Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
20
21
22
23
26
27
28
29
30
31
sierpień 2018
Najbliższe zawody
24.08.2018, godz. 11:30
Hakuba HS-131
LGP

Justin Nietzel minimalnie wygrał drugi konkurs FIS Cup w Szczyrku. Polacy nie zachwycili - najlepszy z naszych reprezentantów Krzysztof Biegun zajął trzynaste miejsce.

Nietzel nie był najlepszy w żadnej serii konkursowej, ale wynik trzeci (101,5 m) i czwarty (104 m) dały mu wygraną. Niemiec o pół punktu pokonał Markusa Rupitscha (102,5 i 99,5 m), a o punkt prowadzącego po pierwszej serii Thomasa Hofera (108 i 98,5 m).

Warto dodać, że najlepszy skok drugiej serii (102 m w niezłym stylu) oddał Jan Bombek, który w porównaniu z pierwszą rundą awansował o dziesięć pozycji - na czternaste miejsce.

Polacy dziś nie zbliżyli się do podium - najlepszy z naszych reprezentantów, Krzysztof Biegun, zajął trzynaste miejsce (96,5 i 98 m). W drugiej dziesiątce znaleźli się jeszcze Kacper Stosel, Mateusz Gruszka i Damian Skupień; w trzeciej - Kacper Juroszek, Adam Niżnik, Bartosz Czyż i Łukasz Bukowski. Pozostali polscy skoczkowie zakończyli rywalizację po pierwszej serii.

W obu seriach panowie startowali z dziewiątej belki.

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Justin Nietzel
Niemcy
101.5
104.0
253.0
2
Markus Rupitsch
Austria
102.5
99.5
252.5
3
Thomas Hofer
Austria
108.0
98.5
252.0
4
Markus Schiffner
Austria
101.0
97.5
245.0
5
Jan Hoerl
Austria
100.5
98.0
244.0
 
Naoki Nakamura
Japonia
99.5
98.5
244.0
7
Martti Nomme
Estonia
101.0
97.5
243.0
 
Zak Mogel
Słowenia
97.0
102.0
243.0
9
Maximilian Steiner
Austria
99.0
97.5
239.5
10
Julian Wackernell
Austria
101.0
95.0
238.5
11
Yukiya Sato
Japonia
102.0
97.0
238.0
12
Kevin Maltsev
Estonia
93.5
102.0
236.5
13
Krzysztof Biegun
Polska
96.5
98.0
236.0
14
Jan Bombek
Słowenia
93.0
102.0
235.5
 
Elias Tollinger
Austria
97.0
97.5
235.5
16
Kacper Stosel
Polska
99.0
94.0
232.5
17
Mateusz Gruszka
Polska
101.0
92.5
232.0
18
Damian Skupień
Polska
95.5
97.0
231.5
19
Thomas Aasen Markeng
Norwegia
98.5
93.5
229.5
20
Lovro Vodusek
Słowenia
99.0
93.0
227.0
 
Fabian Seidl
Niemcy
99.0
92.0
227.0
22
Kacper Juroszek
Polska
93.0
98.0
225.5
23
Maximilian Lienher
Austria
96.0
94.0
225.0
24
Luka Robnik
Słowenia
95.5
93.0
221.0
25
Adam Niżnik
Polska
91.5
96.5
219.5
26
Yuken Iwasa
Japonia
94.5
93.0
218.0
27
Radek Selcer
Czechy
91.5
94.5
213.5
28
Gabriele Zambelli
Włochy
90.5
93.5
210.0
29
Bartosz Czyż
Polska
91.5
84.5
191.5
30
Łukasz Bukowski
Polska
92.5
80.5
181.5
31
Andrii Vaskul
Ukraina
90.5
 
100.0
32
Radu Mihai Pacurar
Rumunia
89.5
 
99.0
 
Janni Reisenauer
Austria
89.0
 
99.0
34
Hunor Farkas
Rumunia
88.5
 
97.0
35
Giovanni Bresadola
Włochy
88.5
 
96.5
36
Szymon Jojko
Polska
88.0
 
95.5
37
Markkus Alter
Estonia
87.0
 
93.5
38
Thomas Lackner
Austria
87.0
 
92.5
39
Nigel Lauchlan
Kanada
86.5
 
92.0
40
Daniel Andrei Cacina
Rumunia
86.0
 
91.0
41
Yevgen Marusyak
Ukraina
85.0
 
88.0
42
Benedikt Holub
Czechy
84.5
 
87.5
 
Miha Kveder
Słowenia
84.5
 
87.5
44
Taavi Pappel
Estonia
84.0
 
86.0
45
Daniel Moroder
Włochy
83.5
 
85.5
 
Lovro Kos
Słowenia
83.5
 
85.5
47
Petr Vaverka
Czechy
83.5
 
85.0
48
Mattia Galiani
Włochy
83.0
 
84.0
49
Jarosław Krzak
Polska
82.5
 
83.5
50
Andrei Feldorean
Rumunia
82.0
 
82.0
51
Szymon Pawłowski
Polska
81.0
 
80.5
52
Radek Rydl
Czechy
81.0
 
80.0
53
Ivo Niklas Hermanson
Estonia
80.0
 
78.0
54
Arkadiusz Jojko
Polska
80.0
 
77.0
55
Krzysztof Kieta
Polska
80.5
 
76.5
56
Mihnea Alexandru Spulber
Rumunia
79.0
 
76.0
57
Karol Niemczyk
Polska
79.0
 
75.5
58
Stanisław Ciszek
Polska
78.5
 
74.5
 
Mikulas Sluka
Czechy
78.5
 
74.5
60
Krystian Zygmuntowicz
Polska
78.0
 
73.5
 
Jakub Sikola
Czechy
78.0
 
73.5
62
Andrea Campregher
Włochy
78.0
 
72.0
63
Wiktor Pękala
Polska
78.0
 
70.5
 
Damian Lasota
Czechy
76.5
 
70.5
65
Miłosz Krzempek
Polska
75.0
 
66.5
 
Sebastian Kellerman
Czechy
75.0
 
66.5
67
Simen Aasen Markeng
Norwegia
73.5
 
63.0
68
Matevz Samec
Słowenia
73.0
 
59.5
69
Konstantin Sokolenko
Kazachstan
72.0
 
57.5
70
Jan Habdas
Polska
69.0
 
50.5
71
Josef Brodsky
Czechy
67.5
 
49.5
72
Matija Vidic
Słowenia
68.5
 
47.5
73
Stanisław Majerczyk
Polska
66.5
 
46.0
74
Markkus Kagu
Estonia
64.5
 
40.5
75
Ivan Zelenchuk
Ukraina
64.0
 
40.0
76
Krystof Hauser
Czechy
61.5
 
35.5
77
Francesco Cecon
Włochy
DSQ
 
DSQ

klasyfikacja generalna FIS Cup »
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« lipiec 2018 - wszystkie artykuły
Komentarze
ARTEKK SMASH
Nomme,Maltsev pełen podziwu
Jojko,Krzak,Pawłowski,Joj ko,
Kieta,Niemczyk,Ciszek,
Zyg munt owicz,Pękala,
Krzempek,Hab das, Majerczyk
koszmar.
(15.07.2018, 23:40)
Dodaj komentarz
Jesteś niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
FIS Cup Szczyrk: Nietzel wygrywa, bez Polaków w dziesiątce
FIS Cup Szczyrk: Nietzel wygrywa, bez Polaków w dziesiątce

FIS Cup Szczyrk: Nietzel wygrywa, bez Polaków w dziesiątce

Kalendarium
Henning Stensrud
Dziś urodziny obchodzą:
Thomas Hoerl (1981)
Najbliższe zawody
23 sierpnia 2018 (czwartek)
06:00
LGP Hakuba
odprawa techniczna
10:00
LGP Hakuba
oficjalny trening
12:00
LGP Hakuba
kwalifikacje
24 sierpnia 2018 (piątek)
10:30
LGP Hakuba
seria próbna
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
25 sierpnia 2018 (sobota)
10:30
LGP Hakuba
kwalifikacje
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
7 września 2018 (piątek)
06:00
LGP Czajkowski
odprawa techniczna K
07:00
LGP Czajkowski
odprawa techniczna M
09:00
LGP Czajkowski
oficjalny trening K
11:00
LGP Czajkowski
kwalifikacje K
12:00
LGP Czajkowski
oficjalny trening M
14:00
LGP Czajkowski
kwalifikacje M
20:00
CoC Stams
odprawa techniczna
8 września 2018 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Oglądaj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze świata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra LGP 2018?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Killian Peier
Roman Koudelka
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich