Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
11
12
13
14
18
19
20
25
26
27
28
29
wrzesień 2017
Najbliższe zawody
22.09.2017, godz. 09:30
Rasnov HS-100
(FIS Cup kobiet)

Drugi trening w Czajkowskim zakończył się wygran± Kennetha Gangnesa. Norweg poleciał na 128 metr pokonuj±c Anze Laniska i Johanna Andre Forfanga.

W czołówce znaleĽli się jeszcze czterej Rosjanie, dwaj Słoweńcy i dwaj Austriacy.

Tym razem najlepszy z Polaków był Bartosz Czyż, który skoczył 122 metry i zaj±ł 19-t± lokatę. Krzysztof Miętus był 30-ty, Krzysztof Biegun 36-ty, Andrzej Stękała 45-ty, a Paweł W±sek 52-gi. Wszyscy skakali z 16-tej belki.

O 15:15 odbęd± się kwalifikacje.

Wyniki 2 treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Kenneth Gangnes
Norwegia
128.0
70.5
2
Anze Lanisek
Słowenia
126.0
70.3
3
Johann Andre Forfang
Norwegia
128.5
69.0
4
Denis Kornilov
Rosja
128.0
67.2
5
Rok Justin
Słowenia
130.5
64.7
6
Ilmir Hazetdinov
Rosja
128.5
64.0
7
Anze Semenic
Słowenia
123.5
62.1
 
Florian Altenburger
Austria
127.0
62.1
 
Markus Schiffner
Austria
123.5
62.1
10
Mikhail Nazarov
Rosja
121.5
61.5
11
Evgeniy Klimov
Rosja
126.5
60.3
12
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
124.0
58.7
13
Killian Peier
Szwajcaria
122.5
58.6
14
Junshiro Kobayashi
Japonia
123.0
56.9
 
Sebastian Colloredo
Włochy
122.5
56.9
16
Martin Hamann
Niemcy
121.5
56.8
17
Yumu Harada
Japonia
120.5
56.7
18
Egor Usachev
Rosja
123.0
56.2
19
Bartosz Czyż
Polska
122.0
55.4
20
Anders Fannemel
Norwegia
120.0
55.3
21
Miran Zupancic
Słowenia
120.5
54.5
22
Jakub Janda
Czechy
115.5
53.8
23
Eetu Nousiainen
Finlandia
116.5
53.3
24
Vladimir Zografski
Bułgaria
119.5
52.9
25
Kento Sakuyama
Japonia
122.0
51.8
26
Alex Insam
Włochy
118.0
51.5
27
Alexey Romashov
Rosja
117.0
49.7
28
Andreas Alamommo
Finlandia
118.5
49.3
29
Antti Aalto
Finlandia
119.0
49.0
30
Krzysztof Miętus
Polska
113.0
46.6
31
Andreas Schuler
Szwajcaria
115.0
45.8
32
Maximilian Steiner
Austria
117.0
45.2
33
Robert Kranjec
Słowenia
116.0
44.7
34
Mikhail Maksimochkin
Rosja
112.5
44.6
35
Tomas Vancura
Czechy
112.0
42.4
36
Krzysztof Biegun
Polska
112.0
40.2
37
Clemens Aigner
Austria
111.5
40.0
38
Michael Glasder
USA
108.5
39.4
39
Vojtech Stursa
Czechy
113.0
37.8
40
Davide Bresadola
Włochy
113.5
36.9
41
Lukas Hlava
Czechy
110.5
35.6
42
Roberto Dellasega
Włochy
107.5
35.5
43
William Rhoads
USA
113.0
35.4
44
Seou Choi
Korea Pd.
111.5
35.3
45
Andrzej Stękała
Polska
111.0
34.9
46
Joshua Maurer
Kanada
107.0
33.6
47
Heung-Chul Choi
Korea Pd.
109.0
31.5
48
Dimitry Vassiliev
Rosja
105.5
30.6
49
Martti Nomme
Estonia
106.5
25.3
50
Sergey Tkachenko
Kazachstan
104.5
24.1
51
Ziga Jelar
Słowenia
101.5
17.1
52
Paweł W±sek
Polska
99.0
16.3
53
Andreas Stjernen
Norwegia
98.0
13.1
54
Artii Aigro
Estonia
92.0
4.3
55
Jurij Tepes
Słowenia
85.5
0.0
56
Marat Zhaparov
Kazachstan
DNS
DNS
57
Ryoyu Kobayashi
Japonia
DNS
DNS
58
Halvor Egner Granerud
Norwegia
DNS
DNS
59
Robert Johansson
Norwegia
DNS
DNS
60
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
DNS
DNS
61
Kenshiro Ito
Japonia
DNS
DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« wrzesień 2017 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
LGP Czajkowski: Kenneth Gangnes najlepszy w 2. treningu
LGP Czajkowski: Kenneth Gangnes najlepszy w 2. treningu

LGP Czajkowski: Kenneth Gangnes najlepszy w 2. treningu

Kalendarium
Tom Hilde
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Patrik Lichy (1992)
Najbliższe zawody
22 wrze¶nia 2017 (pi±tek)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs M
23 wrze¶nia 2017 (sobota)
11:30
CoC Rasnov
odprawa techniczna
13:30
CoC Rasnov
trening (2 serie)
15:30
CoC Rasnov
konkurs
24 wrze¶nia 2017 (niedziela)
09:00
CoC Rasnov
seria próbna
10:00
CoC Rasnov
konkurs
30 wrze¶nia 2017 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra LGP 2017?
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stephan Leyhe
Karl Geiger
Stefan Hula
Roman Koudelka
Piotr Żyła
Daniel Andre Tande
Sebastian Colloredo
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich