Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP

Vojtech Stursa i Stefan Huber wygrywali treningi na Wielkiej Krokwi, przed konkursem FIS Cup w Zakopanem. Trzecie i drugie miejsce zaj±ł Paweł W±sek.

W pierwszym treningu najdłuższy skok oddał Vojtech Stursa - 135 metrów, ale skakał z 20 belki. Miran Zupancic uzyskał 133 metry z 19 belki. Na koniec zawodnicy latali z 19-tej pozycji.

Trzecie miejsce zaj±ł Paweł W±sek (132 m), a tuż za nim znaleĽli się Thomas Hofer i Cene Prevc. Niezłe, 10-te miejsce odnotował Krzysztof Miętus (128 m).

W drugim treningu wszyscy skakali z tej samej - 19-tej belki. Najlepszy rezultat uzyskał Stefan Huber (137,5 m). Drugie miejsce zaj±ł Paweł W±sek (137 m), a trzeci był Miran Zupancic (135 m). Z Polaków w 10-ce zmie¶cił się jeszcze Bartosz Czyż.

Wyniki 1 treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
1
Vojtech Stursa
Czechy
135.0
2
Miran Zupancic
Słowenia
133.0
3
Paweł W±sek
Polska
132.0
4
Thomas Hofer
Austria
131.5
 
Cene Prevc
Słowenia
131.5
6
Andraz Pograjc
Słowenia
131.0
7
Johannes Schubert
Niemcy
130.5
8
Paul Winter
Niemcy
128.5
 
Janni Reisenauer
Austria
128.5
10
Krzysztof Miętus
Polska
128.0
11
Dominik Maylaender
Niemcy
127.5
 
Markus Rupitsch
Austria
127.5
 
Maximilian Steiner
Austria
127.5
14
Elias Tollinger
Austria
127.0
 
Aljaz Vodan
Słowenia
127.0
16
Lukas Wagner
Niemcy
126.0
 
Bartosz Czyż
Polska
126.0
18
Julian Hahn
Niemcy
125.0
19
Rok Justin
Słowenia
124.5
 
Justin Nietzel
Niemcy
124.5
 
Kacper Juroszek
Polska
124.5
22
Urban Rogelj
Słowenia
124.0
23
Matevz Samec
Słowenia
122.0
24
Viktor Polasek
Czechy
121.5
 
Radek Selcer
Czechy
121.5
 
Nik Fabijan
Słowenia
121.5
27
Sebastian Bradatsch
Niemcy
121.0
28
Stefan Huber
Austria
120.5
29
Damian Skupień
Polska
119.5
30
Patrick Kogler
Austria
118.0
 
Szymon Pawłowski
Polska
118.0
32
Dusan Dolezel
Czechy
117.5
33
Dawid Jarz±bek
Polska
116.0
 
Kacper Stosel
Polska
116.0
35
Fabian Seidl
Niemcy
114.0
 
Martin Capuder
Słowenia
114.0
 
Yevgen Marusyak
Ukraina
114.0
38
Krzysztof Biegun
Polska
113.5
39
Lovro Kos
Słowenia
113.0
 
Andrii Vaskul
Ukraina
113.0
 
Łukasz Bukowski
Polska
113.0
42
Petr Vaverka
Czechy
112.5
43
Stanisław Biela
Polska
112.0
 
Artur Kukuła
Polska
112.0
45
Karol Niemczyk
Polska
111.0
46
Andrzej Stękała
Polska
110.5
47
Frantisek Holik
Czechy
110.0
48
Andrei Feldoreanu
Rumunia
106.0
49
Daniel Andrei Cacina
Rumunia
103.5
50
Krasimir Simitchiyiski
Bułgaria
103.0
 
Krzysztof Kieta
Polska
103.0
52
Hunor Farkas
Rumunia
102.5
53
Benedikt Holub
Czechy
101.0
 
Szymon Jojko
Polska
101.0
55
Jakub Chowaniec
Polska
96.5
56
Mateusz Gruszka
Polska
94.0
57
Radek Rydl
Czechy
93.5
 
Ivan Zelenchuk
Ukraina
93.5
59
Krzysztof Leja
Polska
DNS
60
Nicolae Sorin Mitrofan
Rumunia
DNS
61
Ju-Chan Lee
Korea Pd.
DNS
62
Sung-Woo Cho
Korea Pd.
DNS
63
Soo-Hyeon Yim
Korea Pd.
DNS
64
Damian Lasota
Czechy
DNS
65
Radu Mihai Pacurar
Rumunia
DNS
66
Mihnea Alexandru Spulber
Rumunia
DNS
67
Łukasz Rutkowski
Polska
DNS


Wyniki 2 treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
1
Stefan Huber
Austria
137.5
2
Paweł W±sek
Polska
137.0
3
Miran Zupancic
Słowenia
135.0
4
Thomas Hofer
Austria
134.5
5
Vojtech Stursa
Czechy
134.0
6
Janni Reisenauer
Austria
133.0
7
Viktor Polasek
Czechy
132.5
8
Bartosz Czyż
Polska
132.0
9
Maximilian Steiner
Austria
131.5
10
Rok Justin
Słowenia
129.0
11
Julian Hahn
Niemcy
128.5
12
Elias Tollinger
Austria
128.0
 
Aljaz Vodan
Słowenia
128.0
14
Andraz Pograjc
Słowenia
127.5
15
Markus Rupitsch
Austria
127.0
 
Sebastian Bradatsch
Niemcy
127.0
17
Johannes Schubert
Niemcy
126.0
18
Stanisław Biela
Polska
124.0
19
Paul Winter
Niemcy
123.5
20
Lukas Wagner
Niemcy
123.0
21
Damian Skupień
Polska
121.5
22
Lovro Kos
Słowenia
121.0
23
Krzysztof Leja
Polska
120.5
24
Matevz Samec
Słowenia
120.0
 
Dusan Dolezel
Czechy
120.0
26
Urban Rogelj
Słowenia
119.5
27
Nik Fabijan
Słowenia
118.5
 
Cene Prevc
Słowenia
118.5
29
Dominik Maylaender
Niemcy
118.0
30
Kacper Juroszek
Polska
116.5
31
Fabian Seidl
Niemcy
116.0
32
Patrick Kogler
Austria
115.0
 
Frantisek Holik
Czechy
115.0
34
Krzysztof Biegun
Polska
114.5
35
Krzysztof Miętus
Polska
114.0
36
Justin Nietzel
Niemcy
112.5
37
Szymon Pawłowski
Polska
112.0
38
Andrzej Stękała
Polska
111.0
 
Karol Niemczyk
Polska
111.0
40
Andrii Vaskul
Ukraina
110.0
41
Petr Vaverka
Czechy
107.5
42
Damian Lasota
Czechy
107.0
43
Radek Selcer
Czechy
106.5
 
Soo-Hyeon Yim
Korea Pd.
106.5
45
Dawid Jarz±bek
Polska
105.5
46
Martin Capuder
Słowenia
105.0
 
Artur Kukuła
Polska
105.0
48
Yevgen Marusyak
Ukraina
104.0
49
Krasimir Simitchiyiski
Bułgaria
103.5
50
Daniel Andrei Cacina
Rumunia
103.0
51
Nicolae Sorin Mitrofan
Rumunia
102.5
52
Łukasz Rutkowski
Polska
101.5
53
Hunor Farkas
Rumunia
99.5
 
Łukasz Bukowski
Polska
99.5
55
Andrei Feldoreanu
Rumunia
99.0
56
Sung-Woo Cho
Korea Pd.
94.5
 
Mihnea Alexandru Spulber
Rumunia
94.5
58
Benedikt Holub
Czechy
93.5
59
Radu Mihai Pacurar
Rumunia
93.0
 
Mateusz Gruszka
Polska
93.0
61
Ju-Chan Lee
Korea Pd.
91.5
 
Szymon Jojko
Polska
91.5
63
Ivan Zelenchuk
Ukraina
89.5
64
Radek Rydl
Czechy
86.0
65
Jakub Chowaniec
Polska
84.5
66
Krzysztof Kieta
Polska
83.0
67
Kacper Stosel
Polska
DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2018 - wszystkie artykuły
Komentarze
aaa
5 z 20 w II serii.. co za blamaż
(13.01.2018, 12:32)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
FIS Cup Zakopane: W±sek w czołówce treningów
FIS Cup Zakopane: W±sek w czołówce treningów

FIS Cup Zakopane: W±sek w czołówce treningów

Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
1 grudnia 2018 (sobota)
14:45
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:45
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich