Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2017
Najbliższe zawody
18.11.2017, godz. 16:00
Wisła HS-134
(P¦ druż.)

Clemens Leitner, podobnie jak wczoraj, także dzi¶ okazał się najlepszy w serii próbnej uzyskuj±c 105 metrów. Miejmy nadzieję, że nie powtórzy wyniku z konkursu, gdzie nie dostał się do finału.

Austriak skakał z 13 belki startowej. Jury zmieniało rozbieg zaczynaj±c od 16, poprzez 15, 13 obniżało aż do 11-tki.

Luca Roth zaj±ł 2. miejsce lec±c 103,5 metra (16 belka), a trzecie miejsce wspólnie zajęli Yamakawa z 15 belki, a Schuler z 13 belki - 102,5 metra.

Z 10 Polaków, tylko trzech oddało swoje próby. Andrzej Stękała był 27-my (96,5 m), Stanisław Biela 41-szy (95 m), a Łukasz Bukowski 72-gi (83,5 m).

Wyniki serii próbnej
 
zawodnik
kraj
odl.
1
Clemens Leitner
Austria
105.0
2
Luca Roth
Niemcy
103.5
3
Andreas Schuler
Szwajcaria
102.5
 
Taro Yamakawa
Japonia
102.5
5
Philipp Aschenwald
Austria
102.0
6
Gabriel Karlen
Szwajcaria
101.0
7
Blaz Pavlic
Słowenia
100.5
 
Miha Kveder
Słowenia
100.5
 
Nicolae Sorin Mitrofan
Rumunia
100.5
10
Philipp Haagen
Austria
100.0
 
Ren Nikaido
Japonia
100.0
12
Masamitsu Ito
Japonia
99.5
13
Tim Fuchs
Niemcy
99.0
 
Janni Reisenauer
Austria
99.0
 
Luca Egloff
Szwajcaria
99.0
16
Sorin Iulian Pitea
Rumunia
98.5
 
Kilian Maerkl
Niemcy
98.5
 
Sandro Hauswirth
Szwajcaria
98.5
19
Lukas Wagner
Niemcy
98.0
 
Johannes Schubert
Niemcy
98.0
21
Max Goller
Niemcy
97.5
22
Markus Rupitsch
Austria
97.0
 
Niko Kytoesaho
Finlandia
97.0
 
Killian Peier
Szwajcaria
97.0
 
Seou Choi
Korea Pd.
97.0
 
Mats K. Sagbakken
Norwegia
97.0
27
Aljaz Osterc
Słowenia
96.5
 
Pascal Kaelin
Szwajcaria
96.5
 
Jan Kus
Słowenia
96.5
 
Andrzej Stękała
Polska
96.5
 
Martin Capuder
Słowenia
96.5
32
Mika Schwann
Austria
96.0
 
Riki Kurita
Japonia
96.0
 
Mathis Contamine
Francja
96.0
35
Elias Tollinger
Austria
95.5
 
Aljaz Vodan
Słowenia
95.5
 
Dominik Peter
Szwajcaria
95.5
 
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
95.5
 
Aleksandr Loginov
Rosja
95.5
 
Frantisek Holik
Czechy
95.5
41
Dominik Maylaender
Niemcy
95.0
 
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
95.0
 
Stanisław Biela
Polska
95.0
 
Anders Haare
Norwegia
95.0
45
Patrick Kogler
Austria
94.0
46
Fabian Seidl
Niemcy
93.5
 
Lennart Weigel
Niemcy
93.5
 
Tatsunao Kobayashi
Japonia
93.5
49
Konstantin Nikolaev
Rosja
93.0
50
Stefan Huber
Austria
92.5
 
Sebastian Bradatsch
Niemcy
92.5
 
Heung-Chul Choi
Korea Pd.
92.5
53
Tine Bogataj
Słowenia
92.0
54
Mihnea Alexandru Spulber
Rumunia
91.5
 
Aleksandr Vakhrushev
Rosja
91.5
56
Andraz Modic
Słowenia
90.5
57
Radek Selcer
Czechy
90.0
 
Olan Lacroix
Szwajcaria
90.0
59
Anze Lavtizar
Słowenia
89.0
60
Tim Hug
Szwajcaria
88.5
61
Ulrich Wohlgenannt
Austria
88.0
 
Lovro Kos
Słowenia
88.0
63
Yuken Iwasa
Japonia
87.0
 
Decker Dean
USA
87.0
65
Tobias Birchler
Szwajcaria
86.5
 
Jakub Sikola
Czechy
86.5
 
Radu Mihai Pacurar
Rumunia
86.5
68
Oleg Pavlenko
Rosja
85.5
69
Nathan Mattoon
USA
84.5
70
Nigel Lauchlan
Kanada
84.0
 
Soo-Hyeon Yim
Korea Pd.
84.0
72
Artem Yudin
Rosja
83.5
 
Łukasz Bukowski
Polska
83.5
74
Dmitry Khodykin
Rosja
83.0
75
Danil Vassilyev
Kazachstan
82.0
 
Petr Vaverka
Czechy
82.0
77
Mikhail Purtov
Rosja
81.5
78
Hunor Farkas
Rumunia
80.5
79
Ilya Baskakov
Rosja
79.5
80
Sergey Zyryanov
Kazachstan
78.5
 
Sebastian Kellerman
Czechy
78.5
82
Pascal Mueller
Szwajcaria
77.5
83
Jeong-Heon Si
Korea Pd.
77.0
84
Alessandro Batby
Francja
76.0
85
Gleb Safonov
Kazachstan
75.5
86
Radek Rydl
Czechy
75.0
87
Sung-Woo Cho
Korea Pd.
73.0
88
Daniel Andrei Cacina
Rumunia
72.0
 
Benedikt Holub
Czechy
72.0
90
Mikulas Sluka
Czechy
70.5
91
Ju-Chan Lee
Korea Pd.
70.0
92
Przemysław Kantyka
Polska
DNS
93
Bartosz Czyż
Polska
DNS
94
Paweł W±sek
Polska
DNS
95
Kacper Juroszek
Polska
DNS
96
Tomasz Pilch
Polska
DNS
97
Karol Niemczyk
Polska
DNS
98
Damian Skupień
Polska
DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« wrzesień 2017 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
FIS Cup Kandersteg: Clemens Leitner znów wygrywa serię próbn±
FIS Cup Kandersteg: Clemens Leitner znów wygrywa serię próbn±

FIS Cup Kandersteg: Clemens Leitner znów wygrywa serię próbn±

Kalendarium
Andre Fredheim
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
17 listopada 2017 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
18 listopada 2017 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
19 listopada 2017 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra LGP 2017?
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stephan Leyhe
Karl Geiger
Stefan Hula
Roman Koudelka
Piotr Żyła
Daniel Andre Tande
Sebastian Colloredo
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich