Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
19.01.2018, godz. 09:00
Zao HS-106
(P¦ kobiet)

Nejc Dezman wygrał serię próbn± przed zawodami Pucharu Kontynentalnego w Klingenthal. Wyprzedził Felixa Hoffmanna i Tilena Bartola.

Najlepszy z Polaków był Bartłomiej Kłusek, który zaj±ł 15-t± pozycję.

Wyniki serii próbnej
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Nejc Dezman
Słowenia
135.0
74.3
2
Felix Hoffmann
Niemcy
134.5
73.8
3
Tilen Bartol
Słowenia
132.5
72.5
4
Joachim Hauer
Norwegia
128.0
67.1
5
Rok Tarman
Słowenia
131.0
66.9
6
Florian Altenburger
Austria
129.5
66.5
 
Lauri Asikainen
Finlandia
131.5
66.5
8
Luca Roth
Niemcy
130.5
66.3
9
Markus Eisenbichler
Niemcy
129.5
65.9
10
Richard Haukedal
Norwegia
127.5
63.7
11
Vincent Descombes Sevoie
Francja
126.5
63.0
12
Richard Freitag
Niemcy
126.0
61.9
13
Timi Zajc
Słowenia
126.5
61.8
 
Daniel Huber
Austria
126.0
61.8
15
Bartłomiej Kłusek
Polska
127.0
61.5
16
Yuya Yamada
Japonia
123.5
60.8
 
Domen Prevc
Słowenia
124.5
60.8
18
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
125.0
60.4
19
Johannes Schubert
Niemcy
126.5
60.2
20
David Siegel
Niemcy
126.5
60.1
21
Eetu Nousiainen
Finlandia
122.5
59.2
22
Przemysław Kantyka
Polska
124.0
59.1
23
Jarkko Määttä
Finlandia
126.5
58.6
24
Dimitry Vassiliev
Rosja
123.5
58.2
25
Andraz Pograjc
Słowenia
124.0
58.0
26
Stefan Huber
Austria
124.5
57.7
27
Artti Aigro
Estonia
123.5
57.0
28
Dominik Maylaender
Niemcy
125.5
56.8
29
Aleksander Zniszczoł
Polska
122.0
56.4
30
Julian Hahn
Niemcy
123.5
55.8
 
Tim Fuchs
Niemcy
124.0
55.8
32
Janni Reisenauer
Austria
120.0
53.6
33
Klemens Murańka
Polska
121.5
53.5
34
Cestmir Kozisek
Czechy
122.5
53.4
35
Moritz Baer
Niemcy
120.0
52.4
36
Marius Lindvik
Norwegia
119.5
52.1
37
Gabriel Karlen
Szwajcaria
119.5
51.5
38
Jan Kus
Słowenia
119.0
51.2
39
Kenneth Henningsmo Fredheim
Norwegia
120.5
51.1
40
Nicolae Sorin Mitrofan
Rumunia
122.5
50.5
41
Sorin Iulian Pitea
Rumunia
120.5
50.1
42
Joakim Aune
Norwegia
120.5
49.5
43
Tomofumi Naito
Japonia
117.0
48.6
 
Martti Nomme
Estonia
118.5
48.6
45
Tom Hilde
Norwegia
118.5
48.3
46
Matthew Soukup
Kanada
121.0
47.4
 
Joshua Maurer
Kanada
120.5
47.4
48
Justin Lisso
Niemcy
117.5
46.6
49
Eduard Torok
Rumunia
117.5
45.6
50
Fabian Seidl
Niemcy
118.5
45.0
51
Paweł W±sek
Polska
116.5
44.4
52
Vitaliy Kalinichenko
Ukraina
118.0
43.8
53
Marinus Kraus
Niemcy
117.5
43.5
54
Jonathan Learoyd
Francja
117.0
43.4
 
Roberto Dellasega
Włochy
119.0
43.4
56
AJ Brown
USA
117.5
42.5
57
Filip Sakala
Czechy
115.5
42.1
58
Ulrich Wohlgenannt
Austria
118.0
41.7
59
Zeno di Lenardo
Włochy
115.5
40.7
 
Damian Lasota
Czechy
117.0
40.7
61
Fatih Arda Ipcioglu
Turcja
113.0
40.5
62
Dominik Peter
Szwajcaria
115.5
40.1
63
Thomas Roch Dupland
Francja
116.0
38.5
64
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
113.0
36.0
65
Muhammet Irfan Cintimar
Turcja
112.0
33.4
66
Nikolay Karpenko
Kazachstan
112.0
31.1
67
Thomas Lackner
Austria
108.0
30.8
68
Kevin Maltsev
Estonia
109.0
30.6
69
Nicholas Mattoon
USA
111.0
30.3
70
Federico Cecon
Włochy
110.0
28.2
71
Casey Larson
USA
107.5
27.7
72
Kenta Takehana
Japonia
108.0
24.8
73
Muhammet Ali Bedir
Turcja
106.0
23.1
74
Ilya Kratov
Kazachstan
106.0
21.0
75
Stepan Pasichnyk
Ukraina
104.5
20.7
76
Yevgen Marusyak
Ukraina
102.5
18.1
77
Minato Mabuchi
Japonia
98.5
6.5

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« paĽdziernik 2017 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
CoC: Dezman wygrywa serię próbn±
CoC: Dezman wygrywa serię próbn±

CoC: Dezman wygrywa serię próbn±

Kalendarium
Jakub Kot
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 stycznia 2018 (pi±tek)
07:30
P¦k Zao
kwalifikacje
08:30
CoC Erzurum
odprawa techniczna
09:00
P¦k Zao
konkurs ind.
12:30
CoC Erzurum
oficjalny trening
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
14:30
M¦ loty Oberstdorf
kwalifikacje
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
16:00
M¦ loty Oberstdorf
konkurs ind.
19:30
FIS Cup Planica
odprawa techniczna
19:30
CoC-K Planica
odprawa techniczna
20 stycznia 2018 (sobota)
08:00
P¦k Zao
seria próbna
08:30
CoC-K Planica
oficjalny trening
09:00
P¦k Zao
konkurs druż.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Stefan Kraft
Peter Prevc
Domen Prevc
Anze Semenic
Anders Fannemel
Daniel Andre Tande
Johann Andre Forfang
Andreas Stjernen
Robert Johansson
Tile Bartol
Noriaki Kasai
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich