Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
20
21
22
23
24
27
28
29
30
listopad 2017
Najbliższe zawody
25.11.2017, godz. 16:15
Ruka HS-142
(P¦ druż.)

Lukas Wagner był najlepszy podczas treningów i serii próbnej przed zawodami FIS Cup mężczyzn w Villach. W¶ród pań najdalej latały Lisa Eder, Frida Westman i Juliane Seyfarth.

W¶ród panów Lukas Wagner był najlepszy w obu seriach - na treningu poleciał na odległo¶ć 96 metrów, a w serii próbnej uzyskał 101 metrów. Polacy podczas pierwszej rundy nie startowali, w drugiej najlepiej spisał się Paweł W±sek (96,5 m), a dobry rezultat zanotował także Stanisław Biela (94 m).

Trening pań padł łupem Lisy Eder i Fridy Westman - Austriaczka i Szwedka l±dowały na 85. metrze. Dziewi±ty rezultat uzyskała Kamila Karpiel (79 m), a pod koniec czołowej piętnastki uplasowały się Kinga Rajda (76 m) i Joanna Kil (75,5 m). W serii próbnej najlepiej spisała się Juliane Seyfarth (93,5 m), która wyprzedziła dwie Polki - Kingę Rajdę (92,5 m) i Kamilę Karpiel (91,5 m). Anna Twardosz była szósta (85 m), a Joanna Kil - trzynasta (82 m).

Wyniki treningu mężczyzn
 
zawodnik
kraj
odl.
1
Lukas Wagner
Niemcy
96.0
2
Thomas Aasen Markeng
Norwegia
95.5
3
Mathis Contamine
Francja
95.0
4
Aljaz Vodan
Słowenia
94.5
 
Axel Maylaender
Niemcy
94.5
6
Fabian Seidl
Niemcy
94.0
 
Federico Cecon
Włochy
94.0
 
Justin Weigel
Niemcy
94.0
9
Riki Kurita
Japonia
93.5
10
Dominik Maylaender
Niemcy
93.0
11
Yuken Iwasa
Japonia
92.5
 
Clemens Leitner
Austria
92.5
 
Vitaliy Kalinichenko
Ukraina
92.5
14
Sebastian Bradatsch
Niemcy
92.0
15
Noah Valtiner
Austria
91.5
 
Michael Lunardi
Włochy
91.5
17
Stepan Pasichnyk
Ukraina
91.0
18
Mika Schwann
Austria
90.5
19
Ren Nikaido
Japonia
90.0
 
Patrick Kogler
Austria
90.0
 
Roberto Dellasega
Włochy
90.0
 
Josef Dirnbauer
Austria
90.0
23
Pius Paschke
Niemcy
89.5
 
Philipp Haagen
Austria
89.5
25
Joshua Maurer
Kanada
89.0
 
Nik Fabijan
Słowenia
89.0
27
Peter Resinger
Austria
88.5
28
Francisco Moerth
Austria
87.5
29
Benjamin Oestvold
Norwegia
86.5
 
Nicolae Sorin Mitrofan
Rumunia
86.5
 
David Haagen
Austria
86.5
32
Stefan Rainer
Austria
85.5
33
Nicholas Mattoon
USA
85.0
34
Hunor Farkas
Rumunia
84.5
 
Andrei Feldoreanu
Rumunia
84.5
36
Giovanni Bresadola
Włochy
84.0
 
Sorin Iulian Pitea
Rumunia
84.0
38
Mihnea Alexandru Spulber
Rumunia
83.5
39
Damian Lasota
Czechy
82.5
 
Zeno di Lenardo
Włochy
82.5
 
Justin Nietzel
Niemcy
82.5
42
Simen Aasen Markeng
Norwegia
82.0
43
Alessandro Batby
Francja
81.0
44
Brian Wallace
USA
80.0
45
Radu Mihai Pacurar
Rumunia
78.0
46
Daniel Andrei Cacina
Rumunia
72.5
47
Yevgen Marusyak
Ukraina
66.5
48
Paweł W±sek
Polska
DNS
49
Aljaz Osterc
Słowenia
DNS
50
Dominik Kastelik
Polska
DNS
51
Timi Zajc
Słowenia
DNS
52
Thomas Lackner
Austria
DNS
53
Andraz Modic
Słowenia
DNS
54
Thomas Diethart
Austria
DNS
55
Ulrich Wohlgenannt
Austria
DNS
56
Janni Reisenauer
Austria
DNS
57
Stanisław Biela
Polska
DNS
58
Bartosz Czyż
Polska
DNS
59
Anze Lavtizar
Słowenia
DNS
60
Rok Tarman
Słowenia
DNS
61
Kenta Takehana
Japonia
DNS
62
Przemysław Kantyka
Polska
DNS
63
Simon Greiderer
Austria
DNS
64
Martin Diess
Austria
DNS
65
Thomas Hofer
Austria
DNS
66
Maximilian Lienher
Austria
DNS
67
Łukasz Bukowski
Polska
DNS
68
Mateusz Rajda
Polska
DNS
69
Andraz Pograjc
Słowenia
DNS
70
Patrick Gasienica
USA
DNS
71
Kacper Juroszek
Polska
DNS
72
Blaz Pavlic
Słowenia
DNS
73
Damian Skupień
Polska
DNS
74
Karol Niemczyk
Polska
DNS
75
Zak Silih
Słowenia
DNS
76
Manuel Poppinger
Austria
DNS
77
Elias Tollinger
Austria
DNS

Wyniki serii próbnej mężczyzn
 
zawodnik
kraj
odl.
1
Lukas Wagner
Niemcy
101.0
2
Andraz Pograjc
Słowenia
98.5
3
Fabian Seidl
Niemcy
98.0
4
Yuken Iwasa
Japonia
97.0
 
Roberto Dellasega
Włochy
97.0
 
Federico Cecon
Włochy
97.0
7
Paweł W±sek
Polska
96.5
 
Damian Lasota
Czechy
96.5
9
Elias Tollinger
Austria
96.0
10
Stanisław Biela
Polska
94.0
 
Francisco Moerth
Austria
94.0
12
Riki Kurita
Japonia
93.5
13
Dominik Maylaender
Niemcy
93.0
14
Pius Paschke
Niemcy
92.5
15
Anze Lavtizar
Słowenia
92.0
 
Rok Tarman
Słowenia
92.0
 
Clemens Leitner
Austria
92.0
18
Ulrich Wohlgenannt
Austria
91.0
 
David Haagen
Austria
91.0
20
Philipp Haagen
Austria
90.5
 
Brian Wallace
USA
90.5
22
Thomas Diethart
Austria
90.0
 
Janni Reisenauer
Austria
90.0
 
Mika Schwann
Austria
90.0
25
Ren Nikaido
Japonia
89.5
 
Thomas Hofer
Austria
89.5
 
Noah Valtiner
Austria
89.5
 
Justin Weigel
Niemcy
89.5
29
Patrick Kogler
Austria
89.0
 
Giovanni Bresadola
Włochy
89.0
 
Hunor Farkas
Rumunia
89.0
32
Maximilian Lienher
Austria
88.5
 
Łukasz Bukowski
Polska
88.5
34
Timi Zajc
Słowenia
88.0
 
Axel Maylaender
Niemcy
88.0
36
Josef Dirnbauer
Austria
87.5
37
Thomas Lackner
Austria
87.0
 
Andraz Modic
Słowenia
87.0
 
Manuel Poppinger
Austria
87.0
40
Joshua Maurer
Kanada
86.5
 
Thomas Aasen Markeng
Norwegia
86.5
 
Stefan Rainer
Austria
86.5
43
Sebastian Bradatsch
Niemcy
86.0
 
Zeno di Lenardo
Włochy
86.0
 
Blaz Pavlic
Słowenia
86.0
46
Aljaz Osterc
Słowenia
85.5
 
Aljaz Vodan
Słowenia
85.5
48
Simon Greiderer
Austria
84.5
 
Justin Nietzel
Niemcy
84.5
 
Peter Resinger
Austria
84.5
51
Przemysław Kantyka
Polska
84.0
 
Nik Fabijan
Słowenia
84.0
 
Benjamin Oestvold
Norwegia
84.0
54
Dominik Kastelik
Polska
83.5
 
Stepan Pasichnyk
Ukraina
83.5
56
Michael Lunardi
Włochy
83.0
 
Zak Silih
Słowenia
83.0
58
Martin Diess
Austria
82.0
59
Kenta Takehana
Japonia
81.5
 
Vitaliy Kalinichenko
Ukraina
81.5
61
Alessandro Batby
Francja
81.0
62
Mihnea Alexandru Spulber
Rumunia
80.5
 
Nicolae Sorin Mitrofan
Rumunia
80.5
64
Kacper Juroszek
Polska
80.0
65
Sorin Iulian Pitea
Rumunia
79.0
66
Damian Skupień
Polska
78.0
 
Mathis Contamine
Francja
78.0
68
Radu Mihai Pacurar
Rumunia
77.5
69
Yevgen Marusyak
Ukraina
77.0
 
Nicholas Mattoon
USA
77.0
71
Daniel Andrei Cacina
Rumunia
73.5
 
Karol Niemczyk
Polska
73.5
73
Mateusz Rajda
Polska
72.0
74
Simen Aasen Markeng
Norwegia
70.0
75
Andrei Feldoreanu
Rumunia
69.5
76
Bartosz Czyż
Polska
DNS
77
Patrick Gasienica
USA
DNS

Wyniki treningu kobiet
 
zawodnik
kraj
odl.
1
Lisa Eder
Austria
85.0
 
Frida Westman
Szwecja
85.0
3
Luisa Goerlich
Niemcy
84.5
4
Juliane Seyfarth
Niemcy
84.0
5
Ramona Straub
Niemcy
83.0
6
Claudia Purker
Austria
82.5
 
Ren Mikase
Japonia
82.5
8
Selina Freitag
Niemcy
79.5
9
Sophie Mair
Austria
79.0
 
Kamila Karpiel
Polska
79.0
11
Elisabeth Raudaschl
Austria
77.5
12
Ayaka Igarashi
Japonia
77.0
13
Kinga Rajda
Polska
76.0
14
Joanna Kil
Polska
75.5
15
Arantxa Lancho
Niemcy
73.0
16
Marita Kramer
Austria
72.5
17
Andreea Diana Trambitas
Rumunia
72.0
18
Carina Alexandra Militaru
Rumunia
70.5
 
Ayuka Kamoda
Japonia
70.5
20
Julia Tervahartiala
Finlandia
70.0
21
Katharina Ellmauer
Austria
67.0
22
Julia Lundberg
Szwecja
66.5
23
Rio Seto
Japonia
62.0
24
Jonna Mohlen
Szwecja
55.0
25
Eva Elise Amble
Norwegia
53.0
26
Daniela Vasilica Haralambie
Rumunia
DNS
27
Eva Logar
Słowenia
DNS
28
Anna Twardosz
Polska
DNS
29
Ursa Bogataj
Słowenia
DNS
30
Nika Kriznar
Słowenia
DNS
31
Kaja Urbanija Coz
Słowenia
DNS
32
Katra Komar
Słowenia
DNS
33
Jerneja Brecl
Słowenia
DNS
34
Pia Mazi
Słowenia
DNS
35
Katja Markuta
Słowenia
DNS

Wyniki serii próbnej kobiet
 
zawodnik
kraj
odl.
1
Juliane Seyfarth
Niemcy
93.5
2
Kinga Rajda
Polska
92.5
3
Kamila Karpiel
Polska
91.5
4
Ursa Bogataj
Słowenia
89.5
5
Daniela Vasilica Haralambie
Rumunia
87.5
6
Anna Twardosz
Polska
85.0
7
Nika Kriznar
Słowenia
84.5
8
Sophie Mair
Austria
83.5
 
Marita Kramer
Austria
83.5
 
Lisa Eder
Austria
83.5
11
Katra Komar
Słowenia
83.0
12
Ren Mikase
Japonia
82.5
13
Luisa Goerlich
Niemcy
82.0
 
Ramona Straub
Niemcy
82.0
 
Joanna Kil
Polska
82.0
 
Frida Westman
Szwecja
82.0
17
Jerneja Brecl
Słowenia
81.5
18
Eva Logar
Słowenia
80.5
19
Elisabeth Raudaschl
Austria
79.0
20
Arantxa Lancho
Niemcy
77.0
21
Andreea Diana Trambitas
Rumunia
75.0
 
Kaja Urbanija Coz
Słowenia
75.0
23
Claudia Purker
Austria
73.5
24
Selina Freitag
Niemcy
73.0
25
Julia Tervahartiala
Finlandia
72.0
26
Ayaka Igarashi
Japonia
70.0
 
Katharina Ellmauer
Austria
70.0
28
Pia Mazi
Słowenia
69.0
29
Ayuka Kamoda
Japonia
68.5
30
Katja Markuta
Słowenia
68.0
31
Carina Alexandra Militaru
Rumunia
67.0
32
Rio Seto
Japonia
64.5
33
Julia Lundberg
Szwecja
60.5
34
Jonna Mohlen
Szwecja
58.5
35
Eva Elise Amble
Norwegia
55.0

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« lipiec 2017 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
FIS Cup: Wagner, Eder, Westman i Seyfarth najlepsi na treningu i w serii próbnej
FIS Cup: Wagner, Eder, Westman i Seyfarth najlepsi na treningu i w serii próbnej

FIS Cup: Wagner, Eder, Westman i Seyfarth najlepsi na treningu i w serii próbnej

Najbliższe zawody
24 listopada 2017 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
25 listopada 2017 (sobota)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:15
P¦ Ruka
konkurs druż.
26 listopada 2017 (niedziela)
14:00
P¦ Ruka
seria próbna
15:00
P¦ Ruka
konkurs ind.
30 listopada 2017 (czwartek)
16:00
P¦k Lillehammer
odprawa techniczna
19:00
P¦k Lillehammer
oficjalny trening
20:30
P¦k Lillehammer
kwalifikacje
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Który z Polaków będzie najlepszy zim±?
Kamil Stoch
Maciej Kot
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Hula
Klemens Murańka
Jakub Wolny
Jan Ziobro
Aleksander Zniszczoł
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich