Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP

Abigail Strate i Miha Kveder uzyskali najlepsze odległo¶ci przed niedzielnymi zawodami FIS Cup w Szczyrku. W¶ród Polaków najlepiej spisali się Kinga Rajda i Krzysztof Biegun.

Abigail Strate poleciała na odległo¶c 97,5 metra, co było wyraĽnie lepszym wynikiem od osi±gnięć rywalek - Marii Jakowlewej (94,5 m) i Danieli Haralambie (91,5 m).

Niezłe siódme miejsce zajęła Kinga Rajda (86,5 m), natomiast skoki na miarę drugiej dziesi±ki oddały Joanna Kil (81 m) i Joanna Szwab (79 m).

W¶ród panów trzech zawodników uzyskało stumetrowe wyniki, a najdalej l±dował Miha Kveder (102 m). Za Słoweńcem znalazł się jego rodak Jan Bombek (101,5 m), natomiast trzeci był Kevin Maltsev z Estonii (100 m).

Tuż za t± trójk± - z rezultatem 99,5 metra - znalazł się Krzysztof Biegun; należy pochwalić także Adama Niżnika (97 m i siódma lokata). W druhiej dziesi±tce uplasowali się natomiast Damian Skupień (95 m), Mateusz Gruszka i Szymon Jojko (po 92,5 m).

Panie startowały z siedemnastej belki; panowie - z dziewi±tej.

Wyniki serii próbnej - kobiety
 
zawodnik
kraj
odl.
1
Abigail Strate
Kanada
97.5
2
Mariia Iakovleva
Rosja
94.5
3
Daniela Vasilica Haralambie
Rumunia
91.5
4
Yuka Seto
Japonia
89.5
5
Barbora Blazkova
Czechy
88.0
 
Natasha Bodnarchuk
Kanada
88.0
7
Kinga Rajda
Polska
86.5
8
Alina Borodina
Rosja
85.5
9
Lidiia Iakovleva
Rosja
84.5
10
Andreea Diana Trambitas
Rumunia
84.0
11
Carina Alexandra Militaru
Rumunia
83.5
12
Marita Kramer
Austria
83.0
13
Joanna Kil
Polska
81.0
14
Julia Huber
Austria
80.0
15
Joanna Szwab
Polska
79.0
16
Stepanka Ptackova
Czechy
77.5
17
Elisabeth Raudaschl
Austria
76.5
 
Anna Shpynyeva
Rosja
76.5
19
Kristina Prokopieva
Rosja
75.0
20
Annemarii Bendi
Estonia
72.0
21
Magdalena Pałasz
Polska
71.5
 
Pia Mazi
Słowenia
71.5
23
Klara Ulrichova
Czechy
71.0
 
Paulina Cie¶lar
Polska
71.0
25
Ema Volavsek
Słowenia
70.0
26
Trinu Hausenberg
Estonia
65.0
27
Khrystyna Droniak
Ukraina
63.5
28
Nicole Konderla
Polska
60.5
 
Róża Pawlikowska
Polska
60.5
30
Michaela Rajnochova
Czechy
58.0
31
Nikola Pietraszko
Polska
56.0
32
Vitalina Herasymiuk
Ukraina
52.5
33
Tetyana Pylypchuk
Ukraina
48.5
34
Anna Twardosz
Polska
DNS

Wyniki serii próbnej - mężczyĽni
 
zawodnik
kraj
odl.
1
Miha Kveder
Słowenia
102.0
2
Jan Bombek
Słowenia
101.5
3
Kevin Maltsev
Estonia
100.0
4
Krzysztof Biegun
Polska
99.5
5
Giovanni Bresadola
Włochy
98.5
 
Yuken Iwasa
Japonia
98.5
7
Adam Niżnik
Polska
97.0
8
Jan Hoerl
Austria
96.0
 
Maximilian Lienher
Austria
96.0
10
Gabriele Zambelli
Włochy
95.5
11
Yevgen Marusyak
Ukraina
95.0
 
Damian Skupień
Polska
95.0
13
Martti Nomme
Estonia
94.5
 
Francesco Cecon
Włochy
94.5
15
Janni Reisenauer
Austria
94.0
16
Lovro Kos
Słowenia
93.5
17
Lovro Vodusek
Słowenia
93.0
18
Mateusz Gruszka
Polska
92.5
 
Szymon Jojko
Polska
92.5
20
Markus Schiffner
Austria
92.0
 
Markus Rupitsch
Austria
92.0
 
Bartosz Czyż
Polska
92.0
23
Andrei Feldorean
Rumunia
91.5
24
Justin Nietzel
Niemcy
91.0
 
Zak Mogel
Słowenia
91.0
 
Thomas Lackner
Austria
91.0
 
Luka Robnik
Słowenia
91.0
28
Hunor Farkas
Rumunia
90.5
29
Thomas Aasen Markeng
Norwegia
89.0
 
Benedikt Holub
Czechy
89.0
 
Taavi Pappel
Estonia
89.0
32
Maximilian Steiner
Austria
88.0
33
Elias Tollinger
Austria
87.0
 
Andrii Vaskul
Ukraina
87.0
35
Krzysztof Kieta
Polska
86.5
36
Wiktor Pękala
Polska
86.0
37
Fabian Seidl
Niemcy
84.5
 
Petr Vaverka
Czechy
84.5
39
Kacper Stosel
Polska
84.0
 
Julian Wackernell
Austria
84.0
 
Radu Mihai Pacurar
Rumunia
84.0
 
Matevz Samec
Słowenia
84.0
 
Łukasz Bukowski
Polska
84.0
44
Kacper Juroszek
Polska
83.5
 
Damian Lasota
Czechy
83.5
 
Mikulas Sluka
Czechy
83.5
 
Nigel Lauchlan
Kanada
83.5
48
Thomas Hofer
Austria
83.0
49
Jarosław Krzak
Polska
82.5
50
Matija Vidic
Słowenia
81.0
51
Jakub Sikola
Czechy
79.5
52
Simen Aasen Markeng
Norwegia
78.5
 
Stanisław Ciszek
Polska
78.5
54
Radek Selcer
Czechy
78.0
55
Radek Rydl
Czechy
77.0
56
Daniel Andrei Cacina
Rumunia
76.5
57
Mattia Galiani
Włochy
76.0
58
Josef Brodsky
Czechy
75.5
59
Krystian Zygmuntowicz
Polska
74.5
60
Andrea Campregher
Włochy
74.0
 
Arkadiusz Jojko
Polska
74.0
62
Sebastian Kellerman
Czechy
73.5
 
Miłosz Krzempek
Polska
73.5
64
Daniel Moroder
Włochy
73.0
65
Mihnea Alexandru Spulber
Rumunia
72.0
 
Szymon Pawłowski
Polska
72.0
67
Karol Niemczyk
Polska
71.0
68
Jan Habdas
Polska
69.5
69
Konstantin Sokolenko
Kazachstan
68.5
70
Ivo Niklas Hermanson
Estonia
68.0
 
Ivan Zelenchuk
Ukraina
68.0
72
Markkus Kagu
Estonia
65.5
73
Markkus Alter
Estonia
63.0
74
Krystof Hauser
Czechy
62.5
75
Stanisław Majerczyk
Polska
59.5
76
Naoki Nakamura
Japonia
DNS
77
Yukiya Sato
Japonia
DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« lipiec 2018 - wszystkie artykuły
Komentarze
DragonL
Panowie:
1. Nietzel,
2. Rupitsch,
3. hoffer,
4. Schiffner.
5. Nakamura
Hoerl

Panie:
1. Haralambie,
2. Raudaschl,
3. Rajda,
4. Seto,
Strate
(15.07.2018, 13:05)
Skijumper 1000
RAJDA TRZECIA!
(15.07.2018, 12:28)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
FIS Cup Szczyrk: Seria próbna dla Strate i Kvedera
FIS Cup Szczyrk: Seria próbna dla Strate i Kvedera

FIS Cup Szczyrk: Seria próbna dla Strate i Kvedera

Kalendarium
Martin Mesik
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Jan Zelencik (1979)
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
1 grudnia 2018 (sobota)
14:45
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:45
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich