Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
październik 2014
Najbliższe zawody
04.10.2014, godz. 14:15
(LGP)

Tylko 41 zawodników przystąpi do piątkowych oficjalnych treningów na skoczni Okurayama w Sapporo. Skoczkowie oddadzą dziś po trzy skoki. W związku z tak małą ilością zgłoszonych do konkurs zawodników, organizatorzy zdecydowali o odwołaniu jutrzejszych kwalifikacji.

W Sapporo najliczniej reprezentowani będą oczywiście Japończycy (12 skoczków). Silny skład wystawi Austria, która wybrała się do Azji 8-osobową ekipą (w której jest m.in. 4-ty w PŚ Hoellwarth i 6-ty Morgenstern). Zabraknie większości zawodników ze światowej czołówki, w tym także Adama Małysza.

O godzinie 8:00 czasu polskiego rozpocznie się pierwsza seria treningowa.

Lista startowa treningów
1 Fumihisa Yumoto JPN
2 Hiroki Yamada JPN
3 Yusuke Kaneko JPN
4 Yukio Sakano JPN
5 Tsuyoshi Ichinohe JPN
6 Antonin Hajek CZE
7 Ferdinand Bader GER
8 Radik Zhaparov KAZ
9 Roland Mueller AUT
10 Ivan Karaulov KAZ
11 Hyun Ki Kim KOR
12 Christian Bruder GER
13 Heung Chul Choi KOR
14 Emmanuel Chedal FRA
15 Morten Solem NOR
16 Akseli Kokkonen FIN
17 Bine Zupan SLO
18 Kazuya Yoshioka JPN
19 Kazuyoshi Funaki JPN
20 Kimmo Yliriesto FIN
21 R. Schwarzenberger AUT
22 Jussi Hautamaeki FIN
23 Nicolas Dessum FRA
24 Balthasar Schneider AUT
25 Jan Matura CZE
26 Takanobu Okabe JPN
27 Martin Koch AUT
28 Akira Higashi JPN
29 Peter Zonta SLO
30 Florian Liegl AUT
31 Andreas Kofler AUT
32 Jure Bogataj SLO
33 Hideharu Miyahira JPN
34 Henning Stensrud NOR
35 Risto Jussilainen FIN
36 Noriaki Kasai JPN
37 Lars Bystoel NOR
38 Daiki Ito JPN
39 Thomas Morgenstern AUT
40 Roar Ljoekelsoey NOR
41 Martin Hoellwarth AUT
« luty 2005 - wszystkie artykuły
Komentarze
Szymon Ziober
Jestem pewien że walka o zwycęstwa w 2 konkursach rozegrają się pomiędzy Morgersternem.Ljoelksoley,Hoel warthem i którymś z Japonczyków gdyby pojechał Adam Małysz to by był na podium 2 razy i by odrobił do Ahonena.Mateja na pewno 2 razy by był w 10.Błędy Kuttina.Pomyśl o tym Hainz.powiedżcie to w telewizji Tvp 1 aby się on konsultował z innymi.Mistrzostwa to nie wszystko.
(04.02.2005, 20:03)
jozek-sibek
2 kraje AUSTRIA i JAPONIA to48,78% uczestników PŚ.Skokami interesuję się od paru lat ale czegoś takiego nie pamiętam.Może ktoś z kolegów przypomina sobie.Gdyby Japończycy mieli kwotę startową 8 zawodników to było by to 53,333333%,niesamowite.Można żałować że nie pojechli nasi co zostali w kraju.Mogli nieżle wypaść,n.p. Sliż.Kutin dopiero miał by problem.Zapowiedział że na MS wybierze 3 z 5 Rutkowski,Długi,Bachleda,Stoch ,Pochwała.Adam i Robert pewniacy.Można terazwygrać 2 razy PK i M.Polski i zostać w domu.
(04.02.2005, 17:20)
MrSnowman
Rzeczywiście konkursy fajne, skocznia też...
Tylko szkoda, że właściwie skaczą tam tylko Austriacy i Ljokelsoy, bo ani Słoweńcy ani dwóch Francuzów, ani nawet cała flota Japończyków nie zrekompensują braku 3/4 światowej czołówki.
(04.02.2005, 14:54)
spiderman
Ja uważam, że konkursy w Sapporo są potrzebne Pucharowi Świata. Bardzo lubię te konkursy. Fajna skocznia, fajne konkursy. Jest ok.
(04.02.2005, 14:39)
ekspert
Po co urządzać zawody PŚ gdzieś na końcu świata, w dodatku na MARNYM POZIOMIE BEZ TRÓJKI NAJLEPSZYCH SKOCZKÓW ? Nie lepiej byłoby zorganizować dodatkowy konkurs w ZAKOPANEM, lub chociaż gdzieś indziej w Europie ?
41 zawodników to ŻENADA !!!
(04.02.2005, 13:56)
linta
ja tam będe oglądala trening i zawody :):D
(04.02.2005, 13:55)
Pawlak
to ze wzgledu na wczesna godzine, przepraszam - poprawione...
(04.02.2005, 08:22)
spiderman
Ładnie skoczył Florian Liegl 133.5m.
(04.02.2005, 08:21)
mmm_krakow
Eeeej, siedmioosobowa ekipa Austrii?? Bo ja naliczyłam na liście OŚMIU Austriaków!!
Redakcja do szkoły!!! Na matematykę ;)
(04.02.2005, 08:19)
mmm_krakow
Skaczą już!!!
Oglądam na FIS-ie :)
(04.02.2005, 08:18)
spiderman
Jeśli będą aż trzy serie treningowe to ja niestety mogę zobaczyć tylko jedną :-(
(04.02.2005, 07:50)
spiderman
Może zdąrzę zobaczyć trening zanim pójdę do szkoły :) ?
(04.02.2005, 07:48)
Dodaj komentarz
Jesteś niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
Podobne artykuły
Sapporo: Tylko 41 skoczków. Lista startowa treningów
Sapporo: Tylko 41 skoczków. Lista startowa treningów

Sapporo: Tylko 41 skoczków. Lista startowa treningów

Dodano: 4 lutego 2005, 07:45