Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
20
21
22
23
26
27
28
29
30
31
sierpień 2018
Najbliższe zawody
17.08.2018, godz. 16:30
Frenstat HS-106
LGP kobiet

Nie od dziś wiadomo, że Igor Błachut, zwykle komentujący skoki w Eurosporcie, ma cięty język i wyjątkowe poczucie humoru. Z tych cech postanowili skorzystać twórcy programu "Szkło Kontaktowe"...

Igor Błachut od kilku lat komentuje w Eurosporcie głównie zawody w skokach i biegach narciarskich, a także wyścigi kolarskie. W tym czasie zyskał licznych wielbicieli - to za sprawą błyskotliwych, czasem kontrowersyjnych wypowiedzi (jak słynny "człowiek z Excela", "idiota bez szkoły").

Po zakończeniu rywalizacji skoczków w sezonie 2016/2017 fani Błachuta nie muszą jednak rozstawać się z ulubionym komentatorem - już wkrótce dziennikarz pojawi się w studiu TVN24, by tam komentować... bieżące wydarzenia polityczne w programie "Szkło Kontaktowe".

Nie jest tajemnicą, że część ekipy "Szkła Kontaktowego" wywodzi się z radiowej "Trójki". Nie inaczej jest w przypadku Błachuta, dla którego jest to swego rodzaju powrót do źródeł:

- Kończyłem politologię ze specjalnością dziennikarską i już na studiach pracowałem w rozmaitych stacjach radiowych. Na dłużej trafiłem do "Trójki" - tam zajmowałem się polityką, a nie sportem - przypomniał.

Poczucie humoru, umiejętność wnikliwego obserwowania świata i doświadczenia związane z polityką sprawiły, że Igor Błachut będzie zasiadać w studiu "Szkła Kontaktowego" wspólnie z Grzegorzem Miecugowem, Tomaszem Sianeckim, Wojciechem Zimińskim czy Grzegorzem Markowskim. Pierwsza emisja programu z udziałem komentatora Eurosportu już jutro o 22:00 na antenie TVN24.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« kwiecień 2017 - wszystkie artykuły
Komentarze
HC-S
On Jest za brzydki do TV, urodę ma szpetną a język "czarny". Jak cos takiego moze byc przed kamerami. NO CHYBA ,ZE W SZEREGACH tvp1 LUB tvp2
(26.11.2017, 17:27)
Jacek32
Błachutowi życzę kariery telewizyjnej jeśli to nie żart oczywiście? kariery w tym programie a i może aktorskiej?
(01.04.2017, 23:11)
xnm
A jaka to bujda? Filmik 1:24 ujawnia całą prawdę po zdarzeniu i każdy o tym wie!
(01.04.2017, 20:40)
Paweł
Kolejny żarcik Droga redakcjo
(01.04.2017, 17:13)
Fan Zografskiego
Wiem o co chodzi PA :d
(01.04.2017, 15:35)
Fan Zografskiego
Prima Aprillis :D
(01.04.2017, 15:35)
Sweet
TVN nie jest najlepszy ale napewno nie ma na nim bujd że Tusk rzucił nabojem w samolot i wielki Lech poległ..
(01.04.2017, 15:31)
KJ
Ale wczoraj mówili w szkle że ma być jakiś debiut. Ale pewnie Błachut to nie będzie, a szkoda bo fajnie by komentował
(01.04.2017, 15:21)
pawel567
prima aprilis
(01.04.2017, 14:20)
mac15011
Dla mnie to jest Prima Aprilis - nie ma co. Oczywiście zaczynał karierę w radiu jak większość dziennikarzy ale to nie zmienia faktu, że jak już zasiadł w Eurosporcie tak też tam zostanie - na pewno nie zamieni "komercji na reżim". Tak jak to zrobił Pan Marek Rudziński - całe szczęście, że wrócił do Eurosportu.
(01.04.2017, 13:42)
Kacpro
Ale super by było :D
(01.04.2017, 13:35)
Flx
Smutno mi ;c
(01.04.2017, 13:27)
ricardo-78
Jak na Prima Aprilis to dobry żart. Nawet przez chwilę uwierzyłem.A podobno pracując w Trójce istotnie zajmował się polityką. Niestety nie słucham Trójki od wielu lat to i nie słyszałem...
(01.04.2017, 13:24)
Pawmak
Ma być jakiś debiut w "Szkle", ale dzisiaj, a nie jutro ;) No i by nie ujawnili chyba przed programem.

A jakby rzeczywiście tam trafił, to niech się nie waży nauczyć prawidłowo odmieniać Noriakiego Kasaiego, bo go Daukszewicz udusi ;P
(01.04.2017, 12:58)
xbn
Kandydat na scieme dnia 1000% :p
(01.04.2017, 12:39)
sds
Ja rozumiem i podzielam opinie o TVP, ale TVN jest jeszcze gorszy.
(01.04.2017, 12:26)
DODO
Fajnie by było.
(01.04.2017, 11:54)
J.A.Forfang
Chciałbym, żeby tak było.
(01.04.2017, 11:15)
48
Przyznam szczerze kiedyś nie lubiłem Błachuta jeszcze do TCS w zawodach na Insbrucku ale po TCS zacząłem go lubić nie denerwował mnie może dlatego że zaczął komentować z Markiem Rudźińskim ale nie wiem gratuluje bardzo serdecznie.
(01.04.2017, 11:13)
alezarty
PRIMA APRILIS! prawie się nabrałem!
(01.04.2017, 11:04)
hahaha
PRIMA APRILIS!