Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28
wrzesień 2018
Najbliższe zawody
22.09.2018, godz. 15:00
Rasnov HS-97
LGP

Nejc Dezman uzyskał najlepszy rezultat podczas serii próbnej przed drugim konkursem Pucharu Kontynentalnego w Bischofshofen. Drugie miejsce zajął Tomasz Pilch...

Przy stosunkowo silnym wietrze pod narty (0,56 m/s) Dezman poleciał najdalej spośród wszystkich zawodników - odległość 137,5 metra dała Słoweńcowi 5,8 punktu przewagi nad najlepszym z Polaków, Tomaszem Pilchem (134,5 m w podobnych warunkach). Kolejne rezultaty należały do Andreasa Wanka (133 m), Jonathana Learoyda (130 m) i wczorajszego zwycięzcy, Toma Hilde (129 m).

Przyzwoicie spisali się także pozostali reprezentanci Polski - Aleksander Zniszczoł zajął czternaste miejsce (126 m), natomiast Przemysław Kantyka i Klemens Murańka (obaj po 123 m) zajęli lokaty w trzeciej dziesiątce.

Podczas serii próbnej wiatr wiał najczęściej pod narty, z prędkością do 0,9 m/s. Początkowo skoczkowie startowali z belki trzynastej, ale po próbach kilkunastu zawodników sędziowie wydłużyli rozbieg do bramki czternastej.

Wyniki serii próbnej
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Nejc Dezman
Słowenia
137.5
75.0
2
Tomasz Pilch
Polska
134.5
69.2
3
Andreas Wank
Niemcy
133.0
67.7
4
Jonathan Learoyd
Francja
130.0
61.1
5
Tom Hilde
Norwegia
129.0
60.8
6
Davide Bresadola
Włochy
130.0
60.4
7
Ulrich Wohlgenannt
Austria
127.5
59.3
8
Thomas Hofer
Austria
129.5
59.2
9
Robin Pedersen
Norwegia
128.0
58.0
10
Philipp Aschenwald
Austria
127.5
57.2
 
David Siegel
Niemcy
127.0
57.2
12
Sondre Ringen
Norwegia
126.5
56.7
13
Clemens Leitner
Austria
127.0
56.2
14
Aleksander Zniszczoł
Polska
126.0
56.0
15
Andreas Schuler
Szwajcaria
127.5
55.7
16
Stefan Huber
Austria
124.5
53.1
17
Anze Lanisek
Słowenia
124.0
52.2
18
Filip Sakala
Czechy
125.5
51.6
19
Markus Schiffner
Austria
123.5
51.3
20
Martin Hamann
Niemcy
124.5
51.1
21
Przemysław Kantyka
Polska
123.0
50.2
22
Joakim Aune
Norwegia
119.5
49.2
23
Luca Egloff
Szwajcaria
122.5
48.5
24
Mats Bjerke Myhren
Norwegia
123.5
47.1
25
Klemens Murańka
Polska
123.0
47.0
26
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
122.0
46.5
27
Bor Pavlovcic
Słowenia
121.0
46.3
28
Janni Reisenauer
Austria
122.0
45.7
29
Ilmir Hazetdinov
Rosja
119.5
44.6
30
Tomaz Naglic
Słowenia
118.5
43.6
31
Joachim Hauer
Norwegia
119.5
42.7
32
Ville Larinto
Finlandia
118.0
41.2
33
Andreas Alamommo
Finlandia
117.5
39.9
34
Tim Fuchs
Niemcy
119.0
39.8
35
Lauri Asikainen
Finlandia
117.5
38.0
36
Thomas Roch Dupland
Francja
117.5
37.8
37
Matthew Soukup
Kanada
116.0
36.8
38
Cestmir Kozisek
Czechy
113.5
33.8
39
Federico Cecon
Włochy
113.0
32.3
40
Miha Kveder
Słowenia
113.0
31.7
41
Justin Lisso
Niemcy
114.0
30.2
42
Marinus Kraus
Niemcy
114.0
29.9
43
Sergey Tkachenko
Kazachstan
110.5
28.2
44
Elias Tollinger
Austria
110.0
27.8
45
Markus Rupitsch
Austria
112.0
26.8
46
Gabriel Karlen
Szwajcaria
110.0
25.1
47
Paul Brasme
Francja
107.0
21.9
48
Roberto Dellasega
Włochy
103.0
16.2
49
Kevin Maltsev
Estonia
99.0
12.2
50
Rok Tarman
Słowenia
99.0
11.9
51
Vladimir Zografski
Bułgaria
100.5
9.3
52
Fatih Arda Ipcioglu
Turcja
96.0
7.1
53
AJ Brown
USA
92.5
4.4
54
Patrick Kogler
Austria
95.5
4.1
55
Nigel Lauchlan
Kanada
97.0
1.6
56
Aleksandr Bazhenov
Rosja
94.0
0.0
 
Marat Zhaparov
Kazachstan
94.5
0.0
 
Casey Larson
USA
80.5
0.0
 
Tomas Vancura
Czechy
89.0
0.0
 
Taavi Pappel
Estonia
75.0
0.0
 
Joshua Maurer
Kanada
90.0
0.0
 
Nicholas Mattoon
USA
81.0
0.0
 
Martti Nomme
Estonia
82.5
0.0
 
Maximilian Steiner
Austria
91.0
0.0
65
Thomas Lackner
Austria
DNS
DNS
66
Lukas Hlava
Czechy
DNS
DNS
67
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
DNS
DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2018 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jesteś niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
CoC Bischofshofen: Dezman przed Pilchem w serii próbnej
CoC Bischofshofen: Dezman przed Pilchem w serii próbnej

CoC Bischofshofen: Dezman przed Pilchem w serii próbnej

Najbliższe zawody
21 września 2018 (piątek)
09:00
LGP Rasnov
odprawa techniczna
11:00
LGP Rasnov
oficjalny trening
13:00
LGP Rasnov
kwalifikacje
22 września 2018 (sobota)
10:00
CoC Zakopane
odprawa techniczna
14:00
LGP Rasnov
seria próbna
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
15:00
CoC Zakopane
oficjalny trening
16:30
CoC Zakopane
seria próbna
18:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
23 września 2018 (niedziela)
09:30
CoC Zakopane
seria próbna
11:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
13:30
LGP Rasnov
kwalifikacje
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
29 września 2018 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Oglądaj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra LGP 2018?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Killian Peier
Roman Koudelka
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich