Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2017
Najbliższe zawody
18.11.2017, godz. 16:00
Wisła HS-134
(P¦ druż.)

Finowie skakali najlepiej w serii próbnej przed konkursem FIS Cup w Rasnovie. Serię wygrał Juho Ojala skacz±c 93 metry. Drugi był Niko Kytoesaho z 95 metrami. Na trzecim miejscu znalazł się Markus Ruptisch (90,5 m).

W czołówce zmie¶cili się także Joshua Maurer, Tim Fuchs, Aljaz Osterc, Dominik Maylaender i Lukas Wagner. Najlepszy z Polaków, Przemysław Kantyka zaj±ł 9-te miejsce z wynikiem 90,5 metrowym. 19-ty był Stanisław Biela, a Krzysztofowie Leja i Biegun na 25 i 26 miejscu.

Wyniki serii próbnej
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Juho Ojala
Finlandia
93.0
63.0
2
Niko Kytoesaho
Finlandia
95.0
62.6
3
Markus Rupitsch
Austria
90.5
59.4
4
Joshua Maurer
Kanada
89.5
58.8
5
Tim Fuchs
Niemcy
90.5
58.4
6
Aljaz Osterc
Słowenia
89.0
57.7
7
Dominik Maylaender
Niemcy
92.0
57.4
8
Lukas Wagner
Niemcy
92.0
57.0
9
Przemysław Kantyka
Polska
90.5
56.8
10
Yuya Yamada
Japonia
90.0
56.3
11
Lovro Kos
Słowenia
89.5
56.0
12
Blaz Pavlic
Słowenia
92.5
55.3
 
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
89.0
55.3
14
Philipp Aschenwald
Austria
89.0
54.6
15
Fabian Seidl
Niemcy
89.5
54.1
16
Tomofumi Naito
Japonia
90.0
53.6
17
Stefan Huber
Austria
87.5
52.9
18
Sorin Iulian Pitea
Rumunia
85.0
52.5
19
Stanisław Biela
Polska
91.5
52.0
20
Nicolae Sorin Mitrofan
Rumunia
91.5
51.3
21
Fatih Arda Ipcioglu
Turcja
87.5
50.7
22
Eduard Torok
Rumunia
90.0
50.3
23
Sergey Tkachenko
Kazachstan
88.0
50.2
24
Marat Zhaparov
Kazachstan
88.0
50.0
25
Krzysztof Leja
Polska
89.0
49.0
26
Krzysztof Biegun
Polska
91.5
48.8
27
Minato Mabuchi
Japonia
85.0
48.7
28
Mika Schwann
Austria
85.5
47.9
29
Muhammet Irfan Cintimar
Turcja
85.5
45.6
30
Nicholas Mattoon
USA
81.5
44.5
31
Andrzej Stękała
Polska
82.0
44.2
32
Kenta Takehana
Japonia
85.0
42.5
33
Viktor Pasichnyk
Ukraina
87.0
42.2
34
Nigel Lauchlan
Kanada
83.5
41.2
35
AJ Brown
USA
84.0
41.0
36
Szymon Pawłowski
Polska
82.0
39.0
37
Ayberk Demir
Turcja
82.0
38.6
38
Taavi Pappel
Estonia
83.0
37.8
39
Ilya Baskakov
Rosja
83.0
37.2
40
Dmytro Mazurchuk
Ukraina
81.0
36.7
41
Matthew Soukup
Kanada
80.5
36.5
42
Łukasz Bukowski
Polska
79.5
36.4
43
Kevin Maltsev
Estonia
79.0
36.0
44
Yevgen Marusyak
Ukraina
79.0
35.4
45
Kalle Heikkinen
Finlandia
79.5
34.8
46
Decker Dean
USA
78.0
33.3
47
Daniel Andrei Cacina
Rumunia
77.5
32.7
48
Petr Vaverka
Czechy
77.5
32.1
49
Jakub Sikola
Czechy
79.0
32.0
50
Stepan Pasichnyk
Ukraina
77.0
30.6
51
Muhammet Ali Bedir
Turcja
76.5
30.0
 
Andrei Feldoreanu
Rumunia
78.0
30.0
53
Casey Larson
USA
77.0
28.2
54
Radek Selcer
Czechy
76.0
28.0
55
Ilya Kratov
Kazachstan
75.5
26.6
56
Muhammed Munir Gungen
Turcja
78.5
26.0
57
Radu Mihai Pacurar
Rumunia
77.0
25.8
58
Mateusz Rajda
Polska
76.0
25.4
59
Hunor Farkas
Rumunia
78.5
25.3
60
Szymon Jojko
Polska
66.0
24.6
61
Artem Yudin
Rosja
77.0
23.8
62
Sebastian Kellerman
Czechy
72.0
20.0
63
Mihnea Alexandru Spulber
Rumunia
76.5
18.2
64
Ivan Zelenchuk
Ukraina
70.5
17.3
65
Andrii Vaskul
Ukraina
72.0
15.4
66
George Shubitidze
Gruzja
71.5
14.9
67
Oleksander Shumbarets
Ukraina
72.0
14.4
68
Benedikt Holub
Czechy
71.5
13.2
69
Sergey Akhabadze
Gruzja
69.5
12.4
70
Gleb Safonov
Kazachstan
67.0
11.5
71
Ivan Pylypchuk
Ukraina
70.5
10.1
72
Danil Vassilyev
Kazachstan
66.5
7.2
73
Sergey Zyryanov
Kazachstan
67.0
4.8
74
Viktor Hristov
Bułgaria
64.0
3.8
75
Krasimir Simitchiyiski
Bułgaria
68.5
3.5
76
Artur Sarkisiani
Gruzja
63.5
1.4
77
Vitaliy Grebenuk
Ukraina
63.5
0.8
78
Thomas Lackner
Austria
DNS
DNS
79
Daniel Huber
Austria
DNS
DNS
80
Vitaliy Kalinichenko
Ukraina
DNS
DNS
81
Florin Feroiu
Rumunia
DNS
DNS
82
Vazha Kozanashvili
Gruzja
DNS
DNS
83
Mateusz Gruszka
Polska
DNS
DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« wrzesień 2017 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
FIS Cup Rasnov: Finowie najlepsi w serii próbnej
FIS Cup Rasnov: Finowie najlepsi w serii próbnej

FIS Cup Rasnov: Finowie najlepsi w serii próbnej

Kalendarium
Andre Fredheim
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
17 listopada 2017 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
18 listopada 2017 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
19 listopada 2017 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra LGP 2017?
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stephan Leyhe
Karl Geiger
Stefan Hula
Roman Koudelka
Piotr Żyła
Daniel Andre Tande
Sebastian Colloredo
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich