wiem z cał± pewno¶ci±, że te kombinezony s± bardzo dobre. Lepiej trzymaj± powietrze podczas lotu, a to oznacza o kilka metrów dłuższe skoki. Jak na razie podczas tego sezonu nasi konkurenci mieli przewagę, jeżeli chodzi o sprzęt. Teraz jednak to się już skończyło" - powiedział Kojonkoski.

Mistrzostwa w Oberstdorfie rozpoczn± się w ¶rodę. Indywidualne konkursy skoków odbęd± się 19 (HS 100) i 25 lutego (HS 137). Małysz broni dwóch złotych medali zdobytych przed dwoma laty w Val di Fiemme
Sorki ze cos kopiowalam ale jestem zniesmaczona na maksa;/
(15.02.2005, 16:26)
max
A jesli chodzi o komentatorow to Marek Rudzinski z Eurosportu wymiata.On i wiedza i emocje i wszystko.Zero wpadek czysty profesjonalizm.
(15.02.2005, 16:16)
max
Glupoty gadacie.Co ma komentator do skoczka? Ze jak Miklas bedzie komentowal to nie zdobedzie medalu MS.To takie prawdopodobienstwo jak Jakub Janda jest z rodziny Krystyny jandy.A po za tym ten mruk Miklas przynajmniej ma jakies pojecie o skokach nie myli i nie przekreca nazwisk zawodnikow nie gada caly czas o Malyszu i nie gada o wietrze.Choc z drugiej strony bylbym ciekaw reakcji Szaranowicza jakby np Stoch zdobyl medal zloty a Malysz bylby po za podium.Czy by byla radosc ze zlotego medalu Stocha czy bardziej niedosyt i zaloba w tvp z powodu gorszego miejsca Malysza.Wiem ze to nie mozliwe ze Stoch zdobedzie zloto choc kto wie ale ciekaw jestem co by bylo w tvp jakby sie tak stalo:P
(15.02.2005, 16:13)
indor
A słyszeli¶cie o nowych kombinacjach Kojonkoskiego

z Onet.pl
Trener norweskiej reprezentacji w skokach narciarskich Mika Kojonkoski przygotował nowe kombinezony na mistrzostwa ¶wiata w Obersdorfie. Zaż±dał przy tym schowania ich wzorów przed Adamem Małyszem.


Kojonkoski zaż±dał od niemieckiego producenta, pod groĽba zerwania kontraktu, zamknięcia norweskich kombinezonów pod klucz, kiedy przyjad± do fabryki ekipy Niemiec, Austrii, Finlandii i Polski.

- Nie mogę dopu¶cić, aby Adam Małysz otrzymał bezpłatn± nagrod± za nasz wysiłek nad opracowaniem nowych szwów - powiedział Kojonkoski. - Zauważyłem już od jakiego¶ czasu, że podejrzanie szybko konkurenci maja krój kombinezonów podobny do naszego. Tym razem zaż±dałem od producenta ¶cisłej tajemnicy.

W poniedziałek w Lillehammer norwescy skoczkowie po raz pierwszy trenowali w nowych strojach. Każdy z zawodników zmieniał trzy razy kombinezony.

"Kojonkoski był wyraĽnie zadowolony z treningu i u¶miechał się jak lis, zwłaszcza że Roar Ljoekelsoey skakał regularnie po 136 metrów" - napisał dziennik "Verdens Gang".

- Wiem z cał± pewno¶ci±, że te kombinezony s± bardzo dobre. Lepiej trzymaj± powietrze podczas lotu, a to oznacza o kilka metrów dłuższe skoki. Jak na razie podczas tego sezonu nasi konkurenci mieli przewagę, jeżeli chodzi o sprzęt. Teraz jednak to się już skończyło - powiedział Kojonkoski.

(15.02.2005, 16:06)
spiderman
Według mnie komentować skoki może nawet Dariusz Szpakowski. On kiedy¶ komentował konkursy skoków. Jak sobie przypominam to wraz z Szaranowiczem komentował Turniej Czterech Skoczni, w którym wygrał Sigurd Pettersen. Całkiem nieĽle mu to wychodziło. Ale i tak najlepszy jest Szaranowicz. To będ± fatalne Mistrzostwa ¦wiata przez Miklasa.
(15.02.2005, 16:01)
indor
To zależy jakiej rangi s± zawody, M¦ towarzysz± największe emocje i potrzebny jest emocjonuj±cy głos komentatora..
I jeszcze jedna sprawa.
Wielu z was wychwala pod niebiosa komentatorów z Eurosportu. Nie bardzo rozumiem - mówicie o Chru¶cickim, który myli Nieminena z Samp± Laiunenem, a Kuettela z przedskoczkiem??
Może nawet fajnie się drze -czyt. emocjonalnie komentuje, ale bez przesady..
Rudziński też żadna rewelacja..
Komentarzy Zimocha w radio nie słyszałem, więc się nie wypowiem.

(15.02.2005, 15:55)
uskotko
nie ma to jak przes±dy... oj, ludzie, ludzie...

Czy ze mn± jest co¶ nie tak, skoro nie cierpię komentarza Miklasa w stopniu równym jak Szaranowicza, i na odwrót? Oni obaj nie znaj± się na skokach - jednen gada tylko o Małyszu i lekceważy wszystkich innych zawodników, a drugi od czasu do czasu powie co¶ o zawodnikach, ale głównie skupia się na ocenia warunków pogodowych. Podczas transmisji TVP zmuszona jestem WYŁˇCZAĆ głos - niezależnie czy komentuje K.M czy Wł.Sz. Kiedy oni pójd± na emeryturę, a skokami zajm± się prawdziwi fascynaci skoków?! Panie Redaktorze Korzeniowski, niech Pan co¶ zrobi!!!
(15.02.2005, 15:45)
indor
Miklas jest nudny jak flaki z olejem, jak Szaranowicz komentuje sam to wychodzi mu to lepiej - np. fajnie się darł po pierwszym niedzielnym skoku Małysza w Zakopcu :"kapitalny skok", a nudziarz tajner mu przerywał swoim ględzeniem..
@spiderman
100% racji
Miklas zawsze komentuje M¦ w lotach i Adasiek nie ma ŻADNEGO medalu z tej imprezy,
powiem więcej Miklas komentował pierwszy konkurs IO w Salt Lake Sity, gdzie Adam praktycznie miał złoty medal w kieszeni, ale wpadł w dziurę po upadku Kasai, dostał niskie noty i po ptakach
Drugi konkurs na IO komentawał Szaran i Adasiek miał srebro - gdyby nie wywrotka Hanniego miałby br±z..
Reasumuj±c - w pierwszym konkursie przegrał złoto - komentuje Miklas, w drugim wygrał srebro - komentuje Szaran.
@andball
O co ci chodzi??? Przecież na dzień dzisiejszy sytuacja dokładnie tak beznadziejnie wygl±da.:((((

(15.02.2005, 15:33)
sir_skiner
oj tak, Szaranowicz byl super, tak jak Malysz... zreszta on zawsze jest swietny ;)
(15.02.2005, 15:29)
Glon
Trener norweskiej reprezentacji w skokach narciarskich Mika Kojonkoski przygotował nowe kombinezony na mistrzostwa ¶wiata w Obersdorfie. Zaż±dał przy tym schowania ich wzorów przed... Adamem Małyszem.

Kojonkoski zaż±dał od niemieckiego producenta, pod groĽba zerwania kontraktu, zamknięcia norweskich kombinezonów pod klucz, kiedy przyjad± do fabryki ekipy Niemiec, Austrii, Finlandii i Polski.
(15.02.2005, 15:25)
spiderman
Jako¶ nie widzę, aby fanów biathlonu było tutaj dużo :P
(15.02.2005, 15:22)
indor
Przytoczę jeszcze jedn± z niedawnych wypowiedzi Adama - odpowiedż na pytanie, który medal z M¦ jest dla niego najważniejszy:

- Wszystkie. Z każdym wi±ż± się miłe wspomnienia. Jak na nie patrzę, u¶wiadamiam sobie, że czego¶ w karierze sportowca dokonałem, że co¶ po sobie zostawię, że w pewnym momencie byłem najlepszym skoczkiem na ¶wiecie...

Oj Ada¶ byłe¶, byłe¶....i jeszcze na pewno będziesz
(15.02.2005, 15:19)
indor
Szaran do komentowania na M¦!!!
Wspomnień czar:
M¦ Predazzo 2003 K 120:
"I jest Adam Małysz. 132, 3 metry, może dalej i wtedy będzie złoto, po złoto po medal dla nas, dla wszystkich,..... pofruun±±±±±±ł, pięknie, pieknie, jest medal, jest medal ale my¶lę że jest złoto, ...złoty medal, 136 metrów, 136 metrów, Adam Kochamy Cię, 136 metrów, złoty medal Małysza na mistrzostwach ¶wiata, nie może tego skoczyć Hautamaeki, życzę mu tego, poczekam, przeproszę państwa, ale wydaje mi sie że nie może skoczyć, .... no i fenomalna nota, fenomenalne oceny...."
Predazzo 2003 K 90
"...No i popatrzmy, czy dzisiaj pofrunie, za chwile po drugi złoty medal, 104 było w pierwszej serii i za chwile wszystko będziemy wiedzieli, ....Adam Malysz w powietrzu, płyyyyń, płyyyyń, płyyyń, .... i ijeeeeeest , jeeest, nikt mu tego nie zabierze, po prostu sam sobie to wyrwał, przeciwko naturze, przeciwko rywalom, pięknie,... jest złoty medal, noty fantastyczne a odległo¶ć 107.5 metra, drugie mistrzostwo ¶wiata z rekordem skoczni!!!, tak tylko wygrywaj± najwieksi w historii, i on do tej historii wskoczył tak łatwo, tak pięknie i tak wzruszaj±co dla wszystkich, ...zloto, złoto i jeszcze raz złoto, drugi złoty medal proszę państwa........"

Thanks for @Sentymentalny

(15.02.2005, 15:17)
Piotr
Fani biathlonu udowodnijmy spidemanowi że wszyscy bardzo lubimy biathlon!!!Piszcie!
(15.02.2005, 15:09)
Piotr
@spiderman
Nie masz racji. Ja osobi¶cie bardzo lubie biathlon podobnie jak większo¶ć ludzi w Polsce.Biegi może troche mniej ale czemu nie?Niekiedy biathlon jest nawet ciekawszy od skoków.Wspaniały Sikora strzela i biegnie po zwycięstwa.Szkodaże nie mam eurospotu już.

P.S
Powinna transmisja w Eurosporcie być nie wiem tylko czy na żywo.Je¶li chcez więcej wejdż na www,eurosport.com
(15.02.2005, 15:06)
spiderman
A czy skoki podczas Mistrzostw ¦wiata w Oberstdorfie będ± transmitowane na żywo na Eurosporcie? Je¶li na TVP1 komentować będzie Miklas to nie warto tam ogl±dać skoków. Lepiej już ogl±dać na Eurosporcie(je¶li będzie transmisja).
(15.02.2005, 14:57)
spiderman
I bardzo dobrze, że TVP pokazuje skoki, mogła by też pokazywać kombinację norwesk±, ale nigdy nie biegi albo biathlon! Biegi s± do bani tak samo jak biathlon! Tego by nikt nie ogl±dał, więc nie ma potrzeby pokazywania tego w telewizji. Już lepiej narciarstwo alpejskie.
(15.02.2005, 14:55)
spiderman
Nie no Miklas będzie komentował? Jaki pech! Czyli Małysz nie zdobędzie złota, ani nawet medalu! Wszystkie zwycięskie dla Małysza konkursy na M¦ komentował Szaranowicz. A Miklas znów będzie taka gadał, że go w ogóle nie będzie słychać a jak kto¶ skoczy na rekord skoczni to powie "ładny skok" albo co¶ w tym stylu. On jest słabiutki, nadaje się co najwyżej do komentowania Mistrzostw Polski a nie ¦wiata!!!
(15.02.2005, 14:53)
Piotr
TVP to nierozgarnięte małpy. Pan redaktor Miklas na M¦ chyba jaki¶ żart.Dlaczego nie Szarańcza.Pewnie na olimpiade komentował będzie Snopek ze studia w Warszawie.
(15.02.2005, 14:50)
andbal
@indor
Mam dla Ciebie wiadomo¶ć. Niency przeczytali Twój komentarz i postanowili, że obie skocznie przykryj±.
(15.02.2005, 13:56)
andbal
@max
M¦ w biatlonie s± w marcu. Nie wiadomo czy będ± transmisje.
(15.02.2005, 13:54)
mundek
absolutna prawda przedmowcy
(15.02.2005, 13:23)
antyClio
Ahonen będzie dla mnie mistrzem dopiero wtedy jak wygra przy tylnym wietrze, podczas gdy innym zawieje pod narty - jak taki dobry to co za problem???
(15.02.2005, 13:10)
indor
Wszystko do niczego przed Predazzo Małysz był zdrowy, miał psychologa, fizjologa, komentował Szaran( po złoto, po medal, dla nas, dla wszystkich :) M¦ zaczynały sie od dużej ( wg mnie to dla Adama lepiej, bo jak nie wyjdzie na dużej, to zawsze jeszcze jest ¶rednia, na której Adam lepiej się czuje), było praktycznie bezwietrznie
Teraz Małysz chory, bez psychologa, M¦ zaczynaj± się od ¶redniej, flegmatyczny i nudny Miklas..:(((, wiatr ( już spółka Tepesz&Hoffer zadbaj±, żeby Ada¶kowi odpowiednio zawiało:(((
Wszystko zmienia się na gorsze tylko nie przyczepieni do stołków w PZN i dream - team TVP z Kurzajewskim, Chylewsk± i Hellerem na czele..

(15.02.2005, 13:08)
Karolcia:-)
A Ja osobi¶cie ze sportów zimowych ogl±dam tylko skoki narciarskie,więc...:-)
(15.02.2005, 13:04)
Arek_WSIQ
max --------> prawda TVP kompromituje się nie pokazuj±c biegów narciarskich na M¦ , ale M¦ w Biathlonie będ± pokazywane w TVP tylko że nie wszysktkie konkurencje