Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
11
12
13
14
18
19
20
25
26
27
28
29
wrzesień 2017
Najbliższe zawody
22.09.2017, godz. 09:30
Rasnov HS-100
(FIS Cup kobiet)

Sara Takanashi zdominowała obie serie treningowe przed zawodami Letniej Grand Prix w Czajkowskim. W czołówce plasowały się także inne Japonki oraz Słowenki...

Takanashi była zdecydowanie najlepsza w obu seriach treningowych. W pierwszej, skacz±c przy nieznacznym wietrze pod narty (0,32 m/s), poleciała na odległo¶ć 96 metrów - drug± Emę Klinec (85,5 m; wiatr 0,97 m/s w plecy) wyprzedziła o dziewięć punktów, natomiast Ursa Bogataj (88 m; wiatr 0,39 m/s w plecy) straciła kolejne 0,6 punktu.

W czołówce znalazły się także Yuka Seto (89 m), Maren Lundby (88 m) i Lara Malsiner (90,5 m).

Druga runda to totalna dominacja Japonek - ponownie najlepsza była Takanashi (97,5 m; wiatr 0,31 m/s z tyłu), która pokonała Yukę Seto (93,5 m; warunki neutralne) o prawie jedena¶cie "oczek". Trzeci rezultat należał z kolei do Kaori Iwabuchi (89 m; 0,74 m/s w plecy), a czwarty - do Maren Lundby (90,5 m). Dobrze spisały się również Anastazja Barannikowa (90,5 m) i Ursa Bogataj (89 m).

Podczas treningu panowały zmienne warunki atmosferyczne - wiatr wiał z prędko¶ci± do jednego metra na sekundę, ale z różnych kierunków - raz z przodu, raz z tyłu. Pocz±tkowo belka startowa była ustawiona w pozycji 23., jednak w połowie pierwszej rundy rozbieg skrócono do bramki 21. W drugiej serii wszystkie panie startowały z 22. progu.

Wyniki treningu - I seria
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Sara Takanashi
Japonia
96.0
66.2
2
Ema Klinec
Słowenia
85.5
57.2
3
Ursa Bogataj
Słowenia
88.0
56.6
4
Yuka Seto
Japonia
89.0
54.2
5
Maren Lundby
Norwegia
88.0
52.6
6
Lara Malsiner
Włochy
90.5
51.7
7
Manuela Malsiner
Włochy
84.5
50.3
8
Sarah Hendrickson
USA
88.5
49.2
9
Maja Vtic
Słowenia
84.5
48.0
10
Alexandra Kustova
Rosja
89.0
46.4
11
Silje Opseth
Norwegia
91.0
45.3
12
Taylor Henrich
Kanada
85.0
43.8
13
Anastasiya Barannikova
Rosja
82.5
42.4
14
Daniela Vasilica Haralambie
Rumunia
84.0
42.3
 
Elena Runggaldier
Włochy
83.0
42.3
16
Julia Kykkänen
Finlandia
79.5
41.3
17
Romane Dieu
Francja
81.0
40.2
18
Sofia Tikhonova
Rosja
83.5
39.9
19
Evelyn Insam
Włochy
84.0
39.7
20
Irina Avvakumova
Rosja
77.0
39.5
21
Gianina Ernst
Niemcy
84.0
39.3
22
Kaori Iwabuchi
Japonia
82.5
39.2
23
Juliane Seyfarth
Niemcy
76.5
39.1
24
Natasha Bodnarchuk
Kanada
81.5
38.4
25
Atsuko Tanaka
Kanada
82.5
37.6
26
Spela Rogelj
Słowenia
81.0
37.5
27
Ramona Straub
Niemcy
85.0
36.8
28
Abby Ringquist
USA
79.0
35.6
29
Katja Pozun
Słowenia
78.0
35.4
30
Zdenka Pesatova
Czechy
83.0
35.2
31
Luisa Goerlich
Niemcy
81.0
34.9
32
Coline Mattel
Francja
83.0
34.1
33
Abigail Strate
Kanada
75.0
33.5
34
Lucile Morat
Francja
80.0
33.0
35
Nicole Maurer
Kanada
84.0
32.8
36
Anna Shpynyeva
Rosja
80.5
30.3
37
Nita Englund
USA
80.0
30.0
38
Aleksandra Barantceva
Rosja
78.0
28.4
39
Lidiia Iakovleva
Rosja
80.5
28.0
40
Xinyue Chang
Chiny
78.5
27.2
41
Ksenia Kablukova
Rosja
79.0
23.4
42
Mariia Iakovleva
Rosja
80.0
23.1
43
Stefaniya Nadymova
Rosja
78.5
22.8
44
Xueyao Li
Chiny
77.0
22.0
45
Anna Zhukova
Rosja
76.0
15.1
46
Oceane Avocat Gros
Francja
73.0
13.4
47
Natalie Eilers
Kanada
72.5
11.6
48
Guy-Lim Park
Korea Pd.
68.5
8.5
49
Valentina Sderzhikova
Kazachstan
71.0
5.9
50
Jana Mrakotova
Czechy
70.0
5.1
51
Barbora Blazkova
Czechy
68.0
3.5
52
Virag Voros
Węgry
66.5
0.0

Wyniki treningu - II seria
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Sara Takanashi
Japonia
97.5
68.0
2
Yuka Seto
Japonia
93.5
57.1
3
Kaori Iwabuchi
Japonia
89.0
55.2
4
Maren Lundby
Norwegia
90.5
52.5
5
Anastasiya Barannikova
Rosja
90.5
50.0
6
Ursa Bogataj
Słowenia
89.0
49.6
7
Irina Avvakumova
Rosja
88.5
46.8
8
Maja Vtic
Słowenia
86.5
42.5
 
Elena Runggaldier
Włochy
85.5
42.5
10
Sofia Tikhonova
Rosja
84.5
42.3
11
Gianina Ernst
Niemcy
84.0
41.8
12
Lucile Morat
Francja
84.5
41.1
13
Spela Rogelj
Słowenia
84.0
40.9
14
Taylor Henrich
Kanada
84.0
40.8
15
Zdenka Pesatova
Czechy
82.5
40.6
16
Silje Opseth
Norwegia
83.5
38.8
17
Ema Klinec
Słowenia
84.5
37.6
18
Julia Kykkänen
Finlandia
85.5
37.0
19
Juliane Seyfarth
Niemcy
80.5
36.9
 
Evelyn Insam
Włochy
82.0
36.9
21
Manuela Malsiner
Włochy
82.0
36.8
22
Nita Englund
USA
83.0
36.3
23
Ramona Straub
Niemcy
85.0
36.0
24
Barbora Blazkova
Czechy
83.0
35.4
25
Daniela Vasilica Haralambie
Rumunia
83.5
34.5
26
Sarah Hendrickson
USA
80.5
30.4
 
Xueyao Li
Chiny
79.5
30.4
28
Aleksandra Barantceva
Rosja
78.0
30.3
29
Coline Mattel
Francja
81.0
30.0
30
Lidiia Iakovleva
Rosja
77.5
29.4
31
Abigail Strate
Kanada
81.0
29.2
32
Lara Malsiner
Włochy
79.5
29.1
33
Abby Ringquist
USA
80.0
27.8
 
Jana Mrakotova
Czechy
79.5
27.8
35
Luisa Goerlich
Niemcy
76.5
26.9
 
Romane Dieu
Francja
78.5
26.9
37
Xinyue Chang
Chiny
79.0
26.0
38
Anna Shpynyeva
Rosja
77.5
25.6
39
Katja Pozun
Słowenia
76.0
24.9
40
Ksenia Kablukova
Rosja
77.5
24.0
41
Stefaniya Nadymova
Rosja
72.0
22.4
42
Mariia Iakovleva
Rosja
75.5
22.3
43
Natalie Eilers
Kanada
75.5
19.3
44
Anna Zhukova
Rosja
72.0
19.0
45
Guy-Lim Park
Korea Pd.
73.0
15.0
46
Valentina Sderzhikova
Kazachstan
71.5
13.8
47
Virag Voros
Węgry
69.0
9.0
48
Oceane Avocat Gros
Francja
70.0
8.2
49
Natasha Bodnarchuk
Kanada
DNS
DNS
50
Atsuko Tanaka
Kanada
DNS
DNS
51
Alexandra Kustova
Rosja
DNS
DNS
52
Nicole Maurer
Kanada
DNS
DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« wrzesień 2017 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
LGP Czajkowski: Takanashi zdominowała treningi
LGP Czajkowski: Takanashi zdominowała treningi

LGP Czajkowski: Takanashi zdominowała treningi

Kalendarium
Tom Hilde
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Patrik Lichy (1992)
Najbliższe zawody
22 wrze¶nia 2017 (pi±tek)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs M
23 wrze¶nia 2017 (sobota)
11:30
CoC Rasnov
odprawa techniczna
13:30
CoC Rasnov
trening (2 serie)
15:30
CoC Rasnov
konkurs
24 wrze¶nia 2017 (niedziela)
09:00
CoC Rasnov
seria próbna
10:00
CoC Rasnov
konkurs
30 wrze¶nia 2017 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Kto wygra LGP 2017?
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stephan Leyhe
Karl Geiger
Stefan Hula
Roman Koudelka
Piotr Żyła
Daniel Andre Tande
Sebastian Colloredo
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich