Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2017
Najbliższe zawody
18.11.2017, godz. 16:00
Wisła HS-134
(P¦ druż.)

Phillip Aschenwald i Lukas Wagner wygrywali treningi przed zawodami FIS Cup w Ranovie. Dobre skoki oddawali także Polacy: Przemysław Kantyka i Stanisław Biela, którzy dwukrotnie znaleĽli się w czołówce.

W pierwszym treningu najlepszy wynik uzyskał Philipp Aschenwald, który poleciał na 104 metry. Drugi, jego rodak, Stefan Huber, mimo skoku na 86,5 metra był tuż za nim. Trzecie miejsce należało do Przemysława Kantyki (91 m), a oczko niżej uplasował się Stanisław Biela (94,5 m). Z Polaków nieĽle spisał się jeszcze Andrzej Stękała - 15. miejsce.

W drugiej odsłonie najlepszy wynik uzyskał Lukas Wagner (94,5 m), który wyprzedził Yuyę Yamadę (85,5 m). Trzeci był Kalle Heikkinen z Finlandii. Tuż za podium znalazł się Aljaz Osterc, a pi±ty był Stanisław Biela (95 m - i najdłuższy skok serii). Przemysław Kantyka znalazł się na 7. miejscu, Łukasz Bukowski był 19-ty, Stękała 23-ci, a Biegun 25-ty.

Wyniki 1 treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Philipp Aschenwald
Austria
104.0
75.5
2
Stefan Huber
Austria
86.5
72.3
3
Przemysław Kantyka
Polska
91.0
70.1
4
Stanisław Biela
Polska
94.5
67.7
5
Mika Schwann
Austria
85.0
67.0
6
Tim Fuchs
Niemcy
90.5
66.6
7
Aljaz Osterc
Słowenia
94.0
66.4
8
Niko Kytoesaho
Finlandia
86.0
66.2
9
Lukas Wagner
Niemcy
87.0
64.3
10
Tomofumi Naito
Japonia
90.5
63.6
11
Blaz Pavlic
Słowenia
90.5
63.3
12
Fabian Seidl
Niemcy
91.0
63.2
13
Markus Rupitsch
Austria
87.5
60.0
14
Yuya Yamada
Japonia
92.5
59.7
15
Fatih Arda Ipcioglu
Turcja
91.0
59.5
 
Andrzej Stękała
Polska
87.0
59.5
17
Joshua Maurer
Kanada
88.5
55.8
18
Kalle Heikkinen
Finlandia
83.0
55.4
19
AJ Brown
USA
80.0
55.3
20
Sorin Iulian Pitea
Rumunia
86.0
53.6
21
Lovro Kos
Słowenia
84.0
52.7
22
Nicolae Sorin Mitrofan
Rumunia
81.5
52.6
23
Kenta Takehana
Japonia
86.0
52.1
24
Krzysztof Biegun
Polska
88.5
51.9
 
Łukasz Bukowski
Polska
80.0
51.9
26
Hunor Farkas
Rumunia
83.0
51.1
27
Mateusz Gruszka
Polska
92.0
49.8
28
Juho Ojala
Finlandia
80.5
49.5
29
Nigel Lauchlan
Kanada
79.5
48.8
30
Daniel Andrei Cacina
Rumunia
78.0
46.4
 
Nicholas Mattoon
USA
77.0
46.4
32
Muhammet Irfan Cintimar
Turcja
78.5
46.1
33
Szymon Pawłowski
Polska
75.0
45.9
34
Dominik Maylaender
Niemcy
77.0
45.8
35
Casey Larson
USA
82.0
45.4
36
Matthew Soukup
Kanada
79.5
45.1
37
Radek Selcer
Czechy
79.0
43.9
38
Ayberk Demir
Turcja
80.5
43.3
39
Ilya Baskakov
Rosja
71.5
43.0
40
Ilya Kratov
Kazachstan
74.5
42.1
41
Artem Yudin
Rosja
79.0
40.7
42
Radu Mihai Pacurar
Rumunia
77.0
37.8
43
Sergey Akhabadze
Gruzja
71.5
36.0
44
Jakub Sikola
Czechy
71.0
35.8
45
Petr Vaverka
Czechy
68.5
35.7
46
Szymon Jojko
Polska
73.5
34.6
47
Decker Dean
USA
68.5
33.8
48
George Shubitidze
Gruzja
73.5
33.7
49
Oleksander Shumbarets
Ukraina
67.5
32.7
50
Sebastian Kellerman
Czechy
75.5
31.8
51
Andrei Feldoreanu
Rumunia
69.0
31.1
52
Andrii Vaskul
Ukraina
72.0
30.4
53
Muhammet Ali Bedir
Turcja
73.0
29.1
54
Muhammed Munir Gungen
Turcja
72.5
27.7
55
Danil Vassilyev
Kazachstan
75.0
26.4
56
Mihnea Alexandru Spulber
Rumunia
77.5
25.7
57
Gleb Safonov
Kazachstan
63.5
25.4
58
Mateusz Rajda
Polska
66.5
24.6
59
Artur Sarkisiani
Gruzja
64.0
23.1
60
Benedikt Holub
Czechy
63.5
22.9
61
Ivan Zelenchuk
Ukraina
64.5
21.4
62
Sergey Zyryanov
Kazachstan
60.5
19.0
63
Viktor Hristov
Bułgaria
65.5
17.9
64
Krasimir Simitchiyiski
Bułgaria
66.0
17.5
65
Vitaliy Grebenuk
Ukraina
63.5
10.5
66
Ivan Pylypchuk
Ukraina
73.0
7.9
67
Vazha Kozanashvili
Gruzja
48.0
0.0
 
Florin Feroiu
Rumunia
55.5
0.0
69
Thomas Lackner
Austria
DNS
DNS
70
Taavi Pappel
Estonia
DNS
DNS
71
Kevin Maltsev
Estonia
DNS
DNS
72
Viktor Pasichnyk
Ukraina
DNS
DNS
73
Eduard Torok
Rumunia
DNS
DNS
74
Daniel Huber
Austria
DNS
DNS
75
Marat Zhaparov
Kazachstan
DNS
DNS
76
Minato Mabuchi
Japonia
DNS
DNS
77
Vitaliy Kalinichenko
Ukraina
DNS
DNS
78
Dmytro Mazurchuk
Ukraina
DNS
DNS
79
Stepan Pasichnyk
Ukraina
DNS
DNS
80
Yevgen Marusyak
Ukraina
DNS
DNS
81
Sergey Tkachenko
Kazachstan
DNS
DNS
82
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
DNS
DNS
83
Krzysztof Leja
Polska
DNS
DNS


Wyniki 2 treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Lukas Wagner
Niemcy
94.5
64.7
2
Yuya Yamada
Japonia
85.5
60.8
3
Kalle Heikkinen
Finlandia
92.5
59.2
4
Aljaz Osterc
Słowenia
93.5
58.5
5
Stanisław Biela
Polska
95.0
57.5
6
Dominik Maylaender
Niemcy
93.5
57.4
7
Przemysław Kantyka
Polska
94.5
56.8
8
Fabian Seidl
Niemcy
91.5
56.6
9
Niko Kytoesaho
Finlandia
93.5
56.2
10
Markus Rupitsch
Austria
93.5
54.7
11
Stefan Huber
Austria
92.0
51.4
12
Philipp Aschenwald
Austria
89.0
50.1
 
Juho Ojala
Finlandia
91.5
50.1
14
Blaz Pavlic
Słowenia
91.0
49.0
15
Mika Schwann
Austria
90.0
48.9
16
Fatih Arda Ipcioglu
Turcja
87.5
48.0
17
Tim Fuchs
Niemcy
90.0
47.4
18
AJ Brown
USA
86.0
46.5
19
Łukasz Bukowski
Polska
80.5
46.0
20
Nigel Lauchlan
Kanada
79.0
45.0
21
Joshua Maurer
Kanada
86.0
43.7
22
Tomofumi Naito
Japonia
83.0
43.2
23
Andrzej Stękała
Polska
85.0
43.0
24
Matthew Soukup
Kanada
86.0
42.9
25
Krzysztof Biegun
Polska
91.5
42.8
26
Nicholas Mattoon
USA
85.0
42.6
27
Nicolae Sorin Mitrofan
Rumunia
89.5
42.0
28
Muhammet Irfan Cintimar
Turcja
86.5
40.4
29
Lovro Kos
Słowenia
84.5
40.0
30
Minato Mabuchi
Japonia
80.0
38.8
31
Sorin Iulian Pitea
Rumunia
80.5
38.6
32
Szymon Pawłowski
Polska
83.5
38.0
33
Casey Larson
USA
70.0
32.4
34
Ilya Baskakov
Rosja
83.0
32.2
35
Radek Selcer
Czechy
77.5
31.2
36
Mateusz Gruszka
Polska
77.5
30.3
37
Ayberk Demir
Turcja
78.5
30.0
38
Ilya Kratov
Kazachstan
78.0
27.5
39
Muhammed Munir Gungen
Turcja
79.0
26.9
40
Andrei Feldoreanu
Rumunia
73.0
25.0
41
Sebastian Kellerman
Czechy
72.0
23.8
42
Szymon Jojko
Polska
71.0
23.5
43
Petr Vaverka
Czechy
75.5
22.4
44
Hunor Farkas
Rumunia
73.5
21.7
45
Muhammet Ali Bedir
Turcja
75.0
21.0
46
Oleksander Shumbarets
Ukraina
73.5
20.5
47
Sergey Akhabadze
Gruzja
74.0
19.7
48
Decker Dean
USA
74.5
19.6
49
Daniel Andrei Cacina
Rumunia
73.5
17.9
50
Jakub Sikola
Czechy
73.5
17.1
51
Radu Mihai Pacurar
Rumunia
65.0
16.9
52
Krasimir Simitchiyiski
Bułgaria
64.5
14.6
53
George Shubitidze
Gruzja
70.0
10.6
54
Benedikt Holub
Czechy
70.0
9.7
55
Mateusz Rajda
Polska
68.0
9.4
56
Artur Sarkisiani
Gruzja
67.5
8.0
57
Ivan Zelenchuk
Ukraina
64.0
7.9
58
Danil Vassilyev
Kazachstan
69.0
7.8
59
Andrii Vaskul
Ukraina
68.5
6.6
60
Mihnea Alexandru Spulber
Rumunia
67.5
5.1
61
Gleb Safonov
Kazachstan
68.5
4.9
62
Sergey Zyryanov
Kazachstan
66.5
3.3
63
Ivan Pylypchuk
Ukraina
62.0
2.1
64
Vazha Kozanashvili
Gruzja
45.5
0.0
 
Vitaliy Grebenuk
Ukraina
63.0
0.0
 
Florin Feroiu
Rumunia
43.0
0.0
67
Thomas Lackner
Austria
DNS
DNS
68
Taavi Pappel
Estonia
DNS
DNS
69
Kevin Maltsev
Estonia
DNS
DNS
70
Viktor Pasichnyk
Ukraina
DNS
DNS
71
Eduard Torok
Rumunia
DNS
DNS
72
Daniel Huber
Austria
DNS
DNS
73
Marat Zhaparov
Kazachstan
DNS
DNS
74
Artem Yudin
Rosja
DNS
DNS
75
Vitaliy Kalinichenko
Ukraina
DNS
DNS
76
Dmytro Mazurchuk
Ukraina
DNS
DNS
77
Viktor Hristov
Bułgaria
DNS
DNS
78
Stepan Pasichnyk
Ukraina
DNS
DNS
79
Yevgen Marusyak
Ukraina
DNS
DNS
80
Sergey Tkachenko
Kazachstan
DNS
DNS
81
Kenta Takehana
Japonia
DNS
DNS
82
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
DNS
DNS
83
Krzysztof Leja
Polska
DNS
DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« wrzesień 2017 - wszystkie artykuły
Komentarze
svb
Może Rumuni naucz± skakać Mołdawian ale byłoby super :P
(21.09.2017, 15:17)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
FIS Cup Rasnov: Aschenwald i Wagner wygrywaj± treningi
FIS Cup Rasnov: Aschenwald i Wagner wygrywaj± treningi

FIS Cup Rasnov: Aschenwald i Wagner wygrywaj± treningi

Kalendarium
Andre Fredheim
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
17 listopada 2017 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
18 listopada 2017 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
19 listopada 2017 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra LGP 2017?
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stephan Leyhe
Karl Geiger
Stefan Hula
Roman Koudelka
Piotr Żyła
Daniel Andre Tande
Sebastian Colloredo
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich