Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
5
6
7
9
13
14
15
20
21
22
23
26
27
28
luty 2018
Najbliższe zawody
03.03.2018, godz. 10:00
Rasnov HS-97
P¦ kobiet

Stefan Horngacher podj±ł już decyzję, których zawodników wystawi do rywalizacji o mistrzostwo olimpijskie na skoczni normalnej. Kwalifikacje i konkurs z trybun obejrzy Piotr Żyła...

Austriacki szkoleniowiec po konkursach w Willingen nie miał łatwego zadania - cała pi±tka naszych skoczków spisywała się bardzo dobrze.

Nie inaczej było podczas pierwszej sesji treningowej w Pjongczangu - w trzech seriach wszyscy nasi skoczkowie meldowali się w czołowej osiemnastce. W każdej z tych rund najsłabiej (ale nie słabo!) wypadał jednak Piotr Żyła - skoki na odległo¶ć 95, 96 i 99,5 metra dawały mu siedemnast±, osiemnast± i trzynast± lokatę.

Po uwzględnieniu wyników treningów Horngacher podj±ł decyzję, że to wła¶nie Żyła obejrzy czwartkowe kwalifikacje i sobotni konkurs z trybun, a o medale powalcz± Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Stefan Hula i Maciej Kot.

Po przeniesieniu na duż± skocznię mog± jednak nast±pić zmiany, a wszyscy skoczkowie ponownie będ± mieli szansę na start w konkursie indywidualnym i drużynowym.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2018 - wszystkie artykuły
Komentarze
Horus
Lukash999
Otóż to. Każdy medal to będzie sukces. Oczywi¶cie ja też najbardziej kibicuję Stochowi (żeby umacniał się w¶ród najlepszych skoczków w historii), ale je¶li złoto zdobędzie np. Kot czy Kubacki, to na pewno nie będę narzekał. Wręcz przeciwnie.
(07.02.2018, 23:17)
Lukash999
Jak dla mnie to i Kubacki może mieć złoto, czemu nie ? Będziemy się tak samo cieszyć - no, najwyżej może Szaranowicz z Babiarzem w reżimowej zaczn± szukać dziury w całym że co¶ ze Stochem nie tak, ale kto by tam się nimi przejmował. Medal to medal - nie będzie miało żadnego znaczenia kto go zdobędzie.
(07.02.2018, 18:01)
obskurny
@K2

Oby¶ był prorokiem :)

W sporcie przed ogłoszeniem wyników nie ma się niczego :)
(07.02.2018, 17:25)
K2
Dwa medale w sobotę mamy pewne oby tylko Kubacki Kamilowi złota nie zabrał.
(07.02.2018, 16:48)
marmi
We wcze¶niejszym artykule jest lista startowa treningów, gdzie jest 65 skoczków. Je¶li odejmiemy po jednym z krajów, które wystawiły do treningów 5 (poza czołow± 6. zrobiły to jeszcze Czechy i Finlandia) to zostaje 57 do kwalifikacji, można to sobie policzyć :)
(07.02.2018, 13:15)
Kajmany
To ilu w końcu zawodników wystartuje w kwalifikacjach ?
(07.02.2018, 11:45)
Kuba Dawicki
hmm Freitag bez medalu, widać jak jest jaka¶ zmiana to już mu nie pasuje. w niedzielę konkurs był rano i od razu się posypał, a tu to w ogóle zmiana trybu czasowego, skończy się bez medalu do tego Niemcy wypadn± z walki o złoto w drużynie.
(07.02.2018, 11:35)
troolol
nie trzeba dzisiejszego trena ogl±dać bo nasi i tak bior± wolne dopiero jutro wróc± do skakania
(07.02.2018, 10:32)
fan
pewnie będzie transmisja ale tylko na taka bez obrazu gdzie jest sama tabela i aktualizuje się co skok :P
(07.02.2018, 10:04)
przemeee
Niestety transmisje zaczynaj± się od jutrzejszego treningu przed kwalofikacjami.
(07.02.2018, 10:02)
Kacha
Ludzie gdzie w necie/tv można obejrzeć dzi¶ o 11h kolejny trening chłopaków ?
(07.02.2018, 09:55)
James Freeman
@fax
wiem o tym, mój ton nie był pytaj±cy, lecz raczej smutny, bo wiem, że na IO tej zasady nie ma...
(07.02.2018, 09:29)
kibic (fan zografskiego)
Szkoda Żyły ale Kota też by było szkoda. My¶lę, że na dużej będzie zamiana.
(07.02.2018, 09:26)
fax
Luuuudzie, ile razy można tu powtarzać, że obrońca tytułu ma zapewnione miejsce na MISTRZOSTWACH ¦WIATA, nigdy nie było takiej zasady na IO
(07.02.2018, 09:16)
dro
Wiewiór woli większe skocznie...
Na dużej zamieni się z Kotem.
Stoch, Kubacki i Hula w tej chwili to pewniacy
(07.02.2018, 09:13)
James Freeman
Szkoda Piotrka :( no ale rzeczywi¶cie je¶li kto¶ musiał odpa¶ć, to wła¶nie On. Czemu nie można wystawić pięciu... przecież Kamil broni tytułu...