Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
20
21
22
23
24
27
28
29
30
listopad 2017
Najbliższe zawody
19.11.2017, godz. 15:00
Wisła HS-134
(P¦)

Anze Lanisek wygrał kwalifikacje do konkursu Letniej Grand Prix w Czajkowskim skokiem na 139,5 metra z 13 belki. Za nim znaleĽli się Gregor Deschwanden i Ryoyu Kobayashi.

Czwarte miejsce zaj±ł Evgeniy Klimov, pi±te Kenneth Gangnes, a szóste kolejny Szwajcar - Killian Peier. Maximilian Steiner uzyskał 137,5 m z wyższego rozbiegu i zaj±ł 7. miejsce. Dziesi±tkę uzupełnili Romashov, Forfang i Junshiro Kobayashi.

Dużym zaskoczeniem jest wynik Artti Aigro - 129 metrów i 11. pozycja Estończyka.

Z Polaków tylko Krzysztof Miętus oddał dobry skok i znalazł się tuż za czołow± dziesi±tk± (128,5 metra i 14. pozycja). Paweł W±sek był 38-my, a Czyż, Biegun i Stękała byli na granicy awansu z pozytywnym skutkiem.

Wyniki kwalifikacji
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Anze Lanisek
Słowenia
139.5
138.5
2
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
133.5
131.8
3
Ryoyu Kobayashi
Japonia
135.5
130.2
4
Evgeniy Klimov
Rosja
132.0
129.4
5
Kenneth Gangnes
Norwegia
133.5
128.5
6
Killian Peier
Szwajcaria
131.0
128.3
7
Maximilian Steiner
Austria
137.5
127.9
8
Alexey Romashov
Rosja
132.5
126.4
9
Johann Andre Forfang
Norwegia
133.0
124.9
10
Junshiro Kobayashi
Japonia
131.0
123.1
11
Artii Aigro
Estonia
129.0
120.2
12
Anze Semenic
Słowenia
128.0
119.7
13
Anders Fannemel
Norwegia
128.5
119.0
14
Krzysztof Miętus
Polska
128.5
118.9
15
Alex Insam
Włochy
128.0
118.7
16
Davide Bresadola
Włochy
125.0
117.7
17
Ilmir Hazetdinov
Rosja
128.5
117.0
18
Florian Altenburger
Austria
127.0
115.8
 
Andreas Alamommo
Finlandia
130.5
115.8
20
Vojtech Stursa
Czechy
127.5
115.5
21
Miran Zupancic
Słowenia
125.5
114.5
22
Denis Kornilov
Rosja
124.0
114.3
23
Sebastian Colloredo
Włochy
124.5
113.9
24
Rok Justin
Słowenia
123.5
113.2
 
Egor Usachev
Rosja
124.0
113.2
26
Clemens Aigner
Austria
122.5
113.1
27
Jakub Janda
Czechy
127.5
112.8
28
Mikhail Nazarov
Rosja
125.0
111.2
29
Dimitry Vassiliev
Rosja
127.0
110.3
30
Robert Kranjec
Słowenia
122.5
109.8
31
Robert Johansson
Norwegia
118.0
108.3
32
Halvor Egner Granerud
Norwegia
120.5
108.1
33
Vladimir Zografski
Bułgaria
122.0
107.9
34
Jurij Tepes
Słowenia
121.5
107.7
35
Antti Aalto
Finlandia
119.5
107.6
36
Michael Glasder
USA
122.5
107.1
37
Martin Hamann
Niemcy
123.5
106.3
38
Paweł W±sek
Polska
123.0
105.8
39
Kento Sakuyama
Japonia
120.5
105.5
40
Ziga Jelar
Słowenia
120.0
105.4
41
Sergey Tkachenko
Kazachstan
123.0
105.2
42
Mikhail Maksimochkin
Rosja
120.0
105.0
43
Lukas Hlava
Czechy
119.0
102.8
44
Kenshiro Ito
Japonia
116.0
102.1
45
Bartosz Czyż
Polska
120.0
100.7
46
Andreas Stjernen
Norwegia
119.0
99.4
47
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
114.0
98.9
 
Krzysztof Biegun
Polska
120.0
98.9
49
Eetu Nousiainen
Finlandia
117.5
98.3
50
Andrzej Stękała
Polska
120.0
96.9
51
Tomas Vancura
Czechy
117.0
96.8
52
Andreas Schuler
Szwajcaria
116.0
94.2
53
Marat Zhaparov
Kazachstan
117.0
91.8
54
Markus Schiffner
Austria
111.0
86.3
55
Roberto Dellasega
Włochy
114.0
85.6
56
William Rhoads
USA
107.5
80.5
57
Seou Choi
Korea Pd.
108.0
80.4
58
Yumu Harada
Japonia
102.0
72.9
59
Joshua Maurer
Kanada
104.5
70.7
60
Martti Nomme
Estonia
102.5
64.2
61
Heung-Chul Choi
Korea Pd.
100.0
62.7

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« wrzesień 2017 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
LGP Czajkowski: Lanisek wygrywa kwalifikacje, wszyscy Polacy z awansem
LGP Czajkowski: Lanisek wygrywa kwalifikacje, wszyscy Polacy z awansem

LGP Czajkowski: Lanisek wygrywa kwalifikacje, wszyscy Polacy z awansem

Kalendarium
Roman Trofimov
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 listopada 2017 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
24 listopada 2017 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
25 listopada 2017 (sobota)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:15
P¦ Ruka
konkurs druż.
26 listopada 2017 (niedziela)
14:00
P¦ Ruka
seria próbna
15:00
P¦ Ruka
konkurs ind.
30 listopada 2017 (czwartek)
16:00
P¦k Lillehammer
odprawa techniczna
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Który z Polaków będzie najlepszy zim±?
Kamil Stoch
Maciej Kot
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Hula
Klemens Murańka
Jakub Wolny
Jan Ziobro
Aleksander Zniszczoł
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich