Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
11
12
13
14
18
19
20
25
26
27
28
29
wrzesień 2017
Najbliższe zawody
30.09.2017, godz. 16:30
Klingenthal HS-140
(Letni CoC)

Peter Prevc przed Sigurdem Nymoenem Soebergiem i Klemensem Murańką - tak wyglądały wyniki zarówno treningu, jak i serii próbnej przed pierwszym konkursem letniego Pucharu Kontynentalnego w Kranju.

Na treningu Prevc, skaczący z dziewiątej belki i przy minimalnym wietrze pod narty, poleciał na odległość 110,5 metra - dzięki temu o niespełna pięć punktów wyprzedził Sigurda Nymoena Soeberga (102,5 m - wiatr 0,6 m/s, belka szósta). Trzeci wynik należał do Klemensa Murańki (103 m - 1,08 m/s, belka szósta), a kolejne do Roka Tarmana (101,5 m), Joacima Oedegaarda Bjoerenga (100 m) i Floriana Altenburgera (100,5 m).

Poza Murańką dobre rezultaty uzyskali także Przemysław Kantyka (108,5 m przy wietrze 0,87 m/s z dwunastej belki - trzynasty) oraz Aleksander Zniszczoł (93 m - wiatr 1 m/s, belka szósta - piętnasta lokata), nie tak daleko zameldowali się również Bartosz Czyż i Paweł Wąsek.

Podczas serii próbnej już wszyscy skakali z dziewiątej belki, a czołowa trójka była identyczna - 111 metrów dało Prevcowi niecałe trzy punkty przewagi nad Soebergiem (104 m, jednak w przeciwieństwie do Prevca wiatr w plecy) i dokładnie trzy punkty nad Murańką (102 m, tylny wiatr 1,02 m/s).

Przemysław Kantyka (101,5 m), Aleksander Zniszczoł (96 m) i Bartosz Czyż (98,5 m) zostali sklasyfikowani w trzeciej dziesiątce, natomiast Paweł Wąsek zajął 51. lokatę (91 m).

Wyniki treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Peter Prevc
Słowenia
110.5
78.1
2
Sigurd Nymoen Soeberg
Norwegia
102.5
73.5
3
Klemens Murańka
Polska
103.0
71.3
4
Rok Tarman
Słowenia
101.5
68.7
5
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
100.0
67.8
6
Florian Altenburger
Austria
100.5
64.8
7
Elias Tollinger
Austria
100.0
64.5
8
Philipp Aschenwald
Austria
98.0
64.3
9
Martti Nomme
Estonia
109.5
62.1
10
Andreas Schuler
Szwajcaria
94.5
60.5
11
Nejc Dezman
Słowenia
92.5
59.9
12
Marius Lindvik
Norwegia
106.0
58.2
13
Przemysław Kantyka
Polska
108.5
56.5
14
Filip Sakala
Czechy
112.0
55.6
15
Daniel Huber
Austria
92.5
54.0
 
Aleksander Zniszczoł
Polska
93.0
54.0
 
Cestmir Kozisek
Czechy
91.5
54.0
18
Richard Haukedal
Norwegia
89.5
51.6
19
Luca Egloff
Szwajcaria
103.0
51.4
20
Tobias Birchler
Szwajcaria
93.5
50.9
21
Fatih Arda Ipcioglu
Turcja
104.0
50.8
22
Yuken Iwasa
Japonia
101.0
48.4
23
Paul Brasme
Francja
94.5
48.1
24
Maximilian Steiner
Austria
91.5
47.9
25
Bartosz Czyż
Polska
101.5
47.8
26
Federico Cecon
Włochy
98.0
47.7
27
Stefan Huber
Austria
89.0
47.0
28
Paweł Wąsek
Polska
86.0
46.0
29
Thomas Roch Dupland
Francja
98.5
45.1
30
Jonathan Learoyd
Francja
98.0
45.0
31
Roberto Dellasega
Włochy
87.5
44.2
32
Muhammet Irfan Cintimar
Turcja
99.0
42.2
33
Vladislav Boyarintsev
Rosja
97.5
41.7
34
Stepan Pasichnyk
Ukraina
93.5
41.1
35
Vitaliy Kalinichenko
Ukraina
92.5
40.5
36
Riki Kurita
Japonia
95.5
40.2
37
Alexey Korolev
Kazachstan
94.0
38.9
38
Sorin Iulian Pitea
Rumunia
94.5
37.2
39
Muhammet Ali Bedir
Turcja
91.0
37.1
40
Hunor Farkas
Rumunia
87.0
32.9
41
Nikolay Karpenko
Kazachstan
96.0
32.7
42
Konstantin Sokolenko
Kazachstan
89.0
30.1
43
Yevgen Marusyak
Ukraina
86.0
26.3
44
Ren Nikaido
Japonia
78.0
26.1
45
Kevin Maltsev
Estonia
78.5
22.5
46
Giovanni Bresadola
Włochy
82.0
18.6

Wyniki serii próbnej
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Peter Prevc
Słowenia
111.0
74.7
2
Sigurd Nymoen Soeberg
Norwegia
104.0
71.8
3
Klemens Murańka
Polska
102.0
71.7
4
Miran Zupancic
Słowenia
99.0
68.5
5
Kevin Bickner
USA
107.5
68.2
6
Rok Justin
Słowenia
103.0
66.8
7
Andraz Pograjc
Słowenia
100.0
64.6
8
Timi Zajc
Słowenia
102.5
62.3
9
Filip Sakala
Czechy
98.0
62.1
10
Adrian Sell
Niemcy
105.0
61.5
11
Elias Tollinger
Austria
96.5
61.2
12
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
99.0
60.9
13
Rok Tarman
Słowenia
97.5
60.4
14
Tim Fuchs
Niemcy
97.0
60.2
 
Richard Haukedal
Norwegia
98.5
60.2
16
Yuken Iwasa
Japonia
103.5
60.1
17
Luca Egloff
Szwajcaria
102.0
59.9
18
Florian Altenburger
Austria
94.0
58.7
19
Lukas Wagner
Niemcy
99.5
58.6
20
Tilen Bartol
Słowenia
97.5
58.4
 
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
95.0
58.4
22
Przemysław Kantyka
Polska
101.5
58.0
23
Aljaz Vodan
Słowenia
102.0
57.8
24
Martin Hamann
Niemcy
97.5
57.6
25
Maximilian Steiner
Austria
95.0
57.0
26
Aleksander Zniszczoł
Polska
96.0
55.9
27
Julian Hahn
Niemcy
94.0
55.3
 
Tomaz Naglic
Słowenia
98.0
55.3
 
Marius Lindvik
Norwegia
91.5
55.3
30
Bartosz Czyż
Polska
98.5
55.2
 
Daniel Huber
Austria
94.0
55.2
32
Tobias Birchler
Szwajcaria
95.0
55.1
33
Felix Hoffmann
Niemcy
93.5
54.7
34
Vladislav Boyarintsev
Rosja
99.0
54.5
35
Joshua Maurer
Kanada
100.5
54.4
36
Martti Nomme
Estonia
100.0
54.0
37
Stefan Huber
Austria
90.5
53.5
38
Ziga Jelar
Słowenia
97.0
53.0
 
Casey Larson
USA
95.0
53.0
40
Cestmir Kozisek
Czechy
93.5
51.5
41
Giovanni Bresadola
Włochy
98.0
51.2
42
Philipp Aschenwald
Austria
94.0
51.0
43
Jonathan Learoyd
Francja
98.0
50.9
44
Andreas Schuler
Szwajcaria
90.0
50.5
45
Federico Cecon
Włochy
95.0
50.0
46
Paul Brasme
Francja
96.0
49.9
47
Ren Nikaido
Japonia
94.5
48.0
48
Lukas Hlava
Czechy
95.5
47.8
49
Matjaz Pungertar
Słowenia
90.5
47.7
50
Constantin Schmid
Niemcy
88.5
47.2
51
Paweł Wąsek
Polska
91.0
46.0
52
Fatih Arda Ipcioglu
Turcja
95.0
45.8
53
Muhammet Ali Bedir
Turcja
92.5
45.3
54
Michael Glasder
USA
91.5
44.9
55
Thomas Roch Dupland
Francja
93.5
44.5
56
Muhammet Irfan Cintimar
Turcja
88.0
43.0
57
Riki Kurita
Japonia
94.0
42.4
58
Roberto Dellasega
Włochy
86.5
41.8
59
Stepan Pasichnyk
Ukraina
92.5
39.5
60
Vitaliy Kalinichenko
Ukraina
83.5
35.9
61
Hunor Farkas
Rumunia
88.0
30.7
 
Yevgen Marusyak
Ukraina
86.0
30.7
63
Nikolay Karpenko
Kazachstan
82.5
29.1
64
Kevin Maltsev
Estonia
78.5
27.8
65
Konstantin Sokolenko
Kazachstan
84.0
26.8
66
Sorin Iulian Pitea
Rumunia
82.0
25.0
67
Alexey Korolev
Kazachstan
80.0
21.5

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« lipiec 2017 - wszystkie artykuły
Komentarze
marmi
Klimek wygrał, dawajcie newsa :)
(07.07.2017, 22:01)
Dodaj komentarz
Jesteś niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
CoC Kranj: Prevc najlepszy na treningu i w serii próbnej
CoC Kranj: Prevc najlepszy na treningu i w serii próbnej

CoC Kranj: Prevc najlepszy na treningu i w serii próbnej

Kalendarium
Andraz Pograjc
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody
30 września 2017 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
17:00
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
19:00
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
1 października 2017 (niedziela)
13:00
LGP Hinzenbach
seria próbna
14:00
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
2 października 2017 (poniedziałek)
14:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
16:30
LGP Klingenthal
oficjalny trening
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje
3 października 2017 (wtorek)
14:15
LGP Klingenthal
seria próbna
15:45
LGP Klingenthal
konkurs ind.
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze Świata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra LGP 2017?
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stephan Leyhe
Karl Geiger
Stefan Hula
Roman Koudelka
Piotr Żyła
Daniel Andre Tande
Sebastian Colloredo
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich