Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28
wrzesień 2018
Najbliższe zawody
22.09.2018, godz. 15:00
Rasnov HS-97
LGP

W serii próbnej panów przed konkursem FIS Cup najdalej poleciał Thomas Lackner. 101,5 metra Austriaka pozwoliło mu wyprzedzić Sandro Hauswirtha (97,5 m) i Markusa Schiffnera (95,5 m).

W czołówce znaleĽli się też Thomas Aasen Markeng, Sebastian Rombach, Gregor Deschwanden i Luka Robnik. Niestety próżno było szukać tam Polaków. Najlepszy z naszych orłów znalazł się na 25. miejscu i był to Szymon Pawłowski z wynikiem 86,5 metra.

Wszyscy skoczkowie oddawali swoje próby z tego samego rozbiegu - belka nr 8.

Wyniki serii próbnej
 
zawodnik
kraj
odl.
1
Thomas Lackner
Austria
101.5
2
Sandro Hauswirth
Szwajcaria
97.5
3
Markus Schiffner
Austria
95.5
4
Thomas Aasen Markeng
Norwegia
95.0
5
Sebastian Rombach
Niemcy
94.5
6
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
93.5
 
Luka Robnik
Słowenia
93.5
8
Zak Mogel
Słowenia
93.0
9
Dominik Maylaender
Niemcy
92.5
 
Maximilian Steiner
Austria
92.5
 
Fabian Seidl
Niemcy
92.5
 
Tim Fuchs
Niemcy
92.5
13
Patrick Kogler
Austria
92.0
14
Justin Nietzel
Niemcy
91.5
15
Paul Winter
Niemcy
91.0
16
Mark Hafnar
Słowenia
90.5
17
Elias Tollinger
Austria
90.0
 
Thomas Hofer
Austria
90.0
19
Luca Egloff
Szwajcaria
89.5
20
Jan Bombek
Słowenia
89.0
 
Lovro Vodusek
Słowenia
89.0
22
Janni Reisenauer
Austria
88.5
23
Mika Schwann
Austria
87.5
24
Florian Mittendorfer
Austria
87.0
25
Markus Rupitsch
Austria
86.5
 
Lukas Wagner
Niemcy
86.5
 
Ulrich Wohlgenannt
Austria
86.5
 
Johannes Schubert
Niemcy
86.5
 
Noah Valtiner
Austria
86.5
 
Martin Diess
Austria
86.5
 
Gleb Safonov
Kazachstan
86.5
 
Szymon Pawłowski
Polska
86.5
33
Matevz Samec
Słowenia
86.0
 
Kacper Juroszek
Polska
86.0
 
Marcel Rep
Słowenia
86.0
36
Andrei Feldorean
Rumunia
85.0
 
David Haagen
Austria
85.0
38
Niko Kytoesaho
Finlandia
84.5
39
Aljaz Osterc
Słowenia
84.0
 
Adrian Sell
Niemcy
84.0
 
Julian Wackernell
Austria
84.0
42
Andreas Alamommo
Finlandia
83.5
 
Stefan Rainer
Austria
83.5
 
Axel Maylaender
Niemcy
83.5
 
Hunor Farkas
Rumunia
83.5
 
Kacper Stosel
Polska
83.5
47
Krzysztof Biegun
Polska
83.0
 
Francisco Moerth
Austria
83.0
 
Radu Mihai Pacurar
Rumunia
83.0
 
Ernest Prislic
Słowenia
83.0
51
Sander Vossan Eriksen
Norwegia
82.5
 
Danil Vassilyev
Kazachstan
82.5
 
Josef Ritzer
Austria
82.5
54
Petr Vaverka
Czechy
82.0
 
Naim Stanfel
Austria
82.0
56
Henri Kavilo
Finlandia
81.5
57
Damian Skupień
Polska
81.0
 
Szymon Jojko
Polska
81.0
59
Elias Vaenskae
Finlandia
80.5
60
Kalle Heikkinen
Finlandia
80.0
 
Arttu Pohjola
Finlandia
80.0
 
Łukasz Bukowski
Polska
80.0
63
Simen Aasen Markeng
Norwegia
79.5
 
Mateusz Gruszka
Polska
79.5
 
Marco Woergoetter
Austria
79.5
66
Adam Niżnik
Polska
79.0
67
Radek Selcer
Czechy
78.5
 
Daniel Andrei Cacina
Rumunia
78.5
69
Jernej Presecnik
Słowenia
78.0
70
Jonne Veteläinen
Finlandia
77.0
 
Henrik Haave
Norwegia
77.0
72
Nikita Devyatkin
Kazachstan
76.5
73
Jakub Sikola
Czechy
76.0
74
Ole Kristian Baarset
Norwegia
75.0
75
Mihnea Alexandru Spulber
Rumunia
73.5
76
Tuomas Kinnunen
Finlandia
73.0
77
Niko Loeytaeinen
Finlandia
72.5
78
Mico Ahonen
Finlandia
71.5
79
Karol Niemczyk
Polska
65.0
80
Benedikt Holub
Czechy
60.5

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« lipiec 2018 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
FIS Cup: Lackner najlepszy w serii próbnej
FIS Cup: Lackner najlepszy w serii próbnej

FIS Cup: Lackner najlepszy w serii próbnej

Najbliższe zawody
21 wrze¶nia 2018 (pi±tek)
09:00
LGP Rasnov
odprawa techniczna
11:00
LGP Rasnov
oficjalny trening
13:00
LGP Rasnov
kwalifikacje
22 wrze¶nia 2018 (sobota)
10:00
CoC Zakopane
odprawa techniczna
14:00
LGP Rasnov
seria próbna
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
15:00
CoC Zakopane
oficjalny trening
16:30
CoC Zakopane
seria próbna
18:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
23 wrze¶nia 2018 (niedziela)
09:30
CoC Zakopane
seria próbna
11:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
13:30
LGP Rasnov
kwalifikacje
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
29 wrze¶nia 2018 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra LGP 2018?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Killian Peier
Roman Koudelka
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich