Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
20
21
22
23
24
27
28
29
30
listopad 2017
Najbliższe zawody
18.11.2017, godz. 16:00
Wisła HS-134
(P¦ druż.)

Miran Zupancic uzyskał najlepszy rezultat serii próbnej przed drugim konkursem letniego Pucharu Kontynentalnego w Kranju. Najwyżej sklasyfikowanym Polakiem był Klemens Murańka, który zaj±ł czwarte miejsce...

Zupancic, który we wczorajszych zawodach zaj±ł drugie miejsce, w serii próbnej poleciał na odległo¶ć 107 metrów (dziewi±ta belka, wiatr 0,6 m/s pod narty). Za plecami Słoweńca znaleĽli się Sigurd Nymoen Soeberg, Rok Justin (obaj po 106 metrów) oraz najlepszy z Polaków - Klemens Murańka (106,5 m - wiatr 0,7 m/s, belka dziewi±ta).

Pozostali nasi reprezentanci nie spisali się tak dobrze - Przemysław Kantyka zameldował się w trzeciej dziesi±tce (98,5 m), a Paweł W±sek (96 m) i Aleksander Zniszczoł (97 m) - w czwartej. Bartosz Czyż w serii próbnej nie skakał.

Większo¶ć zawodników startowała z dziewi±tej belki, jedynie pierwszych piętnastu miało rozbieg o jedn± bramkę krótszy. Wiatr nie był zbyt silny - podmuchy osi±gały do 1,1 m/s, były głównie pod narty.

Wyniki serii próbnej
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Miran Zupancic
Słowenia
107.0
64.3
2
Sigurd Nymoen Soeberg
Norwegia
106.0
63.5
3
Rok Justin
Słowenia
106.0
63.2
4
Klemens Murańka
Polska
106.5
62.7
5
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
102.5
61.0
6
Timi Zajc
Słowenia
103.5
58.9
 
Martin Hamann
Niemcy
103.5
58.9
8
Andraz Modic
Słowenia
102.0
56.4
9
Marius Lindvik
Norwegia
100.5
55.6
10
Rok Tarman
Słowenia
101.0
54.8
11
Nejc Dezman
Słowenia
100.5
54.4
12
Andraz Pograjc
Słowenia
99.0
52.6
13
Lukas Wagner
Niemcy
99.5
52.5
14
Filip Sakala
Czechy
100.0
52.2
15
Richard Haukedal
Norwegia
98.5
51.9
 
Florian Altenburger
Austria
100.5
51.9
17
Tim Fuchs
Niemcy
98.0
51.8
18
Tilen Bartol
Słowenia
98.0
51.1
19
Maximilian Steiner
Austria
100.0
50.5
20
Julian Hahn
Niemcy
98.5
50.3
 
Felix Hoffmann
Niemcy
99.0
50.3
22
Przemysław Kantyka
Polska
98.5
49.9
23
Joshua Maurer
Kanada
99.0
48.9
24
Ziga Jelar
Słowenia
97.5
48.6
25
Tomaz Naglic
Słowenia
98.5
48.4
26
Stefan Huber
Austria
98.0
48.3
27
William Rhoads
USA
95.0
48.1
 
Aljaz Vodan
Słowenia
97.0
48.1
29
Matjaz Pungertar
Słowenia
98.5
47.2
30
Yuken Iwasa
Japonia
95.5
47.1
31
Elias Tollinger
Austria
97.5
46.7
32
Paweł W±sek
Polska
96.0
46.6
33
Philipp Aschenwald
Austria
96.0
46.0
34
Constantin Schmid
Niemcy
98.0
45.8
35
Andreas Schuler
Szwajcaria
92.5
45.7
36
Daniel Huber
Austria
96.0
45.6
37
Cestmir Kozisek
Czechy
94.5
45.5
38
Aleksander Zniszczoł
Polska
97.0
45.4
39
Lukas Hlava
Czechy
96.5
45.3
 
Adrian Sell
Niemcy
96.5
45.3
41
Martti Nomme
Estonia
97.0
45.1
42
Sorin Iulian Pitea
Rumunia
93.5
44.5
43
Tobias Birchler
Szwajcaria
97.0
44.4
44
Paul Brasme
Francja
94.5
43.4
45
Federico Cecon
Włochy
96.0
43.3
46
Thomas Roch Dupland
Francja
94.0
42.0
47
Giovanni Bresadola
Włochy
93.5
40.5
48
Luca Egloff
Szwajcaria
91.0
40.0
49
Vladislav Boyarintsev
Rosja
91.0
38.7
50
Alexey Korolev
Kazachstan
93.0
37.9
51
Fatih Arda Ipcioglu
Turcja
85.5
34.8
 
Vitaliy Kalinichenko
Ukraina
87.0
34.8
53
Muhammet Ali Bedir
Turcja
89.5
34.6
54
Jonathan Learoyd
Francja
91.5
34.4
55
Stepan Pasichnyk
Ukraina
89.5
32.9
56
Ren Nikaido
Japonia
88.5
31.9
57
Nikolay Karpenko
Kazachstan
89.5
31.5
58
Riki Kurita
Japonia
88.0
29.3
59
Yevgen Marusyak
Ukraina
81.5
22.9
60
Konstantin Sokolenko
Kazachstan
77.5
17.6
 
Muhammet Irfan Cintimar
Turcja
76.5
17.6
62
Hunor Farkas
Rumunia
71.5
4.1
63
Kevin Maltsev
Estonia
74.5
3.7
64
Roberto Dellasega
Włochy
61.0
0.0

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« lipiec 2017 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
CoC Kranj: Seria próbna dla Zupancica, Murańka czwarty
CoC Kranj: Seria próbna dla Zupancica, Murańka czwarty

CoC Kranj: Seria próbna dla Zupancica, Murańka czwarty

Najbliższe zawody
18 listopada 2017 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
19 listopada 2017 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
24 listopada 2017 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
25 listopada 2017 (sobota)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:15
P¦ Ruka
konkurs druż.
26 listopada 2017 (niedziela)
14:00
P¦ Ruka
seria próbna
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Który z Polaków będzie najlepszy zim±?
Kamil Stoch
Maciej Kot
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Hula
Klemens Murańka
Jakub Wolny
Jan Ziobro
Aleksander Zniszczoł
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich