fan skoków85Klasyfikacja medalowa Austriaków i Austriaczek, którzy stawali na podium konkursów drużynowych PŚ, LGP, ZIO, MŚ i MŚL:
1.Gregor Schlierenzauer 55 (31 15 9)
2.Thomas Morgenstern 54 (34 12 8)
3.Wolfgang Loitzl 43 (21 10 12)
4.Stefan Kraft 39 (8 13 18)
5.Andreas Kofler 36 (26 5 5)
6.Michael Hayboeck 36 (7 11 18)
7.Martin Koch 33 (19 9 5)
8.Andreas Widhoelzl 30 (11 9 10)
9.Martin Hoellwarth 25 (11 6 8)
10.Manuel Fettner 21 (8 4 9)
11.Stefan Horngacher 21 (6 6 9)
12.Andreas Goldberger 19 (5 6 8)
13.Daniel Huber 14 (6 4 4)
14.Daniela Iraschko 14 (5 5 4)
15.Philipp Aschenwald 12 (5 4 3)
16.Chiara Hoelzl 9 (4 3 2)
17.Reinhard Schwarzenberger 9 (3 3 3)
18.Jacqueline Seifriedsberger 9 (2 5 2)
19.Marita Kramer 8 (5 0 3)
20.Eva Pinkelnig 8 (2 3 3)
21.Jan Hoerl 7 (5 2 0)
22.Andreas Felder 7 (3 3 1)
23.Ernst Vettori 7 (3 2 2)
Heinz Kuttin 7 (3 2 2)
25.Thomas Diethart 6 (2 2 2)
26.Manuel Poppinger 6 (0 2 4)
27.Werner Rathmayr 4 (3 1 0)
28.Christian Moser 4 (1 2 1)
29.Florian Liegl 3 (1 0 2)
Lisa Eder 3 (1 0 2)
31.David Zauner 3 (0 1 2)
Clemens Aigner 3 (0 1 2)
33.Sophie Sorschag 2 (2 0 0)
34.Markus Eggenhofer 2 (1 0 1)
Markus Schiffner 2 (1 0 1)
36.Armin Kogler 2 (0 2 0)
37.Stefan Thurnbichler 2 (0 0 2)
38.Christian Nagiller 1 (1 0 0)
Arthur Pauli 1 (1 0 0)
Chiara Kreuzer 1 (1 0 0)
41.Hans Wallner 1 (0 1 0)
Hubert Neuper 1 (0 1 0)
Gunther Stranner 1 (0 1 0)
44.Richard Schallert 1 (0 0 1)
Franz Neulaendtner 1 (0 0 1)
Florian Schabereiter 1 (0 0 1)
Stefan Huber 1 (0 0 1)
Daniel Tschofenig 1 (0 0 1)
Chiara Kreuzer po raz pierwszy stanęła na podium konkursu drużynowego, co dało jej 38. miejsce przed Tschofenigiem, Stefanem Huberem, Schabereiterem, Neulaendtnerem, Schallertem, Strannerem, Neuperem i Walnnerem, a wspólnie z: ; Seifriedsberger awansowała z 19. miejsca na 18. miejsce wyprzedzając: Pinkelnig; Eder awansowała z 36. miejsca na 29. miejsce wyprzedzając: Thurnbichlera, Koglera, Schiffnera, Eggenhofera, Sorschag, Aignera i Zaunera, a zrównując się z: Lieglem; Kramer awansowała z 21. miejsca na 19. miejsce wyprzedzając: Hoerla i Pinkelnig.
(05.03.2022, 12:58)
fan skoków85Klasyfikacja medalowa Rosjan i Rosjanek, którzy stawali na podium konkursów drużynowych PŚ, LGP, ZIO, MŚ i MŚL
1.Irina Avvakumova 5 (0 3 2)
2.Sofia Tikhonova 4 (0 2 2)
3.Denis Kornilov 4 (0 1 3)
4.Alexandra Kustova 3 (0 2 1)
5.Ilja Rosliakov 3 (0 1 2)
Pavel Karelin 3 (0 1 2)
Dimitry Vassiliev 3 (0 1 2)
8.Irma Makhina 2 (0 2 0)
9.Anastasiya Barannikova 2 (0 1 1)
Evgeniy Klimov 2 (0 1 1)
11.Danil Sadreev 1 (0 1 0)
12.Dimitry Ipatov 1 (0 0 1)
Anton Kalinitschenko 1 (0 0 1)
Roman-Sergeevich Trofimov 1 (0 0 1)
Mikhail Nazarov 1 (0 0 1)
Kustova awansowała z 7. miejsca na 4. miejsce wyprzedzając: Klimova, Barannikovą, Vassilieva, Karelina i Rosliakova; Makhina awansowała z 10. miejsca na 8. miejsce wyprzedzając: Sadreeva, Klimova i Barannikovą; Tikhonova awansowała z 4. miejsca na 2. miejsce wyprzedzając: Vassilieva, Karelina, Rosliakova i Kornilova; Avvakumova umocniła się na 1. miejscu.
(05.03.2022, 12:46)
fan skoków85Kustova awansowała na 4. miejsce nie wyprzedzając Tikhonovej
(05.03.2022, 12:46)
fan skoków85Klasyfikacja medalowa Rosjan i Rosjanek, którzy stawali na podium konkursów drużynowych PŚ, LGP, ZIO, MŚ i MŚL
1.Irina Avvakumova 5 (0 3 2)
2.Sofia Tikhonova 4 (0 2 2)
3.Denis Kornilov 4 (0 1 3)
4.Alexandra Kustova 3 (0 2 1)
5.Ilja Rosliakov 3 (0 1 2)
Pavel Karelin 3 (0 1 2)
Dimitry Vassiliev 3 (0 1 2)
8.Irma Makhina 2 (0 2 0)
9.Anastasiya Barannikova 2 (0 1 1)
Evgeniy Klimov 2 (0 1 1)
11.Danil Sadreev 1 (0 1 0)
12.Dimitry Ipatov 1 (0 0 1)
Anton Kalinitschenko 1 (0 0 1)
Roman-Sergeevich Trofimov 1 (0 0 1)
Mikhail Nazarov 1 (0 0 1)
Kustova awansowała z 7. miejsca na 3. miejsce wyprzedzając: Klimova, Barannikovą, Tikhonovą, Vassilieva, Karelina i Rosliakova; Makhina awansowała z 10. miejsca na 8. miejsce wyprzedzając: Sadreeva, Klimova i Barannikovą; Tikhonova awansowała z 4. miejsca na 2. miejsce wyprzedzając: Vassilieva, Karelina, Rosliakova i Kornilova; Avvakumova umocniła się na 1. miejscu.
(05.03.2022, 12:44)
fan skoków85Klasyfikacja medalowa Słoweńców i Słowenek, którzy stawali na podium konkursów drużynowych PŚ, LGP, ZIO, MŚ i MŚL:
1.Peter Prevc 36 (13 7 16)
2.Robert Kranjec 24 (9 5 10)
3.Jurij Tepes 21 (10 4 7)
4.Jernej Damjan 13 (2 2 9)
5.Timi Zajc 11 (3 3 5)
6.Ursa Bogataj 10 (3 5 2)
7.Nika Kriznar 10 (2 6 2)
8.Domen Prevc 9 (2 2 5)
9.Ema Klinec 8 (2 6 0)
10.Anze Lanisek 8 (2 3 3)
11.Jaka Hvala 7 (3 1 3)
12.Anze Semenic 7 (2 2 3)
13.Spela Rogelj 7 (1 5 1)
14.Cene Prevc 6 (1 4 1)
15.Primoz Peterka 5 (0 2 3)
16.Lovro Kos 3 (1 2 0)
17.Nejc Dezman 3 (1 1 1)
18.Jure Sinkovec 3 (1 0 2)
19.Rok Benkovic 3 (0 1 2)
Ziga Jelar 3 (0 1 2)
21.Jerneja Brecl 2 (0 2 0)
Katra Komar 2 (0 2 0)
23.Peter Zonta 2 (0 1 1)
Matjaz Pungertar 2 (0 1 1)
Tilen Bartol 2 (0 1 1)
Maja Vitic 2 (0 1 1)
27.Damjan Fras 2 (0 0 2)
28.Robert Hrgota 1 (1 0 0)
Andraz Pograjc 1 (1 0 0)
30.Igor Medved 1 (0 1 0)
Katja Pozun 1 (0 1 0)
32.Robert Meglic 1 (0 0 1)
Matjaz Zupan 1 (0 0 1)
Urban Franc 1 (0 0 1)
Samo Gostisa 1 (0 0 1)
Jure Bogataj 1 (0 0 1)
Ursa Bogataj umocniła się na 6. miejscu; Vtic awansowała z 29. miejsca na 23. miejsce wyprzedzając: Pozun, Medveda, Pograjca, Hrgotę i Frasa, a zrównując się z: Bartolem, Pungertarem i Zontą; Rogelj umocniła się na 13. miejscu; Kriznar umocniła się na 7. miejscu.
(05.03.2022, 12:22)
fan skoków85Najlepsze w poszczególnych grupach:
Grupa I:
1.Bogataj, 2.Ito, 3.Kreuzer, 4.Kustova, 5.Goerlich, 6.Bjoerseth, 7.Maurer i 8.Tervahartiala.
Grupa II:
1.Seifriedsberger, 2.Vtic, 3.Makhina, 4.Opseth, 5.Iwasa, 6.Laue, 7.Eilers i 8.Mattila.
Grupa III:
1.Eder, 2.Tikhonova, 3.Seto, 4.Loutitt, 5.Rupptrcht, 6.Rautionaho, 7.Berger i 8.Rogelj.
Grupa IV:
1.Kriznar, 2.Kramer, 3.Strate, 4.Stroem, 5.Avvakumova, 6.Freitag, 7.Iwabuchi i 8.Kykkaenen.
(05.03.2022, 12:13)
fan skoków85Wyniki po VIII kolejce:
1.Austria 819,0 pkt.
2.Rosja 783,9 pkt.
3.Słowenia 783,4 pkt.
4.Japonia 746,1 pkt.
5.Niemcy 710,7 pkt.
6.Norwegia 677,9 pkt.
7.Kanada 662,4 pkt.
8.Finlandia 587,7 pkt.
(05.03.2022, 11:50)
fan skoków85Wyniki po VII kolejce:
1.Austria 706,3 pkt.
2.Rosja 682,9 pkt.
3.Słowenia 669,0 pkt.
4.Japonia 653,6 pkt.
5.Niemcy 619,5 pkt.
6.Norwegia 578,1 pkt.
7.Kanada 564,2 pkt.
8.Finlandia 501,0 pkt.
(05.03.2022, 11:44)
fan skoków85Wyniki po VI kolejce:
1.Austria 603,5 pkt.
2.Rosja 582,3 pkt.
3.Japonia 561,3 pkt.
4.Słowenia 557,4 pkt.
5.Niemcy 526,0 pkt.
6.Norwegia 510,7 pkt.
7.Kanada 476,3 pkt.
8.Finlandia 416,5 pkt.
(05.03.2022, 11:36)
fan skoków85Wyniki po V kolejce:
1.Austria 504,9 pkt.
2.Rosja 480,7 pkt.
3.Japonia 477,7 pkt.
4.Słowenia 459,1 pkt.
5.Niemcy 445,3 pkt.
6.Norwegia 417,0 pkt.
7.Kanada 395,1 pkt.
8.Finlandia 360,3 pkt.
(05.03.2022, 11:29)
fan skoków85Wyniki po IV kolejce:
1.Austria 413,6 pkt.
2.Rosja 389,3 pkt.
3.Japonia 370,4 pkt.
4.Niemcy 353,3 pkt.
5.Słowenia 341,7 pkt.
6.Norwegia 337,1 pkt.
7.Kanada 327,7 pkt.
8.Finlandia 303,3 pkt.
(05.03.2022, 11:15)
fan skoków85Wyniki po III kolejce:
1.Austria 305,1 pkt.
2.Rosja 294,6 pkt.
3.Japonia 282,1 pkt.
4.Niemcy 259,7 pkt.
5.Norwegia 236,9 pkt.
6.Słowenia 225,6 pkt.
7.Kanada 223,3 pkt.
8.Finlandia 210,4 pkt.
(05.03.2022, 11:11)
fan skoków85Wyniki po II kolejce:
1.Słowenia 225,6 pkt.
2.Austria 201,9 pkt.
3.Japonia 193,6 pkt.
4.Rosja 192,7 pkt.
5.Norwegia 184,2 pkt.
6.Niemcy 176,6 pkt.
7.Kanada 134,2 pkt.
8.Finlandia 119,3 pkt.
(05.03.2022, 11:02)
fan skoków85Wyniki po I kolejce:
1.Słowenia 125,9 pkt.
2.Japonia 105,0 pkt.
3.Austria 102,0 pkt.
4.Rosja 97,3 pkt.
5.Niemcy 87,8 pkt.
6.Norwegia 86,1 pkt.
7.Kanada 66,3 pkt.
8.Finlandia 59,5 pkt.
(05.03.2022, 10:52)
marmiCiekawe, że po pierwszej serii 3 skoki Słowenek wystarczyły na wyprzedzenie Norweżek z 4 skokami!
Strasznie kiepsko Norweżki, szczególnie Bjoerseth moim zdaniem. No i widać jak im Lundby brakuje (ciekawe czy ta ostatnia wróci...)
No i różnica poziomu ogromna patrząc, że Słowenia z 7 skokami na poziomie 2go miejsca praktycznie, a jakby dodać te 111pkt. Rogelj to byłaby miazga a indywidualnie 3 Słowenki byłyby na topie...
Co prawda Austriaczki, Japonki i Niemki nie miały optymalnego składu.
(25.02.2022, 17:08)