Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
11
12
13
14
18
19
20
25
26
27
28
29
wrzesień 2017
Najbliższe zawody
30.09.2017, godz. 16:30
Klingenthal HS-140
(Letni CoC)

Reprezentanci Słowenii odnieśli drugie już dziś zwycięstwo na Olimpijskim Festiwalu Młodzieży Europy. Tym razem stanęli na najwyższym stopniu podium konkursu drużyn mieszanych...

Nika Kriznar (106 i 92 m), Tomi Jovan (98,5 i 92,5 m), Katra Komar (83,5 i 87 m) oraz Timi Zajc (117,5 i 98,5 m) byli najlepsi w obu seriach konkursowych, a rywali pokonali bardzo zdecydowanie - ich przewaga była tak duża, że ze zwycięstwa mogli się cieszyć już przed ostatnim skokiem.

123,4 punktu do Słoweńców stracili Francuzi (Marine Bressand, Mathis Contamine, Romane Dieu, Jonathan Learoyd), którzy stanęli na drugim stopniu podium. Brązowy medal zdobyli z kolei reprezentanci Rosji (Lidia Jakowlewa, Ilja Baskakow, Alieksandra Barancewa i Alieksandr Marczukow).

Czwartą i ostatnią drużyną, jaka uczestniczyła w zawodach, był zespół rumuński.

Podczas tej edycji Olimpijskiego Festiwalu Młodzieży Europy Słoweńcy zdobyli pięć medali, w tym trzy złote; dziś rano triumfowali w drużynowym konkursie chłopców, w którym podium przedstawiało się identycznie jak w zawodach drużyn mieszanych.

Wyniki końcowe
 
kraj
 
punkty
1
Słowenia
Słowenia
836.6
2
Francja
Francja
713.2
3
Rosja
Rosja
653.9
4
Rumunia
Rumunia
564.8

Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Timi Zajc
Słowenia
117.5
98.5
247.3
2
Jonathan Learoyd
Francja
111.5
98.0
246.6
3
Mathis Contamine
Francja
98.0
103.0
236.5
4
Nika Kriznar
Słowenia
106.0
92.0
215.3
5
Tomi Jovan
Słowenia
98.5
92.5
208.5
6
Ilya Baskakov
Rosja
92.0
93.0
199.2
7
Aleksandr Marchukov
Rosja
98.5
90.0
196.2
8
Hunor Farkas
Rumunia
89.5
88.5
179.0
9
Romane Dieu
Francja
87.5
85.0
176.4
10
Mihnea Alexandru Spulber
Rumunia
88.5
82.0
168.0
11
Katra Komar
Słowenia
83.5
87.0
165.5
12
Lidiia Iakovleva
Rosja
77.0
78.0
132.3
13
Aleksandra Barantceva
Rosja
73.5
78.0
126.2
14
Carina Alexandra Militaru
Rumunia
68.5
79.5
113.6
15
Andreea Diana Trambitas
Rumunia
76.0
68.0
104.2
16
Marine Bressand
Francja
59.5
59.0
53.7

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2017 - wszystkie artykuły
Komentarze
fan skoków85
Wyniki po każdej kolejce:
I kolejka:
1.Słowenia 118,6 pkt.
2.Rosja 65,2 pkt.
3.Rumunia 57,1 pkt.
4.Francja 26,7 pkt.
II kolejka:
1.Słowenia 226,2 pkt.
2.Rosja 162,7 pkt.
3.Rumunia 146,5 pkt.
4.Francja 139,4 pkt.
III kolejka:
1.Słowenia 311,0 pkt.
2.Francja 230,6 pkt.
3.Rosja 219,5 pkt.
4.Rumunia 194,6 pkt.
IV kolejka:
1.Słowenia 445,9 pkt.
2.Francja 364,4 pkt.
3.Rosja 326,6 pkt.
4.Rumunia 286,5 pkt.
V kolejka:
1.Słowenia 542,6 pkt.
2.Rosja 393,7 pkt.
3.Francja 391,4 pkt.
4.Rumunia 333,6 pkt.
VI kolejka:
1.Słowenia 643,5 pkt.
2.Francja 515,2 pkt.
3.Rosja 495,4 pkt.
4.Rumunia 423,2 pkt.
VII kolejka:
1.Słowenia 724,2 pkt.
2.Francja 600,4 pkt.
3.Rosja 564,8 pkt.
4.Rumunia 488,7 pkt.
VIII kolejka:
1.Słowenia 836,6 pkt.
2.Francja 713,2 pkt.
3.Rosja 653,9 pkt.
4.Rumunia 564,8 pkt.
(20.02.2017, 19:37)
fan skoków85
Najlepsi w poszczególnych grupach:
Grupa I:
1.Kriznar, 2.Iakovleva, 3.Trambitas i 4.Bressand.
Grupa II:
1.Contamine, 2.Jovan, 3.Baskakov i 4.Farkas.
Grupa III:
1.Dieu, 2.Komar, 3.Barantceva i 4.Militaru.
Grupa IV:
1.Zajc, 2.Learoyd, 3.Marchukov i 4.Spulber.
(20.02.2017, 18:57)
fan skoków85
Drużynowe wyniki serii próbnej:
1.Rumunia 119,6 pkt.
2.Słowenia 103,3 pkt. (2 skoki)
3.Rosja 44,5 pkt. (2 skoki)
4.Francja 0,0 pkt. (1 skok)
(20.02.2017, 18:52)
fan skoków85
Wyniki konkursu drużynowego według średniej z 3 poprzednich konkursów (2 indywidualne kobiet i mężczyzn oraz dużynowy):
1.Słowenia 888,4 pkt.
2.Francja 782,8 pkt.
3.Rosja 744,2 pkt.
4.Rumunia 589,1 pkt.
(20.02.2017, 18:47)
Nxmjduruxjudj
@Nicram
Znalazłem już noty ze strony FISu, i dalej nic nie wiadomo - noty od 12 do 16,5. Choć wiadomo na pewno, że nie upadł, co najwyżej podparł.
(18.02.2017, 12:33)
Sweet
117.5 m omg w 2 serii wystraszeni puscili pewnie ich z -5 belki
(17.02.2017, 23:54)
Nicram
@Nxmjduruxjudj

Przypu szczam, że nie bo notę ma zbliżoną do Learoyda a ten łącznie skoczył 6,5m krócej.
(17.02.2017, 21:53)
Nxmjduruxjudj
O kurka ... ustał te 117 metrów?
(17.02.2017, 16:56)
Dodaj komentarz
Jesteś niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
EYOF: Słoweńcy triumfują w konkursie drużyn mieszanych
EYOF: Słoweńcy triumfują w konkursie drużyn mieszanych

EYOF: Słoweńcy triumfują w konkursie drużyn mieszanych

Kalendarium
Andraz Pograjc
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody
30 września 2017 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
17:00
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
19:00
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
1 października 2017 (niedziela)
13:00
LGP Hinzenbach
seria próbna
14:00
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
2 października 2017 (poniedziałek)
14:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
16:30
LGP Klingenthal
oficjalny trening
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje
3 października 2017 (wtorek)
14:15
LGP Klingenthal
seria próbna
15:45
LGP Klingenthal
konkurs ind.
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra LGP 2017?
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stephan Leyhe
Karl Geiger
Stefan Hula
Roman Koudelka
Piotr Żyła
Daniel Andre Tande
Sebastian Colloredo
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich