Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2017
Najbliższe zawody
18.11.2017, godz. 16:00
Wisła HS-134
(P¦ druż.)

Markus Ruptisch wygrał konkurs FIS Cup w Rasnovie. Austriak skoczył 91,5 i 96 metrów pokonuj±c Dominika Maylaendera. Trzecie miejsce zaj±ł Phillip Aschenwald.

W czołówce znaleĽli się też Niko Kytoesaho, Aljaz Osterc, Yuya Tamad i Daniel Huber. Dobre, ósme miejsce przypadło Krzysztofowi Leji (90 i 89 m). Oczko niżej uplasował się Przemysław Kantyka.

Punkty zdobyli jeszcze tylko Stanisław Biela (20) i Andrzej Stękała (30).

W klasyfikacji generalnej prowadzenie utrzymał nieobecny Timi Zajc. Markus Ruptisch traci do niego już tylko 68 punktów, a trzeci Kantyka 83 punkty.

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Markus Rupitsch
Austria
91.5
96.0
236.8
2
Dominik Maylaender
Niemcy
90.0
96.0
234.7
3
Philipp Aschenwald
Austria
89.0
94.0
226.8
4
Niko Kytoesaho
Finlandia
87.5
92.0
222.1
5
Aljaz Osterc
Słowenia
87.0
92.0
222.0
6
Yuya Yamada
Japonia
94.5
89.0
218.5
7
Daniel Huber
Austria
88.0
95.0
218.0
8
Krzysztof Leja
Polska
90.0
89.0
216.9
9
Przemysław Kantyka
Polska
87.0
88.5
216.3
10
Tim Fuchs
Niemcy
85.0
94.0
214.7
11
Tomofumi Naito
Japonia
94.0
89.5
212.9
12
Stefan Huber
Austria
77.0
95.0
211.9
13
Fabian Seidl
Niemcy
84.5
91.5
211.2
14
Kalle Heikkinen
Finlandia
84.5
92.5
211.0
15
Blaz Pavlic
Słowenia
80.5
94.5
209.3
16
Mika Schwann
Austria
85.5
86.5
206.8
17
Marat Zhaparov
Kazachstan
88.0
88.5
206.1
18
Nicolae Sorin Mitrofan
Rumunia
84.0
91.0
204.5
19
Juho Ojala
Finlandia
86.5
82.5
204.1
20
Stanisław Biela
Polska
80.5
86.0
200.1
21
Fatih Arda Ipcioglu
Turcja
85.5
91.0
199.6
22
Sergey Tkachenko
Kazachstan
86.0
88.5
197.6
23
Vitaliy Kalinichenko
Ukraina
85.0
88.5
196.8
24
Joshua Maurer
Kanada
84.0
85.5
193.4
25
Thomas Lackner
Austria
79.0
88.0
192.3
26
Lukas Wagner
Niemcy
82.0
86.0
189.0
27
Minato Mabuchi
Japonia
82.5
86.0
188.4
28
Sorin Iulian Pitea
Rumunia
87.0
85.5
185.5
29
Lovro Kos
Słowenia
81.5
85.5
185.2
30
Andrzej Stękała
Polska
78.5
82.0
180.5
31
Nicholas Mattoon
USA
84.0
 
88.1
32
Matthew Soukup
Kanada
78.0
 
87.8
33
AJ Brown
USA
79.0
 
87.2
34
Taavi Pappel
Estonia
79.0
 
86.5
35
Radek Selcer
Czechy
81.5
 
85.8
36
Nigel Lauchlan
Kanada
77.0
 
85.1
37
Ilya Kratov
Kazachstan
85.0
 
84.6
38
Viktor Pasichnyk
Ukraina
79.0
 
84.2
39
Krzysztof Biegun
Polska
74.0
 
83.6
40
Radu Mihai Pacurar
Rumunia
80.5
 
82.0
41
Muhammet Irfan Cintimar
Turcja
78.5
 
81.6
42
Ilya Baskakov
Rosja
81.5
 
81.0
43
Artem Yudin
Rosja
77.5
 
80.7
44
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
80.0
 
79.3
 
Kevin Maltsev
Estonia
77.0
 
79.3
46
Mateusz Gruszka
Polska
82.0
 
79.2
47
Decker Dean
USA
77.5
 
78.8
48
George Shubitidze
Gruzja
81.5
 
77.1
49
Łukasz Bukowski
Polska
79.5
 
76.4
50
Stepan Pasichnyk
Ukraina
75.0
 
76.0
51
Kenta Takehana
Japonia
80.0
 
75.6
52
Jakub Sikola
Czechy
79.0
 
75.5
 
Ayberk Demir
Turcja
75.5
 
75.5
54
Szymon Pawłowski
Polska
74.5
 
75.2
55
Sergey Akhabadze
Gruzja
75.5
 
75.1
56
Yevgen Marusyak
Ukraina
79.5
 
73.0
57
Dmytro Mazurchuk
Ukraina
70.5
 
71.2
58
Muhammet Ali Bedir
Turcja
70.0
 
70.6
59
Muhammed Munir Gungen
Turcja
72.0
 
70.0
60
Casey Larson
USA
75.0
 
69.8
 
Benedikt Holub
Czechy
77.5
 
69.8
62
Szymon Jojko
Polska
69.0
 
69.6
63
Andrei Feldoreanu
Rumunia
72.5
 
68.8
64
Daniel Andrei Cacina
Rumunia
75.0
 
66.3
65
Mateusz Rajda
Polska
74.0
 
64.2
66
Petr Vaverka
Czechy
74.5
 
62.5
67
Oleksander Shumbarets
Ukraina
70.5
 
61.2
68
Sebastian Kellerman
Czechy
70.5
 
59.0
69
Mihnea Alexandru Spulber
Rumunia
71.5
 
58.4
 
Gleb Safonov
Kazachstan
74.0
 
58.4
71
Danil Vassilyev
Kazachstan
71.5
 
57.3
72
Ivan Zelenchuk
Ukraina
68.0
 
56.3
73
Krasimir Simitchiyiski
Bułgaria
63.0
 
53.1
74
Andrii Vaskul
Ukraina
60.5
 
51.6
75
Sergey Zyryanov
Kazachstan
68.5
 
51.4
76
Artur Sarkisiani
Gruzja
66.5
 
50.8
77
Hunor Farkas
Rumunia
76.5
 
47.7
78
Viktor Hristov
Bułgaria
61.5
 
42.5
79
Vitaliy Grebenuk
Ukraina
62.0
 
40.9
80
Ivan Pylypchuk
Ukraina
61.0
 
34.6
81
Eduard Torok
Rumunia
DNS
 
DNS
82
Florin Feroiu
Rumunia
DNS
 
DNS
83
Vazha Kozanashvili
Gruzja
DSQ
 
DSQ

klasyfikacja generalna FIS Cup »
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« wrzesień 2017 - wszystkie artykuły
Komentarze
dejw
Gruzin przed polskim kadrowiczem, to dopiero widok..
(22.09.2017, 10:14)
Joorny
Gruzinii ! i Bułgar :) rzadki widok
(21.09.2017, 22:55)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
FIS Cup Rasnov: Ruptisch wygrywa konkurs
FIS Cup Rasnov: Ruptisch wygrywa konkurs

FIS Cup Rasnov: Ruptisch wygrywa konkurs

Kalendarium
Andre Fredheim
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
17 listopada 2017 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
18 listopada 2017 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
19 listopada 2017 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kto wygra LGP 2017?
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stephan Leyhe
Karl Geiger
Stefan Hula
Roman Koudelka
Piotr Żyła
Daniel Andre Tande
Sebastian Colloredo
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich