Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
20
21
22
23
24
27
28
29
30
listopad 2017
Najbliższe zawody
18.11.2017, godz. 16:00
Wisła HS-134
(P¦ druż.)

Przy bardzo silnym wietrze odbył się trening przed finałowymi zawodami Pucharu Kontynentalnego w Czajkowskim. Poszczególne serie wygrywali Siergiej Tkaczenko, Martin Hamann i Constantin Schmid.

Widok Siergieja Tkaczenki na szczycie listy wyników treningu zaskakuje i budzi u¶miech na twarzy - a jednak Kazach uzyskał najlepsz± notę pierwszej serii dzięki skokowi na odległo¶ć 111,5 metra (siedemnasta belka, wiatr 2,93 m/s w plecy). To pozwoliło mu wyprzedzić Martina Hamanna (125,5 m - taki sam rozbieg, wiatr 1,3 m/s) i Dienisa Korniłowa (120 m - belka piętnasta, wiatr 1,47 m/s).

Na pocz±tku drugiej dziesi±tki znaleĽli się Aleksander Zniszczoł (111 m) i Jakub Wolny (106 m), natomiast Stanisław Biela i Paweł W±sek zostali sklasyfikowani w trzeciej dziesi±tce.

Druga runda to najlepszy wynik Martina Hamanna (130,5 m), który nieznacznie wyprzedził Maximiliana Steinera (124 m) i Jakuba Wolnego (126 m); dobrze spisał się także Aleksander Zniszczoł (124 m - siódmy).

Z kolei w trzeciej serii najlepsz± notę uzyskał Constantin Schmid (130,5 m), za którym uplasowali się Jaka Hvala (129 m) i Martin Hamann (131,5 m). Jakub Wolny uzyskał 126,5 m (ósmy), a w drugiej dziesi±tce znaleĽli się Aleksander Zniszczoł (121,5 m) i Stanisław Biela (111 m).

Podczas treningu wiatr stale wiał w plecy, a jego siła momentami znacznie przekraczała trzy metry na sekundę. Podczas pierwszej serii skoczkowie startowali z piętnastej i siedemnastej belki, w trakciej drugiej - z dziewiętnastej i dwudziestej pierwszej, natomiast w ostatniej rundzie wszyscy ruszali z bramki dwudziestej drugiej.

Wyniki treningu - I seria
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Sergey Tkachenko
Kazachstan
111.5
68.9
2
Martin Hamann
Niemcy
125.5
68.0
3
Denis Kornilov
Rosja
120.0
67.7
4
Dimitry Vassiliev
Rosja
118.5
62.0
5
Clemens Aigner
Austria
106.5
55.5
6
Felix Hoffmann
Niemcy
117.5
53.5
7
Cene Prevc
Słowenia
115.5
50.9
8
Maximilian Steiner
Austria
114.5
50.7
9
Jakub Janda
Czechy
110.5
49.2
10
Julian Hahn
Niemcy
120.0
49.1
11
Aleksander Zniszczoł
Polska
111.0
44.0
12
Jakub Wolny
Polska
106.0
42.9
13
Elias Tollinger
Austria
111.0
40.9
14
Constantin Schmid
Niemcy
107.0
40.2
15
Tim Fuchs
Niemcy
109.5
39.8
16
Daniel Huber
Austria
108.5
36.6
17
Filip Sakala
Czechy
104.5
36.1
18
Thomas Lackner
Austria
110.0
35.5
19
Jaka Hvala
Słowenia
105.0
35.3
20
Ilmir Hazetdinov
Rosja
101.5
34.6
21
Rok Tarman
Słowenia
106.0
33.3
22
Miran Zupancic
Słowenia
97.0
32.6
23
Vladislav Boyarintsev
Rosja
95.5
30.7
24
Stanisław Biela
Polska
97.0
30.4
25
Seou Choi
Korea Pd.
100.5
28.8
26
Florian Altenburger
Austria
106.0
26.5
27
Paweł W±sek
Polska
96.5
24.9
28
Cestmir Kozisek
Czechy
95.5
24.7
29
Mikhail Maksimochkin
Rosja
93.5
23.7
30
Ziga Jelar
Słowenia
96.5
21.4
31
Alexander Sardyko
Rosja
93.5
21.2
32
Joshua Maurer
Kanada
92.0
15.8
33
Lukas Hlava
Czechy
84.0
12.8
 
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
89.5
12.8
35
Egor Usachev
Rosja
88.0
11.7
36
Vadim Shishkin
Rosja
87.5
10.9
37
Johannes Schubert
Niemcy
83.0
5.9
38
Nigel Lauchlan
Kanada
84.5
0.9
39
Jake Lock
Wielka Brytania
80.5
0.0
40
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
DNS
DNS
41
Jeong-Heon Si
Korea Pd.
DNS
DNS
42
Robert Lock
Wielka Brytania
DNS
DNS

Wyniki treningu - II seria
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Martin Hamann
Niemcy
130.5
71.2
2
Maximilian Steiner
Austria
124.0
69.7
3
Jakub Wolny
Polska
126.0
69.0
4
Dimitry Vassiliev
Rosja
116.0
67.5
5
Ilmir Hazetdinov
Rosja
126.5
65.9
6
Ziga Jelar
Słowenia
124.5
65.6
7
Aleksander Zniszczoł
Polska
124.0
64.4
8
Constantin Schmid
Niemcy
125.0
63.9
9
Julian Hahn
Niemcy
120.0
63.8
10
Thomas Lackner
Austria
123.0
63.3
11
Rok Tarman
Słowenia
124.5
62.7
12
Cene Prevc
Słowenia
118.5
60.2
13
Miran Zupancic
Słowenia
116.0
55.2
14
Lukas Hlava
Czechy
115.0
51.5
15
Tim Fuchs
Niemcy
108.5
50.7
16
Daniel Huber
Austria
113.5
50.4
17
Felix Hoffmann
Niemcy
116.0
48.5
18
Elias Tollinger
Austria
114.5
47.8
19
Vladislav Boyarintsev
Rosja
108.0
46.5
20
Stanisław Biela
Polska
106.0
46.3
21
Mikhail Maksimochkin
Rosja
109.5
46.1
22
Paweł W±sek
Polska
116.5
44.9
23
Seou Choi
Korea Pd.
104.0
42.1
24
Florian Altenburger
Austria
97.5
42.0
25
Alexander Sardyko
Rosja
103.5
41.8
26
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
108.0
38.1
27
Sergey Tkachenko
Kazachstan
102.0
37.5
28
Filip Sakala
Czechy
110.0
34.9
29
Johannes Schubert
Niemcy
108.0
34.4
30
Jaka Hvala
Słowenia
96.5
34.3
31
Clemens Aigner
Austria
98.5
32.0
32
Denis Kornilov
Rosja
97.0
28.7
33
Cestmir Kozisek
Czechy
102.5
25.5
34
Vadim Shishkin
Rosja
91.5
18.7
35
Egor Usachev
Rosja
95.5
17.8
36
Joshua Maurer
Kanada
90.0
13.5
37
Jakub Janda
Czechy
80.5
10.2
38
Nigel Lauchlan
Kanada
85.5
5.2
39
Robert Lock
Wielka Brytania
81.5
0.0
 
Jake Lock
Wielka Brytania
80.5
0.0
41
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
DNS
DNS
42
Jeong-Heon Si
Korea Pd.
DNS
DNS

Wyniki treningu - III seria
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Constantin Schmid
Niemcy
130.5
86.9
2
Jaka Hvala
Słowenia
129.0
86.7
3
Martin Hamann
Niemcy
131.5
85.2
4
Florian Altenburger
Austria
127.5
82.7
5
Ziga Jelar
Słowenia
127.0
79.0
6
Rok Tarman
Słowenia
124.0
71.7
 
Filip Sakala
Czechy
115.5
71.7
8
Jakub Wolny
Polska
126.5
70.3
9
Johannes Schubert
Niemcy
119.0
68.9
10
Sergey Tkachenko
Kazachstan
120.5
67.9
11
Cestmir Kozisek
Czechy
123.0
67.6
12
Aleksander Zniszczoł
Polska
121.5
66.8
13
Felix Hoffmann
Niemcy
121.0
64.7
14
Tim Fuchs
Niemcy
114.5
63.9
15
Vadim Shishkin
Rosja
115.0
63.3
16
Stanisław Biela
Polska
111.0
61.8
17
Maximilian Steiner
Austria
111.5
61.2
18
Egor Usachev
Rosja
111.5
60.7
19
Mikhail Maksimochkin
Rosja
115.0
60.2
20
Thomas Lackner
Austria
109.5
60.1
21
Dimitry Vassiliev
Rosja
122.0
58.9
22
Denis Kornilov
Rosja
118.5
57.1
23
Elias Tollinger
Austria
118.5
57.0
24
Alexander Sardyko
Rosja
115.5
55.6
25
Miran Zupancic
Słowenia
102.5
54.5
26
Daniel Huber
Austria
107.5
53.4
27
Cene Prevc
Słowenia
104.5
53.0
28
Paweł W±sek
Polska
108.0
52.2
29
Julian Hahn
Niemcy
110.0
51.4
30
Vladislav Boyarintsev
Rosja
106.5
48.2
31
Joshua Maurer
Kanada
108.5
40.5
32
Seou Choi
Korea Pd.
102.5
37.4
33
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
109.5
36.7
34
Nigel Lauchlan
Kanada
95.0
25.6
35
Jake Lock
Wielka Brytania
82.5
12.8
36
Robert Lock
Wielka Brytania
88.5
11.2
37
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
DNS
DNS
38
Jeong-Heon Si
Korea Pd.
DNS
DNS
39
Clemens Aigner
Austria
DNS
DNS
40
Lukas Hlava
Czechy
DNS
DNS
41
Ilmir Hazetdinov
Rosja
DNS
DNS
42
Jakub Janda
Czechy
DNS
DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« marzec 2017 - wszystkie artykuły
Komentarze
Mati
Jakby Tkachenko wygrał PK to by była sensacja na miarę punktów Sokolenki w P¦.
(17.03.2017, 18:27)
Cypisek
Przede wszystkim nie wiadomo co tutaj robia Wasiliew i Kornilow .Oni powinni być teraz w Norwegii .Zwłaszcza że z Dimy niezły lotnik jest .Chyba faktycznie jest jaki¶ koflikt w kadrze
(17.03.2017, 16:46)
japitole
Bracia Lock w trzecim treningu już noty dodatnie maj±. To się nazywa progres.
(17.03.2017, 15:40)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
CoC: Wietrzny trening w Czajkowskim. Tkaczenko, Hamann i Schmid najlepsi
CoC: Wietrzny trening w Czajkowskim. Tkaczenko, Hamann i Schmid najlepsi

CoC: Wietrzny trening w Czajkowskim. Tkaczenko, Hamann i Schmid najlepsi

Najbliższe zawody
18 listopada 2017 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
19 listopada 2017 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
24 listopada 2017 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
25 listopada 2017 (sobota)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:15
P¦ Ruka
konkurs druż.
26 listopada 2017 (niedziela)
14:00
P¦ Ruka
seria próbna
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Który z Polaków będzie najlepszy zim±?
Kamil Stoch
Maciej Kot
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Hula
Klemens Murańka
Jakub Wolny
Jan Ziobro
Aleksander Zniszczoł
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich