Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
20
21
22
23
24
27
28
29
30
listopad 2017
Najbliższe zawody
25.11.2017, godz. 16:15
Ruka HS-142
(P¦ druż.)

Poznali¶my kadry kolejnych krajów na nadchodz±cy sezon olimpijski. Tym razem nie s± to czołowe reprezentacje, jednak Włosi i Francuzi maj± zawodników zdolnych do odnoszenia sukcesów...

We Włoszech Łukasz Kruczek powołał do kadry A trzech zawodników, którzy minionej zimy zdobywali punkty do klasyfikacji generalnej Pucharu ¦wiata - to Alex Insam, Davide Bresadola i Sebastian Colloredo. W drugim zespole znalazł się Daniele Varesco, natomiast status rezerwowych otrzymali Federico Cecon, Roberto Dellasega i Zeno Di Lenardo. Kadra C jest jednoosobowa, a stanowi j± Giovanni Bresadola.

Włoska kadra A pań, prowadzona przez Janko Zwittera, również będzie liczyć trzy zawodniczki (Manuela Malsiner, Elena Runggaldier, Lara Malsiner), rezerwow± ma być Veronica Gianmoena. Nie powołano kadry B, natomiast kadrę C będzie stanowić Alice Puntel.

Nie jest zaskoczeniem, że we francuskiej kadrze A (trener: Gerard Coline) znalazł się jedynie Vincent Descombes Sevoie, który ma za sob± udany sezon (szesnaste miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu ¦wiata). Kadrę B stanowi± Paul Brasme, Ronan Lamy Chappuis i Thomas Roch Dupland, a kadrę juniorów - Mathis Contamine i Jonathan Learoyd.

Nieco bardziej liczne s± zespoły pań - kadra A to trzy zawodniczki (Julia Clair, Lea Lemare i Lucile Morat), w skład kadry B weszły Oceane Avocat Gros, Romane Dieu, Coline Mattel i Josephine Pagnier, a jednoosobowy zespół juniorek to Oceane Paillard.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« maj 2017 - wszystkie artykuły
Komentarze
Jacek32
The Kroisos?
Jakas dziwaczna nazwa ;] w sumie Finowie byli zawsze jacy¶ tacy dziwni, no i ten ich język z tymi dziwacznymi znaczkami.. kto wymy¶lił taki język.. chyba jaki¶ LAMIGLUVKONEN ;]]]
Ale zobacze co to za zespół, co on to wyczarował, na youtubie chyba będa nagrania skoro takie sławy skokowe ¶piewały.. ocenimy zobaczymy ;]
(03.06.2017, 16:24)
Maestro
The Kroisos
(03.06.2017, 16:02)
Jacek32
Ludzie tutejsi tez nie znaj± jak widać bo nikt nie pisze. Więc to pewnie jaki¶ zespół WIDMO ;] nie wiem jak po fińsku jest widmo, ale s±dzę że trudne to do pisania i wymowy pewnie. Więc Suomis Zawodzis VIDMO ;]] tak ten zespół pewnie się nazywa, bo po prostu taki zespół nie istnieje..
(03.06.2017, 09:45)
Jacek32
Znany? Jakby był znany to by było o nim gło¶no i przede wszystkim ja bym słyszał.. to chyba co¶ od Nykanena, bo wiem że on próbował ¶piewać gdy skonczył karierę. To pewnie co¶ od niego ;] I Nykanen ich do tego wkręcił. Pewnie jaki¶ The Suomis Zawodzis ;]]] Bo ¶piewać oni to pewnie nie potrafi±..
(02.06.2017, 20:16)
Maestro
To bardzo znany zespół.
(02.06.2017, 18:58)
Jacek32
Jaki zespół? Nic o tym nie wiem ;] Może zespół THE SKAKAJKAS NA NARTAS ;]]]
(22.05.2017, 17:36)
kk
jeszcze do niedawna podniecał sie ten portal ze byli skoczkowie finscy maja rokowy zespol i grywaja koncerty
(22.05.2017, 00:03)
Adam
@kk

A co to,portal plotkarski jest?
(21.05.2017, 22:09)
kk
kofler sie ozenil- brak od jakiegos czasu takich informacji , same czysto sportowe
(21.05.2017, 18:53)
marmi
No dobra Maestro, teraz to mi link do regulaminu już działa :)
Nadal bym chciał jednak się dowiedzieć dlaczego komentarze zostały usunięte. Z pewno¶ci± nie wszystkie były nie na temat i nie jest to krytyka redakcji :)
Szkoda, że w regulaminie nie ma nic na temat trollowania, widać to jest dozwolone i pozostaje tylko takie osoby ignorować, co też czynię.
Natomiast nie wiem po co jest punkt 6, co to komu przeszkadza, że kto¶ poda wynik? Wręcz uważam to za poż±dane, bo prawdę pisz±c tabelka z wynikami, lista pozostałych skoczków oraz komentarze różnie się od¶wieżaj±, często ze znacz±cym odstępem czasu, inni mog± widzieć wynik wcze¶niej i sam się czasami dopytywałem bo kto¶ już komentował czyj¶ skok a ja nie znałem wyniku. Nie raz widziałem zreszt± podawane odległo¶ci i jako¶ nigdy nie widziałem aby kto¶ to usuwał albo napisał, że nie wolno tego robić. Moim zdaniem to raczej martwy przepis i warto go zast±pić czym¶ o trollowaniu. Może jakie¶ inne strony maj± co¶ w tym temacie w regulaminie, co można byłoby skopiować tutaj...
(19.05.2017, 23:40)
Maestro
1. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia b±dĽ zmodyfikowania komentarzy nie zwi±zanych z komentowan± tre¶ci± (artykułem, tekstem na blogu, relacj± LIVE) a także obrażaj±cych skoczków, redaktorów oraz innych użytkowników strony oraz zawieraj±cych wulgaryzmy. Również "czaty" prowadzone w komentarzach nie s± mile widziane.
2. Zabronione jest zamieszczanie w komentarzach jakichkolwiek reklam, w tym odno¶ników do stron internetowych.
3. Zabronione jest wielokrotne wysyłanie komentarza o tej samej tre¶ci.
4. Redakcja pragnie również zaznaczyć, że niekoniecznie odpowiada na typowe prowokacje (dotycz±ce np. tematyki artykułu, która nie odpowiada indywidualnemu użytkownikowi).
5. Wszelkie opinie krytyczne pod adresem redakcji prosimy kierować na adres e-mail redakcji - te zamieszczone w komentarzach będ± ignorowane, aby unikn±ć zej¶cia z tematu.
6. W komentarzach zamieszczanych w relacji LIVE zabronione jest zamieszczanie informacji zawieraj±cych jedynie wynik zawodnika (odległo¶ć, miejsce).
7. Za nagminne łamanie reguł wymienionych w punktach 1-6, ogólnie pojętych zasad dobrego wychowania oraz netykiety na dany adres IP może zostać nałożony ban (blokada numeru IP).
8. Redakcja nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczaj±ce wypowiedzi naruszaj±ce prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mog± ponie¶ć z tego tytułu odpowiedzialno¶ć karn± lub cywiln±.
9. Redakcja informuje, że podczas dodawania komentarza zbierane s± informacje o adresie IP komputera z którego komentarz jest dodawany. Informacje te w razie potrzeby mog± zostać udostępnione organom ¶cigania w celu poci±gnięcia autora komentarza do odpowiedzialno¶ci karnej lub cywilnej.
10. Redakcja gor±co zachęca do rozwagi i zachowania zdrowego rozs±dku podczas umieszczania komentarza.
11. Wysłanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacj± powyższych zasad.
(19.05.2017, 13:25)
marmi
Jeszcze bym chciał zauważyć, że niektóre przegl±darki maj± już zablokowan± obsługę Javy, w tym Firefox. Być może dlatego nie mogę zobaczyć regulaminu komentowania (albo z innego powodu, bo widzę że IE mówi iż strona nie istnieje...)
(19.05.2017, 11:03)
marmi
Tutaj zdaje się było całkiem sporo komentarzy i wszystkie poza pierwszym usunięto...
Czy możemy poznać przyczynę dlaczego redakcja tak post±piła? Jaki punkt regulaminu naruszały te posty?
Czy może np. wytykanie błędów użytkownika Jacek32 jest zabronione? Wydaje mi się, że tego typu posty tu widziałem.
(19.05.2017, 11:00)
Jacek32
No to nasz Kruczek drobnymi KRUCZKAMI zrobi z Włochów MASZYNĘ to nic że z zatartym silnikiem ale liczy się że będzię. Maszyna nielotnictwa włoskiego. ;] Ciekawe jak długo tam się utrzyma na stanowisku gdy Włochy przegrywać będa nawet z Kazachstanem ;] Ale niech tam mu się jako¶ wiedzie, może akurat się jeszcze rozwinie jako trener.. a nóż kiedy¶ wróci do Polski ale na razie niech tam Włochów trenuje, przynajmniej pizzę będzie miał darmow± ;] a i makaron z sosem boloniese i jakiego¶ fiata w pakiecie. A co do Francji to ten Decombes to naprawdę może jeszcze sporo namieszać. Tu Jacu¶ GACU¦ już poważny, w poprzednim sezonie Decombes naprawdę skakal dobrze i zajmował w niektórych konkursach czolowe miejsca. Czyli był nawet w dziesi±tkach sezonu. Zobaczymy czy Decombes kiedy¶ wygra czy tam stanie na podium. I będzie takim Małyszem Francji, poci±gnie za sob± resztę i moze Francja stanie na nogi w koncu. Bo od czasów Chedala, Dissuma czy tego z długimi włosami co kiedy¶ skakał Davida jakiego¶tam nie ma porz±dnych skoczków prócz może tego wspomnianego przeze mnie dobrego Deombesa która zajmował w poprzednim sezonie wiele ciekawych i dobrych miejsc. Trzeba o tym wspomnieć i go nie można lekceważyć. On naprawdę w paru konkursach skakał pod ¶wiatow± czołówkę i był w 10tkach. Tu już nikt nie ma prawa się ze mn± nie zgodzić. Zacz±łem żartobliwie w swoim stylu a skonczyłem z powag± ten post. Tak czasami bywa też. I niech tam się wiedzie Kruczkowi we FRANCJI eee we Włoszech ;] ale Kruczek i Francja to też by było ciekawe pol±czenie. Kruczek Francja hehe ;].
(17.05.2017, 09:29)