Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
11
12
13
14
18
19
20
25
26
27
28
29
wrzesień 2017
Najbliższe zawody
22.09.2017, godz. 09:30
Rasnov HS-100
(FIS Cup kobiet)

Vincent Descombes Sevoie wygrał serię próbną w Stams skacząc 114 metrów i pokonując Richarda Freitaga o pół punktu. Trzeci był Manuel Fettner (114 m).

W czołówce znaleźli się też Timi Zajc, Stefan Kraft, Domen Prevc i siódmy Klemens Murańka. 10-te miejsce zajął Michael Hayboeck, a Schlierenzauer był 17-ty.

Z pozostałych Polaków, Bartłomiej Kłusek zajął 23-cią pozycję, Aleksander Zniszczoł był 28-my, Jan Ziobro 37-my, a Przemysław Kantyka 47-my.

O 10:45 rozpocznie się konkurs.

Wyniki serii próbnej
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Vincent Descombes Sevoie
Francja
114.0
71.8
2
Richard Freitag
Niemcy
110.5
71.3
3
Manuel Fettner
Austria
114.0
69.5
4
Timi Zajc
Słowenia
113.5
67.0
5
Stefan Kraft
Austria
110.0
66.9
6
Domen Prevc
Słowenia
112.0
66.3
7
Klemens Murańka
Polska
110.5
63.4
8
Daniel Huber
Austria
110.0
62.8
9
Elias Tollinger
Austria
107.0
62.7
10
Michael Hayboeck
Austria
110.0
62.2
11
Manuel Poppinger
Austria
107.0
61.7
12
Tilen Bartol
Słowenia
109.5
61.2
13
Constantin Schmid
Niemcy
109.5
60.9
14
Pius Paschke
Niemcy
109.5
60.3
15
Mika Schwann
Austria
108.0
60.2
16
Thomas Lackner
Austria
109.0
60.1
17
Gregor Schlierenzauer
Austria
107.5
59.7
18
Fredrik Bjerkeengen
Norwegia
107.5
59.5
19
Rok Tarman
Słowenia
105.0
59.2
20
Andreas Kofler
Austria
104.0
58.1
21
Moritz Baer
Niemcy
101.5
55.5
22
Bor Pavlovcic
Słowenia
107.5
55.4
23
Bartłomiej Kłusek
Polska
106.0
54.9
 
Nejc Dezman
Słowenia
105.0
54.9
25
Philipp Aschenwald
Austria
104.5
54.3
26
Thomas Aasen Markeng
Norwegia
106.5
54.1
27
Sigurd Nymoen Soeberg
Norwegia
104.0
53.8
28
Luca Egloff
Szwajcaria
106.0
53.1
 
Aleksander Zniszczoł
Polska
106.0
53.1
30
Aleksandr Bazhenov
Rosja
102.0
51.5
31
Tom Hilde
Norwegia
99.5
50.1
 
Tomaz Naglic
Słowenia
103.5
50.1
33
Joachim Hauer
Norwegia
100.0
49.5
34
Janni Reisenauer
Austria
99.5
47.3
35
Yuken Iwasa
Japonia
102.0
45.9
36
Ren Nikaido
Japonia
98.5
45.8
37
Felix Hoffmann
Niemcy
99.0
43.2
 
Jan Ziobro
Polska
99.0
43.2
39
Julian Hahn
Niemcy
97.0
42.7
40
Cestmir Kozisek
Czechy
99.0
41.5
41
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
96.5
40.8
42
Tim Fuchs
Niemcy
97.5
38.4
43
Riki Kurita
Japonia
95.5
37.0
44
Gabriel Karlen
Szwajcaria
91.0
36.8
45
Matthew Soukup
Kanada
91.0
36.7
46
Maksim Sergeev
Rosja
94.0
35.7
47
Przemysław Kantyka
Polska
93.5
35.0
48
Zeno di Lenardo
Włochy
93.0
34.6
49
Casey Larson
USA
92.5
34.5
50
Giovanni Bresadola
Włochy
90.5
33.6
51
Filip Sakala
Czechy
94.0
32.2
52
AJ Brown
USA
88.0
31.9
53
Nicholas Mattoon
USA
88.0
30.9
54
Sorin Iulian Pitea
Rumunia
90.0
30.8
55
Vladislav Boyarintsev
Rosja
82.0
24.2
56
Federico Cecon
Włochy
88.5
23.9
57
Vitaliy Kalinichenko
Ukraina
84.5
23.7
58
Thomas Roch Dupland
Francja
81.5
22.9
59
Paul Brasme
Francja
86.0
22.6
60
Damian Lasota
Czechy
82.0
20.9
61
Yevgen Marusyak
Ukraina
74.5
7.5
62
Stepan Pasichnyk
Ukraina
74.5
6.1
63
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
DNS
DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« wrzesień 2017 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jesteś niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
CoC Stams: Descombes Sevoie najlepszy w serii próbnej
CoC Stams: Descombes Sevoie najlepszy w serii próbnej

CoC Stams: Descombes Sevoie najlepszy w serii próbnej

Kalendarium
Tom Hilde
Dziś urodziny obchodzą:
Patrik Lichy (1992)
Najbliższe zawody
22 września 2017 (piątek)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs M
23 września 2017 (sobota)
11:30
CoC Rasnov
odprawa techniczna
13:30
CoC Rasnov
trening (2 serie)
15:30
CoC Rasnov
konkurs
24 września 2017 (niedziela)
09:00
CoC Rasnov
seria próbna
10:00
CoC Rasnov
konkurs
30 września 2017 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra LGP 2017?
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stephan Leyhe
Karl Geiger
Stefan Hula
Roman Koudelka
Piotr Żyła
Daniel Andre Tande
Sebastian Colloredo
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich