Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
20
21
22
23
24
27
28
29
30
listopad 2017
Najbliższe zawody
19.11.2017, godz. 15:00
Wisła HS-134
(P¦)

Anze Lanisek skokiem na 135 metrów wygrał pierwsz± serię treningow± w Czajkowskim. Słoweniec wyprzedził Mikhaila Nazarova (132 m) i Roberta Johanssona (131,5 m).

W czołówce znaleĽli się też Aigner, Forfang, Peier, Insam oraz Klimov i Trofimov. Junshiro Kobayashi był dopiero 50-ty!

Najlepszy z Polaków był Krzysztof Miętus, który po skoku na 123 metr zaj±ł 20-t± pozycję. W trzeciej dziesi±tce znalazł się Bartosz Czyż (122 m), a poza trzydziestk± Stękała (113,5 m), W±sek (107 m) i Biegun (108,5 m).

Wszyscy zawodnicy skakali z 15 belki startowej.

Wyniki 1 treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Anze Lanisek
Słowenia
135.0
77.5
2
Mikhail Nazarov
Rosja
132.0
69.9
3
Robert Johansson
Norwegia
131.5
69.8
4
Clemens Aigner
Austria
131.5
68.2
5
Johann Andre Forfang
Norwegia
128.0
66.6
6
Killian Peier
Szwajcaria
129.0
65.3
7
Alex Insam
Włochy
129.0
65.0
8
Evgeniy Klimov
Rosja
122.0
63.9
9
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
127.0
62.9
10
Martin Hamann
Niemcy
125.0
62.6
11
Alexey Romashov
Rosja
128.5
62.3
12
Ryoyu Kobayashi
Japonia
122.0
61.2
13
Markus Schiffner
Austria
126.5
61.0
14
Vojtech Stursa
Czechy
121.5
60.4
15
Miran Zupancic
Słowenia
127.0
60.0
16
Robert Kranjec
Słowenia
125.0
59.8
17
Florian Altenburger
Austria
127.0
59.3
18
Anze Semenic
Słowenia
121.0
59.0
19
Kenneth Gangnes
Norwegia
125.5
58.3
20
Krzysztof Miętus
Polska
123.0
57.9
21
Sebastian Colloredo
Włochy
119.5
57.0
22
Tomas Vancura
Czechy
125.0
56.4
23
Yumu Harada
Japonia
116.5
54.3
24
Denis Kornilov
Rosja
122.0
53.8
25
Bartosz Czyż
Polska
122.0
53.4
 
Dimitry Vassiliev
Rosja
122.0
53.4
27
Davide Bresadola
Włochy
115.5
52.1
28
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
123.5
52.0
 
Jurij Tepes
Słowenia
123.0
52.0
30
Anders Fannemel
Norwegia
119.5
50.9
31
Halvor Egner Granerud
Norwegia
118.5
49.7
32
Maximilian Steiner
Austria
115.0
48.7
33
Ilmir Hazetdinov
Rosja
119.0
48.5
34
Andreas Schuler
Szwajcaria
117.5
47.0
35
Jakub Janda
Czechy
117.5
45.0
36
Ziga Jelar
Słowenia
119.0
43.7
37
Rok Justin
Słowenia
114.0
43.3
38
Kento Sakuyama
Japonia
113.5
42.9
39
Martti Nomme
Estonia
111.0
42.0
40
Kenshiro Ito
Japonia
113.5
39.3
41
Antti Aalto
Finlandia
112.0
39.0
42
Andrzej Stękała
Polska
113.5
38.7
43
Vladimir Zografski
Bułgaria
115.0
38.3
 
Mikhail Maksimochkin
Rosja
112.5
38.3
45
Artii Aigro
Estonia
110.0
36.1
 
Andreas Alamommo
Finlandia
110.5
36.1
47
William Rhoads
USA
112.0
35.1
48
Lukas Hlava
Czechy
106.5
34.4
49
Michael Glasder
USA
110.0
33.6
50
Junshiro Kobayashi
Japonia
105.0
32.4
51
Egor Usachev
Rosja
109.0
32.1
52
Paweł W±sek
Polska
107.0
31.9
53
Krzysztof Biegun
Polska
108.5
29.8
 
Andreas Stjernen
Norwegia
105.0
29.8
55
Seou Choi
Korea Pd.
106.0
29.2
56
Heung-Chul Choi
Korea Pd.
107.0
28.5
57
Sergey Tkachenko
Kazachstan
107.5
26.5
58
Joshua Maurer
Kanada
97.0
17.5
59
Roberto Dellasega
Włochy
94.0
7.1
60
Eetu Nousiainen
Finlandia
92.5
6.9
61
Marat Zhaparov
Kazachstan
DNS
DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« wrzesień 2017 - wszystkie artykuły
Komentarze
wiko22
największe szanse na punkty ma czyż i miętus
(09.09.2017, 11:33)
marmi
Jak będzie kto¶ naszych w 30 w konkursie to będzie git :)
(08.09.2017, 23:43)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
LGP Czajkowski: Lanisek wygrywa 1. trening, Miętus 20-ty
LGP Czajkowski: Lanisek wygrywa 1. trening, Miętus 20-ty

LGP Czajkowski: Lanisek wygrywa 1. trening, Miętus 20-ty

Kalendarium
Roman Trofimov
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 listopada 2017 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
24 listopada 2017 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
25 listopada 2017 (sobota)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:15
P¦ Ruka
konkurs druż.
26 listopada 2017 (niedziela)
14:00
P¦ Ruka
seria próbna
15:00
P¦ Ruka
konkurs ind.
30 listopada 2017 (czwartek)
16:00
P¦k Lillehammer
odprawa techniczna
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Który z Polaków będzie najlepszy zim±?
Kamil Stoch
Maciej Kot
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Hula
Klemens Murańka
Jakub Wolny
Jan Ziobro
Aleksander Zniszczoł
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich