Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP

Ema Klinec i Katharina Althaus okazały się najlepsze podczas serii treningowych poprzedzaj±cych konkurs Letniej Grand Prix pań w Klingenthal...

W pierwszej serii treningowej najlepszy rezultat uzyskała Ema Klinec. Słowenka, startuj±ca z 25. belki, przy wietrze 0,13 m/s w plecy, l±dowała na 123. metrze i wyprzedziła Danielę Iraschko-Stolz (121,5 m; belka 23., wiatr 0,47 m/s pod narty) o 2,6 punktu.

Trzecie miejsce, z najlepszym skokiem rundy, zajęła Kaori Iwabuchi (128 m z 23. belki, przy wietrze aż 1,66 m/s pod narty), a na kolejnych lokatach uplasowały się Carina Vogt (120,5 m), Jerneja Brecl (113 m) i Sara Takanashi (117 m).

Podczas drugiej rundy najlepiej spisały się reprezentantki gospodarzy, a w¶ród nich dominowała Katharina Althaus, która przy wietrze 0,57 m/s poleciała na odległo¶ć 133 metrów (25. belka). Za ni± uplasowały się Juliane Seyfarth (taka sama odległo¶ć, ale z wiatrem 1,22 m/s), Ramona Straub (131 m; 0,95 m/s) i Daniela Iraschko-Stolz (129 m; 0,62 m/s).

W czołówce znalazły się także Jerneja Brecl (128 m) i Ursa Bogataj (130 m). Prowadz±ca w Letniej Grand Prix Sara Takanashi była dopiero dwunasta (115 m).

Podczas obu serii panie skakały z belek 23. i 25. Wiatr wiał z różnych kierunków, choć głównie pod narty; jego siła dochodziła do 1,8 m/s.

Wyniki treningu - I seria
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Ema Klinec
Słowenia
123.0
51.2
2
Daniela Iraschko-Stolz
Austria
121.5
48.6
3
Kaori Iwabuchi
Japonia
128.0
47.5
4
Carina Vogt
Niemcy
120.5
44.8
5
Jerneja Brecl
Słowenia
113.0
44.4
6
Sara Takanashi
Japonia
117.0
37.9
7
Katharina Althaus
Niemcy
112.5
37.1
8
Nika Kriznar
Słowenia
119.0
32.7
9
Ursa Bogataj
Słowenia
112.5
30.6
10
Lucile Morat
Francja
112.0
29.4
11
Lara Malsiner
Włochy
115.0
28.3
12
Agnes Reisch
Niemcy
118.0
27.9
13
Selina Freitag
Niemcy
113.0
27.8
14
Chiara Hoelzl
Austria
113.5
26.4
15
Daniela Vasilica Haralambie
Rumunia
110.5
25.6
16
Juliane Seyfarth
Niemcy
109.5
24.9
17
Katra Komar
Słowenia
112.5
24.4
18
Maren Lundby
Norwegia
103.5
23.5
19
Julia Clair
Francja
110.5
20.3
20
Nozomi Maruyama
Japonia
108.0
19.5
21
Alexandra Kustova
Rosja
103.0
19.0
22
Ramona Straub
Niemcy
102.0
18.9
23
Spela Rogelj
Słowenia
100.0
14.4
24
Yuka Seto
Japonia
107.0
13.0
25
Anna Odine Stroem
Norwegia
95.0
12.3
26
Haruka Iwasa
Japonia
105.5
11.2
27
Sofia Tikhonova
Rosja
100.5
7.4
28
Aleksandra Barantceva
Rosja
98.5
5.6
29
Tara Geraghty-Moats
USA
96.0
5.4
30
Julia Kykkänen
Finlandia
96.0
5.3
31
Pauline Hessler
Niemcy
94.0
0.0
 
Lidiia Iakovleva
Rosja
93.0
0.0
 
Gianina Ernst
Niemcy
94.5
0.0
 
Stepanka Ptackova
Czechy
90.5
0.0
 
Lea Lemare
Francja
95.5
0.0
 
Barbora Blazkova
Czechy
91.0
0.0
 
Silje Opseth
Norwegia
95.0
0.0
 
Andreea Diana Trambitas
Rumunia
90.5
0.0
 
Carina Alexandra Militaru
Rumunia
88.0
0.0
 
Anna Rupprecht
Niemcy
94.5
0.0
41
Irina Avvakumova
Rosja
DNS
DNS
42
Ksenia Kablukova
Rosja
DNS
DNS

Wyniki treningu - II seria
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Katharina Althaus
Niemcy
133.0
68.2
2
Juliane Seyfarth
Niemcy
133.0
61.2
3
Ramona Straub
Niemcy
131.0
60.5
 
Daniela Iraschko-Stolz
Austria
129.0
60.5
5
Jerneja Brecl
Słowenia
128.0
55.4
6
Ursa Bogataj
Słowenia
130.0
55.1
7
Maren Lundby
Norwegia
118.5
52.2
8
Julia Clair
Francja
125.0
52.1
9
Ema Klinec
Słowenia
117.0
48.3
10
Nika Kriznar
Słowenia
116.0
46.4
11
Lara Malsiner
Włochy
120.5
45.1
12
Sara Takanashi
Japonia
115.0
43.2
13
Kaori Iwabuchi
Japonia
115.0
42.3
14
Carina Vogt
Niemcy
112.0
31.8
15
Nozomi Maruyama
Japonia
112.5
31.6
16
Katra Komar
Słowenia
113.0
30.7
17
Anna Odine Stroem
Norwegia
109.5
28.8
18
Lucile Morat
Francja
112.0
28.6
19
Chiara Hoelzl
Austria
109.5
28.3
20
Yuka Seto
Japonia
108.0
28.1
21
Agnes Reisch
Niemcy
103.0
26.7
22
Sofia Tikhonova
Rosja
108.0
23.2
23
Alexandra Kustova
Rosja
107.0
21.7
24
Daniela Vasilica Haralambie
Rumunia
108.0
21.4
25
Anna Rupprecht
Niemcy
108.0
20.2
26
Silje Opseth
Norwegia
107.0
19.2
27
Spela Rogelj
Słowenia
104.5
17.5
28
Tara Geraghty-Moats
USA
106.5
17.0
29
Aleksandra Barantceva
Rosja
102.5
14.4
30
Lidiia Iakovleva
Rosja
103.5
11.5
31
Andreea Diana Trambitas
Rumunia
105.0
11.1
32
Carina Alexandra Militaru
Rumunia
106.0
9.9
33
Lea Lemare
Francja
102.0
6.7
34
Julia Kykkänen
Finlandia
101.5
5.4
35
Gianina Ernst
Niemcy
95.0
2.7
36
Pauline Hessler
Niemcy
91.5
0.0
 
Haruka Iwasa
Japonia
89.0
0.0
 
Stepanka Ptackova
Czechy
90.5
0.0
 
Barbora Blazkova
Czechy
87.5
0.0
 
Selina Freitag
Niemcy
92.5
0.0
41
Irina Avvakumova
Rosja
DNS
DNS
42
Ksenia Kablukova
Rosja
DNS
DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« paĽdziernik 2018 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
LGP Klingenthal: Treningi dla Klinec i Althaus
LGP Klingenthal: Treningi dla Klinec i Althaus

LGP Klingenthal: Treningi dla Klinec i Althaus

Kalendarium
Marc Vogel
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Markus Eigentler (1980)
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
1 grudnia 2018 (sobota)
14:45
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:45
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich