Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2017
Najbliższe zawody
18.11.2017, godz. 16:00
Wisła HS-134
(P¦ druż.)

Timi Zajc i Joachim Hauer skakali najlepiej na treningach w Klingenthal, gdzie dzi¶ odbędzie się konkurs letniego Pucharu Kontynentalnego. Polacy skakali ¶rednio.

W pierwszym treningu najlepszy okazał się Timi Zajc. Słoweniec poleciał na 142 metry. Dwa kolejne miejsca zajęli Niemcy Freitag (137 m) i Eisenbichler (135 m), a w czołowej siódemce byli tylko zawodnicy tych dwóch nacji.

Ósme miejsce zaj±ł Klemens Murańka ze skokiem na 130,5 metra. NieĽle skakali też Zniszczoł (15) i Kantyka (19).

W drugiej odsłonie najdalej poleciał Joachim Hauer (140 metrów), który okazał się lepszy od trzech Niemców: Eisenbichlera, Hoffmanna i Freitaga. Tym razem Polacy spisali się słabiej. Zniszczoł był 17-ty, Kantyka 22-gi, a Murańka 27-my.

Wyniki 1 treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Timi Zajc
Słowenia
142.0
71.1
2
Richard Freitag
Niemcy
137.0
62.7
3
Markus Eisenbichler
Niemcy
135.0
62.1
4
Domen Prevc
Słowenia
133.5
60.6
5
Tilen Bartol
Słowenia
132.5
59.2
6
Felix Hoffmann
Niemcy
133.5
59.0
7
Andraz Pograjc
Słowenia
129.5
54.1
8
Klemens Murańka
Polska
130.5
52.4
 
Justin Lisso
Niemcy
134.0
52.4
10
Rok Tarman
Słowenia
131.0
52.1
11
Luca Roth
Niemcy
128.5
51.9
12
Vincent Descombes Sevoie
Francja
130.0
51.5
13
Daniel Huber
Austria
129.5
49.3
14
Gabriel Karlen
Szwajcaria
131.5
48.5
15
Aleksander Zniszczoł
Polska
128.5
48.2
16
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
126.5
45.7
17
Pius Paschke
Niemcy
129.0
45.6
18
Artti Aigro
Estonia
127.5
45.5
19
Przemysław Kantyka
Polska
124.0
45.2
20
Jarkko Määttä
Finlandia
129.0
45.0
21
Nejc Dezman
Słowenia
123.0
44.2
22
Marinus Kraus
Niemcy
123.0
43.9
23
Lukas Hlava
Czechy
123.0
43.1
 
Lauri Asikainen
Finlandia
120.0
43.1
25
Julian Hahn
Niemcy
125.0
42.9
 
Yuya Yamada
Japonia
128.0
42.9
27
Tomofumi Naito
Japonia
127.5
42.1
 
Eetu Nousiainen
Finlandia
125.5
42.1
29
Filip Sakala
Czechy
122.0
41.1
30
Thomas Lackner
Austria
126.0
40.7
31
Ulrich Wohlgenannt
Austria
120.0
39.7
32
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
124.5
39.1
33
Jan Kus
Słowenia
121.5
38.8
34
David Siegel
Niemcy
121.5
37.3
35
Florian Altenburger
Austria
124.0
36.4
36
Tim Fuchs
Niemcy
121.0
36.1
37
Moritz Baer
Niemcy
121.0
35.6
38
Minato Mabuchi
Japonia
115.0
35.5
39
Muhammet Ali Bedir
Turcja
115.0
35.4
40
Bartłomiej Kłusek
Polska
118.0
35.1
41
Dominik Maylaender
Niemcy
117.0
33.4
42
Stefan Huber
Austria
120.0
33.0
43
Martti Nomme
Estonia
119.0
32.7
44
Thomas Roch Dupland
Francja
122.0
31.8
45
Zeno di Lenardo
Włochy
112.0
31.7
46
Sorin Iulian Pitea
Rumunia
124.0
31.2
47
Roberto Dellasega
Włochy
114.5
30.5
48
Paweł W±sek
Polska
116.5
28.3
49
Jonathan Learoyd
Francja
118.0
28.2
50
AJ Brown
USA
117.0
28.1
51
Cestmir Kozisek
Czechy
119.0
28.0
52
Federico Cecon
Włochy
114.5
21.2
53
Nicolae Sorin Mitrofan
Rumunia
112.0
20.9
54
Joshua Maurer
Kanada
112.5
20.2
55
Fabian Seidl
Niemcy
111.0
20.0
56
Muhammet Irfan Cintimar
Turcja
109.5
19.1
57
Dimitry Vassiliev
Rosja
105.0
18.2
58
Fatih Arda Ipcioglu
Turcja
113.5
18.1
59
Matthew Soukup
Kanada
108.5
15.3
60
Eduard Torok
Rumunia
109.0
14.8
61
Ilya Kratov
Kazachstan
105.0
12.2
62
Dominik Peter
Szwajcaria
106.5
12.1
63
Kevin Maltsev
Estonia
101.5
10.9
64
Casey Larson
USA
102.0
10.6
65
Yevgen Marusyak
Ukraina
107.5
9.1
66
Nikolay Karpenko
Kazachstan
97.0
7.2
67
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
94.0
5.8
68
Vitaliy Kalinichenko
Ukraina
104.5
4.9
69
Nicholas Mattoon
USA
105.5
3.6
70
Kenta Takehana
Japonia
100.5
0.0
 
Stepan Pasichnyk
Ukraina
92.5
0.0
 
Frantisek Holik
Czechy
82.0
0.0
73
Joachim Hauer
Norwegia
DNS
DNS
74
Joakim Aune
Norwegia
DNS
DNS
75
Tom Hilde
Norwegia
DNS
DNS
76
Aleksandr Bazhenov
Rosja
DNS
DNS
77
Marius Lindvik
Norwegia
DNS
DNS
78
Richard Haukedal
Norwegia
DNS
DNS
79
Janni Reisenauer
Austria
DNS
DNS
80
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
DNS
DNS
81
Kenneth Henningsmo Fredheim
Norwegia
DNS
DNS


Wyniki 2 treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Joachim Hauer
Norwegia
140.0
69.5
2
Markus Eisenbichler
Niemcy
137.0
69.0
3
Felix Hoffmann
Niemcy
138.5
66.1
4
Richard Freitag
Niemcy
135.5
63.7
5
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
129.0
61.9
6
Aleksandr Bazhenov
Rosja
134.5
58.3
7
Luca Roth
Niemcy
131.0
58.1
8
Justin Lisso
Niemcy
133.5
58.0
9
Timi Zajc
Słowenia
132.5
57.7
10
Tilen Bartol
Słowenia
129.0
57.3
11
Lukas Hlava
Czechy
128.0
57.0
12
Eetu Nousiainen
Finlandia
127.0
55.2
13
Marinus Kraus
Niemcy
128.5
54.6
14
Rok Tarman
Słowenia
126.5
52.9
15
Andraz Pograjc
Słowenia
129.0
51.4
16
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
121.5
51.1
17
Aleksander Zniszczoł
Polska
127.5
51.0
18
Nejc Dezman
Słowenia
129.5
50.5
19
Domen Prevc
Słowenia
129.5
49.9
20
Julian Hahn
Niemcy
128.5
49.7
21
Pius Paschke
Niemcy
125.0
49.3
22
Przemysław Kantyka
Polska
125.0
49.2
23
Vincent Descombes Sevoie
Francja
127.0
48.7
24
Lauri Asikainen
Finlandia
124.0
48.2
25
Thomas Lackner
Austria
124.0
47.7
26
Zeno di Lenardo
Włochy
120.5
47.1
27
Klemens Murańka
Polska
123.5
47.0
28
Artti Aigro
Estonia
120.0
46.8
29
Daniel Huber
Austria
123.5
46.6
30
Fabian Seidl
Niemcy
123.0
46.5
 
Jarkko Määttä
Finlandia
120.0
46.5
32
Kenneth Henningsmo Fredheim
Norwegia
120.0
46.4
33
Richard Haukedal
Norwegia
123.5
45.9
34
Dimitry Vassiliev
Rosja
122.5
44.8
35
Filip Sakala
Czechy
122.5
43.3
36
Martti Nomme
Estonia
120.0
42.1
37
Moritz Baer
Niemcy
122.5
42.0
38
David Siegel
Niemcy
122.5
41.6
39
Florian Altenburger
Austria
124.0
41.4
40
Stefan Huber
Austria
118.5
41.3
41
Joakim Aune
Norwegia
122.0
41.2
42
Dominik Maylaender
Niemcy
121.0
40.3
43
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
117.0
39.1
44
Gabriel Karlen
Szwajcaria
118.5
37.5
45
Marius Lindvik
Norwegia
114.0
37.4
46
Nicolae Sorin Mitrofan
Rumunia
112.0
36.7
47
Sorin Iulian Pitea
Rumunia
117.0
36.2
48
AJ Brown
USA
116.5
36.1
49
Jan Kus
Słowenia
113.5
34.8
50
Tom Hilde
Norwegia
117.0
33.8
 
Jonathan Learoyd
Francja
117.0
33.8
52
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
116.0
30.9
53
Matthew Soukup
Kanada
110.0
29.7
54
Bartłomiej Kłusek
Polska
110.5
27.2
55
Paweł W±sek
Polska
108.0
26.6
56
Tim Fuchs
Niemcy
115.0
25.2
57
Ulrich Wohlgenannt
Austria
106.0
25.0
58
Kevin Maltsev
Estonia
114.0
23.6
59
Janni Reisenauer
Austria
106.5
23.4
60
Casey Larson
USA
110.5
23.2
61
Nicholas Mattoon
USA
105.5
22.0
62
Thomas Roch Dupland
Francja
109.5
21.9
63
Eduard Torok
Rumunia
105.5
21.7
64
Dominik Peter
Szwajcaria
108.0
21.4
65
Nikolay Karpenko
Kazachstan
108.0
18.6
66
Ilya Kratov
Kazachstan
100.0
16.3
67
Federico Cecon
Włochy
98.5
15.2
68
Joshua Maurer
Kanada
101.0
14.4
69
Muhammet Ali Bedir
Turcja
101.5
12.3
70
Muhammet Irfan Cintimar
Turcja
97.0
9.7
71
Vitaliy Kalinichenko
Ukraina
105.5
9.5
72
Cestmir Kozisek
Czechy
103.5
8.2
73
Frantisek Holik
Czechy
101.0
6.9
74
Kenta Takehana
Japonia
92.0
4.9
75
Yevgen Marusyak
Ukraina
87.5
0.0
 
Stepan Pasichnyk
Ukraina
88.5
0.0
 
Roberto Dellasega
Włochy
73.0
0.0
78
Fatih Arda Ipcioglu
Turcja
DNS
DNS
79
Yuya Yamada
Japonia
DNS
DNS
80
Tomofumi Naito
Japonia
DNS
DNS
81
Minato Mabuchi
Japonia
DNS
DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« wrzesień 2017 - wszystkie artykuły
Komentarze
marmi
Tylko 3 naszych skacze? A gdzie Murańka?
(30.09.2017, 16:15)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
CoC: Zajc i Hauer najlepsi na treningach
CoC: Zajc i Hauer najlepsi na treningach

CoC: Zajc i Hauer najlepsi na treningach

Kalendarium
Andre Fredheim
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
17 listopada 2017 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
18 listopada 2017 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
19 listopada 2017 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra LGP 2017?
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stephan Leyhe
Karl Geiger
Stefan Hula
Roman Koudelka
Piotr Żyła
Daniel Andre Tande
Sebastian Colloredo
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich