Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
20
21
22
23
26
27
28
29
30
31
sierpień 2018
Najbliższe zawody
17.08.2018, godz. 16:30
Frenstat HS-106
LGP kobiet

Niemcy Pius Paschke i David Siegel wygrywali serie treningowe przed zawodami Pucharu Kontynentalnego w Rasnovie. NieĽle skakali także Polacy.

Na treningu, w którym wzięło udział tylko 43 skoczków, najlepszy okazał się Pius Paschke, który uzyskał 101 metrów i wyprzedził dwóch Polaków - Murańkę (98 m) i Zniszczoła (92 m). Trzeci był Andreas Schuler, czwarty Yuya Yamada, a pi±ty Jan Ziobro (91 m).

W serii próbnej skakało już 65 zawodników. Tym razem najlepszy wynik zanotował David Siegel - 94,5 metra. Drugi był Jan Ziobro (88 m), a trzeci Pius Paschke (91,5 m). Po raz kolejny w czołówce znaleĽli się Yamada i Schuler. Przemysław Kantyka był siódmy, Kłusek 11-ty, Murańka 13-ty, a Zniszczoł 26-ty.

Wyniki treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Pius Paschke
Niemcy
101.0
67.3
2
Klemens Murańka
Polska
98.0
62.4
3
Aleksander Zniszczoł
Polska
92.0
62.3
4
Andreas Schuler
Szwajcaria
91.5
57.5
5
Yuya Yamada
Japonia
96.0
57.4
6
Jan Ziobro
Polska
91.0
56.9
7
Killian Peier
Szwajcaria
89.5
56.8
8
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
93.5
56.6
9
Daniel Huber
Austria
90.5
55.3
10
Joachim Hauer
Norwegia
90.0
54.8
11
Tilen Bartol
Słowenia
94.0
53.4
12
Miha Kveder
Słowenia
94.0
53.1
13
Timi Zajc
Słowenia
89.5
52.9
14
Tom Hilde
Norwegia
90.0
52.7
15
David Siegel
Niemcy
89.0
50.5
16
Bartłomiej Kłusek
Polska
89.0
49.9
17
Stefan Huber
Austria
88.5
49.2
18
Przemysław Kantyka
Polska
86.0
49.1
19
Lukas Hlava
Czechy
87.0
48.4
20
Filip Sakala
Czechy
89.0
48.2
21
Thomas Lackner
Austria
85.0
47.4
22
Minato Mabuchi
Japonia
87.0
47.3
23
Tomofumi Naito
Japonia
86.5
46.0
24
Joshua Maurer
Kanada
88.5
45.8
 
Cestmir Kozisek
Czechy
90.5
45.8
26
Moritz Baer
Niemcy
83.5
44.2
27
Fredrik Bjerkeengen
Norwegia
84.0
42.8
28
Kenta Takehana
Japonia
86.0
40.8
29
Vitaliy Kalinichenko
Ukraina
81.5
38.6
30
AJ Brown
USA
76.5
33.1
31
Nicholas Mattoon
USA
81.0
32.6
32
Anze Lavtizar
Słowenia
81.0
32.5
33
Matthew Soukup
Kanada
78.5
30.7
34
Daniel Andrei Cacina
Rumunia
79.5
29.6
35
Kevin Maltsev
Estonia
77.0
29.3
36
Taavi Pappel
Estonia
77.5
29.1
37
Hunor Farkas
Rumunia
78.5
27.3
38
Yevgen Marusyak
Ukraina
75.5
26.5
39
Casey Larson
USA
74.5
23.5
40
Radu Mihai Pacurar
Rumunia
70.5
22.6
41
Radek Selcer
Czechy
76.0
22.2
42
Stepan Pasichnyk
Ukraina
73.5
19.2
43
Ilya Kratov
Kazachstan
70.0
18.7
44
Lukas Wagner
Niemcy
DNS
DNS
45
Tim Fuchs
Niemcy
DNS
DNS
46
Philipp Aschenwald
Austria
DNS
DNS
47
Mika Schwann
Austria
DNS
DNS
48
Fatih Arda Ipcioglu
Turcja
DNS
DNS
49
Marat Zhaparov
Kazachstan
DNS
DNS
50
Nigel Lauchlan
Kanada
DNS
DNS
51
Lovro Kos
Słowenia
DNS
DNS
52
Ilya Baskakov
Rosja
DNS
DNS
53
Niko Kytoesaho
Finlandia
DNS
DNS
54
Fabian Seidl
Niemcy
DNS
DNS
55
Muhammet Ali Bedir
Turcja
DNS
DNS
56
Sorin Iulian Pitea
Rumunia
DNS
DNS
57
Artem Yudin
Rosja
DNS
DNS
58
Blaz Pavlic
Słowenia
DNS
DNS
59
Aljaz Osterc
Słowenia
DNS
DNS
60
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
DNS
DNS
61
Juho Ojala
Finlandia
DNS
DNS
62
Kalle Heikkinen
Finlandia
DNS
DNS
63
Muhammet Irfan Cintimar
Turcja
DNS
DNS
64
Eduard Torok
Rumunia
DNS
DNS
65
Nicolae Sorin Mitrofan
Rumunia
DNS
DNS
66
Dominik Maylaender
Niemcy
DNS
DNS
67
Markus Rupitsch
Austria
DNS
DNS


Wyniki serii próbnej
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
David Siegel
Niemcy
94.5
58.9
2
Jan Ziobro
Polska
88.0
57.3
3
Pius Paschke
Niemcy
91.5
56.5
4
Yuya Yamada
Japonia
89.0
54.5
5
Andreas Schuler
Szwajcaria
91.0
54.1
6
Lukas Wagner
Niemcy
85.5
53.8
7
Przemysław Kantyka
Polska
89.0
53.5
8
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
90.5
52.1
9
Joachim Hauer
Norwegia
90.0
51.9
10
Niko Kytoesaho
Finlandia
87.5
51.6
11
Bartłomiej Kłusek
Polska
88.0
51.3
 
Timi Zajc
Słowenia
90.0
51.3
13
Klemens Murańka
Polska
87.5
50.8
14
Daniel Huber
Austria
88.0
50.5
15
Tilen Bartol
Słowenia
90.0
50.4
 
Tom Hilde
Norwegia
87.5
50.4
17
Tomofumi Naito
Japonia
87.0
50.2
18
Minato Mabuchi
Japonia
88.0
49.3
19
Tim Fuchs
Niemcy
86.0
48.4
 
Juho Ojala
Finlandia
91.5
48.4
21
Dominik Maylaender
Niemcy
85.5
48.0
22
Cestmir Kozisek
Czechy
79.0
47.1
23
Thomas Lackner
Austria
86.5
47.0
24
Philipp Aschenwald
Austria
87.0
46.7
25
Mika Schwann
Austria
86.5
46.5
26
Aleksander Zniszczoł
Polska
85.0
46.4
27
Blaz Pavlic
Słowenia
86.0
46.2
28
Markus Rupitsch
Austria
88.0
46.0
29
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
82.5
45.8
 
Killian Peier
Szwajcaria
84.0
45.8
 
Aljaz Osterc
Słowenia
88.0
45.8
32
Fredrik Bjerkeengen
Norwegia
86.0
44.7
33
Joshua Maurer
Kanada
83.0
44.2
34
Casey Larson
USA
83.5
44.1
35
Fabian Seidl
Niemcy
84.0
43.8
 
Sorin Iulian Pitea
Rumunia
85.0
43.8
37
Nicolae Sorin Mitrofan
Rumunia
87.5
43.5
38
Marat Zhaparov
Kazachstan
81.5
43.2
39
Stefan Huber
Austria
83.5
42.0
40
Fatih Arda Ipcioglu
Turcja
85.5
41.7
41
Anze Lavtizar
Słowenia
83.5
41.6
42
Lukas Hlava
Czechy
83.5
40.9
43
Lovro Kos
Słowenia
82.5
40.3
44
Matthew Soukup
Kanada
80.5
39.9
45
Eduard Torok
Rumunia
84.0
39.3
46
Nigel Lauchlan
Kanada
79.5
38.1
47
Radek Selcer
Czechy
80.0
37.9
48
Filip Sakala
Czechy
79.5
37.2
49
Moritz Baer
Niemcy
78.0
35.7
50
Miha Kveder
Słowenia
79.0
35.4
51
Kenta Takehana
Japonia
77.5
34.3
52
Nicholas Mattoon
USA
79.0
32.1
53
Kalle Heikkinen
Finlandia
80.5
32.0
54
Muhammet Irfan Cintimar
Turcja
77.5
31.7
55
Vitaliy Kalinichenko
Ukraina
80.0
31.0
56
AJ Brown
USA
72.5
30.4
57
Taavi Pappel
Estonia
76.5
27.2
58
Kevin Maltsev
Estonia
79.5
25.4
59
Daniel Andrei Cacina
Rumunia
74.0
24.9
60
Yevgen Marusyak
Ukraina
73.0
24.6
61
Muhammet Ali Bedir
Turcja
72.5
19.2
62
Radu Mihai Pacurar
Rumunia
73.5
17.8
63
Stepan Pasichnyk
Ukraina
71.0
15.9
64
Hunor Farkas
Rumunia
70.5
14.8
65
Ilya Kratov
Kazachstan
70.0
10.2
66
Ilya Baskakov
Rosja
DNS
DNS
67
Artem Yudin
Rosja
DNS
DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« wrzesień 2017 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
CoC Rasnov: Niemcy najlepsi na treningach
CoC Rasnov: Niemcy najlepsi na treningach

CoC Rasnov: Niemcy najlepsi na treningach

Najbliższe zawody
17 sierpnia 2018 (pi±tek)
08:15
LGP kobiet Frenstat
09:00
LGP kobiet Frenstat
10:30
LGP kobiet Frenstat
15:00
CoC Szczyrk
15:30
LGP kobiet Frenstat
16:00
CoC Szczyrk
16:30
LGP kobiet Frenstat
17:00
CoC Szczyrk
18 sierpnia 2018 (sobota)
12:30
LGP kobiet Frenstat
kwalifikacje
14:00
LGP kobiet Frenstat
konkurs ind.
16:00
CoC Wisła
oficjalny trening
17:30
CoC Wisła
seria próbna
19:00
CoC Wisła
konkurs ind.
19 sierpnia 2018 (niedziela)
10:30
CoC Frenstat
odprawa techniczna
11:30
CoC Frenstat
oficjalny trening
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra LGP 2018?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Killian Peier
Roman Koudelka
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich