Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2018
Najbliższe zawody
07.07.2018
Kranj HS-109
CoC letni

Stefan Horngacher dalej trenerem kadry A, Maciej Maciusiak - kadry B, Wojciech Topór - kadry juniorów. Takie decyzje zapadły podczas spotkania sztabów szkoleniowych i władz Polskiego Zwi±zku Narciarskiego...

Już od kilku dni wiedzieli¶my, że Polski Zwi±zek Narciarski przedłuży współpracę ze Stefanem Horngacherem, który przez kolejny rok poprowadzi nasz± kadrę A - Austriak dzi¶ złożył podpis na umowie.

Nie było jednak jasne, jak będzie przedstawiać się sytuacja na zapleczu - w ostatnim sezonie kadr± B zajmował się Radek ®ídek (bez spektakularnych sukcesów), z kolei kadrę C prowadził Maciej Maciusiak. Dzi¶ Horngacher i dyrektor koordynator do spraw skoków w PZN Adam Małysz zaproponowali, by Maciusiak obj±ł kadrę B i by kadr± juniorów zaj±ł się Wojciech Topór (dotychczas asystent Maciusiaka).

Obaj przyjęli propozycję, a ich kandydatury, jak i składy sztabów szkoleniowych i zawodniczych, maj± zostać zatwierdzone przez zarz±d PZN 17 kwietnia.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« marzec 2018 - wszystkie artykuły
Komentarze
Łukasz
Kadra A: Stefan Hula, Maciej Kot, Dawid Kubacki, Klemens Murańka, Kamil Stoch, Jakub Wolny, Aleksander Zniszczoł, Piotr Żyła.


Kadra B: Krzysztof Biegun, Stanisław Biela, Bartosz Czyż, Przemek Kantyka, Krzysztof Leja, Tomasz Pilch, Andrzej Stękała, Paweł W±sek.


Kadra C: Łukasz Bukowski, Kacper Juroszek, Karol Niemczyk, Damian Skupień.

(08.04.2018, 14:42)
.
@Modelka: Kiepski ten bot, przecież na Cyprze nie ma skoczni...
(03.04.2018, 14:04)
heh
Topór. Mam nadzieję, że kadra juniorów nie będzie tak prowadzona jak "słynna" Willa Karpatia:-)
(01.04.2018, 21:40)
jb
@Kibic A sk±d wzi±łe¶ Kantykę? O nim chyba jeszcze nic nie było...
(30.03.2018, 18:39)
Kibic
Skład kadry B.
Maciusiak, Kwiatkowski, Górny, Skrobot.
Żidek Dolerzal zajm± się kombinezonami.
Nie ma Mateji i Bachledy

Zawodnicy
Zniszczoł, Kantyka, Murańka,
Czyż, Pilch, W±sek
Od ¶rody 04.04.2018r zaczynaj± treningi
(30.03.2018, 15:05)
Tommm
Musz± Maciusiaka szykować na głównego trenera, gdyby tak Horngacher za rok odszedł do Niemiec. Dobra decyzja.
(30.03.2018, 14:11)
Modelka
słyszałam Kada A Kamil Stoch,Dawid Kubacki,Stefan Hula,Piotr Żyła,Maciej Kot i Jakub Wolny leci 5 do 15 Kwiecień trening granice Hiszpania lub Cypr..
(30.03.2018, 11:44)
Lechoo
Kadra A: Stoch, Hula, Kot, Kubacki, Wolny, Żyła, Murańka, Zniszczoł

Kadra B: Pilch, W±sek, Czyż, Kantyka, Leja, Stękała, Biegun, Biela
(30.03.2018, 10:54)
kuba.923
@Kacper
Pisze w artykule, 17 kwietnia.
(30.03.2018, 10:13)
tb
Maciusiak jako trener kadry B to bylo pewne bo kto inny w polsce jezeli kandydat z zagranicy nie wchodzi w gre ,pytanie tylko jak poradzi sobie Topor jako trener kadry C.
(30.03.2018, 09:04)
Kacper
Chcę żeby Dominik Kastelik był w kadrach a kiedy będ± ogłoszonę?
(30.03.2018, 08:01)
pablos
W kadrze A jest bardzo dobrze... pora aby w kadrze B było lepiej niż w minionym sezonie... Maciusiak gwarantuje profesjonalizm.
(29.03.2018, 23:23)
Presto
"w ostatnim sezonie kadr± B zajmował się Radek ®ídek (bez spektakularnych sukcesów)"
Serio? Nie było w ogóle sukcesów.

Co do samych zmian, oceniam pozytywnie. Czekam też na ogłoszenie kadr, ciekawe czy będ± niespodzianki w tym roku.
(29.03.2018, 22:25)
LANSIK
dobry wybór!