fan skoków85Klasyfikacja medalowa Austriaków i Austriaczek, którzy stawali na podium konkursów drużynowych PŚ, LGP, ZIO, MŚ i MŚL:
1.Gregor Schlierenzauer 55 (31 15 9)
2.Thomas Morgenstern 54 (34 12 8)
3.Wolfgang Loitzl 43 (21 10 12)
4.Andreas Kofler 36 (26 5 5)
5.Michael Hayboeck 35 (7 11 17)
6.Stefan Kraft 35 (6 13 16)
7.Martin Koch 33 (19 9 5)
8.Andreas Widhoelzl 30 (11 9 10)
9.Martin Hoellwarth 25 (11 6 8)
10.Stefan Horngacher 21 (6 6 9)
11.Andreas Goldberger 19 (5 6 8)
12.Manuel Fettner 18 (5 4 9)
13.Daniela Iraschko 14 (5 5 4)
14.Philipp Aschenwald 11 (4 4 3)
15.Chiara Hoelzl 9 (4 3 2)
16.Daniel Huber 9 (3 4 2)
17.Reinhard Schwarzenberger 9 (3 3 3)
18.Jacqueline Seifredsberger 8 (1 5 2)
19.Andreas Felder 7 (3 3 1)
20.Ernst Vettori 7 (3 2 2)
Heinz Kuttin 7 (3 2 2)
22.Eva Pinkelnig 7 (2 3 2)
23.Marita Kramer 6 (4 0 2)
24.Thomas Diethart 6 (2 2 2)
25.Manuel Poppinger 6 (0 2 4)
26.Werner Rathmayr 4 (3 1 0)
27.Jan Hoerl 4 (2 2 0)
28.Christian Moser 4 (1 2 1)
29.Florian Liegl 3 (1 0 2)
30.David Zauner 3 (0 1 2)
Clemens Aigner 3 (0 1 2)
32.Sophie Sorschag 2 (2 0 0)
33.Markus Eggenhofer 2 (1 0 1)
34.Armin Kogler 2 (0 2 0)
35.Stefan Thurnbichler 2 (0 0 2)
Lisa Eder 2 (0 0 2)
37.Christian Nagiller 1 (1 0 0)
Arthur Pauli 1 (1 0 0)
Markus Schiffner 1 (1 0 0)
40.Hans Wallner 1 (0 1 0)
Hubert Neuper 1 (0 1 0)
Gunther Stranner 1 (0 1 0)
43.Richard Schallert 1 (0 0 1)
Franz Neulaendtner 1 (0 0 1)
Florian Schabereiter 1 (0 0 1)
Stefan Huber 1 (0 0 1)
Daniel Tschofenig 1 (0 0 1)
Iraschko umocniła się na 13. miejscu; Sorschag awansowała z 36. miejsca na 32. miejsce wyprzedzając: Schiffnera, Pauliego, Nagillera, Eder, Thurnbichlera, Koglera i Eggenhofera; Hoelzl awansowała z 17. miejsca na 15. miejsce wyprzedzając: Schwarzenbergera i Daniela Hubera; Kramer awansowała z 25. miejsca na 23. miejsce wyprzedzając: Poppingera i Dietharta.
(20.04.2021, 22:30)
fan skoków85Klasyfikacja medalowa Słoweńców i Słowenek, którzy stawali na podium konkursów drużynowych PŚ, LGP, ZIO, MŚ i MŚL:
1.Peter Prevc 32 (11 6 15)
2.Robert Kranjec 24 (9 5 10)
3.Jurij Tepes 21 (10 4 7)
4.Jernej Damjan 13 (2 2 9)
5.Domen Prevc 9 (2 2 5)
6.Nika Kriznar 8 (1 6 1)
7.Jaka Hvala 7 (3 1 3)
8.Anze Semenic 7 (2 2 3)
9.Timi Zajc 7 (1 2 4)
10.Ema Klinec 6 (1 5 0)
Spela Rogelj 6 (1 5 0)
12.Ursa Bogataj 6 (1 4 1)
13.Anze Lanisek 5 (0 3 2)
14.Primoz Peterka 5 (0 2 3)
15.Nejc Dezman 3 (1 1 1)
16.Jure Sinkovec 3 (1 0 2)
17.Rok Benkovic 3 (0 1 2)
Ziga Jelar 3 (0 1 2)
19.Jerneja Brecl 2 (0 2 0)
Cene Prevc 2 (0 2 0)
Katra Komar 2 (0 2 0)
22.Peter Zonta 2 (0 1 1)
Matjaz Pungertar 2 (0 1 1)
Tilen Bartol 2 (0 1 1)
25.Damjan Fras 2 (0 0 2)
26.Robert Hrgota 1 (1 0 0)
Andraz Pograjc 1 (1 0 0)
28.Igor Medved 1 (0 1 0)
Maja Vitic 1 (0 1 0)
Katja Pozun 1 (0 1 0)
31.Robert Meglic 1 (0 0 1)
Matjaz Zupan 1 (0 0 1)
Urban Franc 1 (0 0 1)
Samo Gostisa 1 (0 0 1)
Jure Bogataj 1 (0 0 1)
Rogelj awansowała z 11. miejsca na 10. miejsce zrównując się z: Klinec; Komar awansowała z 27. miejsca na 19. wyprzedzając: Pozun, Vitic, Medveda, Pograjca, Hrgotę, Frasa, Bartola, Pungertara i Zontę, a zrównując się z: Cene Prevcem i Brecl; Ursa Bogataj umocniła się na 12. miejscu; Kriznar awansowała z 8. miejsca na 6. miejsce wyprzedzając: Semenicia i Hvalę.
(20.04.2021, 22:20)
fan skoków85Klasyfikacja medalowa Niemców i Niemek, którzy stawali na podium konkursów drużynowych PŚ, LGP, ZIO, MŚ i MŚL:
1.Richard Freitag 46 (11 24 11)
2.Andreas Wellinger 31 (10 16 5)
3.Severin Freund 31 (10 14 7)
4.Martin Schmitt 31 (6 10 15)
5.Michael Uhrmann 31 (6 8 17)
6.Markus Eisenbichler 27 (10 14 3)
7.Karl Geiger 25 (9 12 4)
8.Andreas Wank 24 (5 10 9)
9.Michael Neumayer 23 (6 8 9)
10.Stephan Leyhe 19 (6 11 2)
11.Sven Hannawald 15 (5 3 7)
12.Christoph Duffner 15 (4 4 7)
13.Dieter Thoma 11 (2 4 5)
14.Jens Weissflog 10 (2 4 4)
15.Hansjoerg Jaekle 9 (4 3 2)
16.Georg Spaeth 9 (2 3 4)
17.Katharina Althaus 8 (6 1 1)
18.Carina Vogt 7 (5 0 2)
19.Constantin Schmid 7 (2 5 0)
20.Pius Paschke 7 (2 4 1)
21.Juliane Seyfarth 6 (5 0 1)
22.Alexander Herr 6 (3 0 3)
23.Maximilian Mechler 6 (1 2 3)
24.Stephan Hocke 6 (1 1 4)
25.Marinus Kraus 5 (2 3 0)
26.Gerd Siegmund 5 (1 2 2)
27.Ulrike Graessler 5 (1 1 3)
28.Svenja Wuerth 3 (2 0 1)
Anna Rupprecht 3 (2 0 1)
30.Pascal Bodmer 3 (1 2 0)
31.Ramona Straub 2 (2 0 0)
32.Ralf Gebstedt 2 (0 2 0)
33.Frank Loeffler 2 (0 0 2)
Joerg Ritzerfeld 2 (0 0 2)
35.David Siegel 1 (1 0 0)
Agnes Reisch 1 (1 0 0)
37.Andreas Scherer 1 (0 1 0)
38.Heiko Hunger 1 (0 0 1)
Andre Kiesewetter 1 (0 0 1)
Tobias Bogner 1 (0 0 1)
Felix Schoft 1 (0 0 1)
Martin Hamann 1 (0 0 1)
Luisa Goerlich 1 (0 0 1)
Althaus umocniła się na 17. miejscu; Seyfarth awansowała z 24. miejsca na 21. miejsce wyprzedzając: Hockego, Mechlera i Herra; Luisa Goerlich po raz pierwszy stanęła na podium konkursu drużynowego, co dało jej 38. miejsce wspólnie z: Hamannem, Schoftem, Bognerem, Kiesewetterem i Hungerem; Rupprecht awansowała z 30. miejsca na 28. miejsce wyprzedzając: Straub i Bodmera, a zrównując się z: Wuerth.
(20.04.2021, 21:51)
fan skoków85Najlepsze poszczególnych grupach:
Grupa I:
1.Maruyama, 2.Iraschko, 3.Althaus, 4.Bjoerseth, 5.Rogelj, 6.Ulrichova, 7.Prokopieva, 8.Eilers i 9.Hoffmann.
Grupa II:
1.Sorschag, 2.Seyfarth, 3.Komar, 4.Makhina, 5.Berger, 6.Ptackova, 7.Sankey, 8.Maurer i 9.Seto.
Grupa III:
1.Ito, 2.Hoelzl, 3.Stroem, 4.Goerlich, 5.Bogataj, 6.Tikhonova, 7.Jencova, 8.Loutitt i 9.Lussi.
Grupa IV:
1.Kriznar, 2.Kramer, 3.Opseth, 4.Takanashi, 5.Avvakumova, 6.Rupprecht, 7.Strate, 8.Indrackova i 9.Belshaw.
(20.04.2021, 21:41)
marmiNo ciekawe, gdyby Japonce skok zaliczyć to byłyby drugie z minimalną stratą do Austriaczek!
To by też spowodowało, że trafiłbym idealnie top4 w typerze. Na piątym dałem Rosję, w tym układzie akurat trafiłem :)
Z tego wynika, że nieco lepiej niż się spodziewałem pod nieobecność Lundby wypadły Norweżki.
(28.03.2021, 17:46)
KKEW prezentacji drużyn przed konkursem najfajniejsze Japonki. A gdzie retransmisje konkursów kobiet?
(28.03.2021, 08:56)
Askramer nie pierwsza tego sie nie spodziewałem,widac jaka ma kriznar motywacje zeby wygrac kryształową kule
(28.03.2021, 08:27)