Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
11
12
13
14
18
19
20
25
26
27
28
29
wrzesień 2017
Najbliższe zawody
24.09.2017
Predazzo HS-106
(Alpen Cup)

Timi Zajc, Jonathan Learoyd i Nika Kriznar skakali najlepiej podczas dzisiejszych treningów przed kolejnymi zawodami Olimpijskiego Festiwalu Młodzieży Europy...

Chłopcy i dziewczęta maj± już za sob± starty indywidualne, jednak przed nimi wci±ż dwa konkursy - drużynowy mężczyzn (czwartek) i drużyn mieszanych (pi±tek). Dzi¶ przedstawiciele obu płci zaliczyli po trzy serie oficjalnego treningu.

U panów najlepiej spisywali się medali¶ci rywalizacji indywidualnej. Pierwsz± serię wygrał Timi Zajc (97 m), który wyprzedził Jonathana Learoyda (92 m) i Mathisa Contamine (91,5 m). Również podczas drugiej rundy Słoweniec był najlepszy (108 m), natomiast Francuzi zamienili się miejscami - Contamine uzyskał 100 metrów, a Learoyd - 98 metrów. W trzeciej serii zdecydowanie najdalej poleciał natomiast Learoyd (98 m), który wyprzedził Lovro Voduska ze Słowenii (93,5 m) oraz Contamine (94,5 m); Timi Zajc był pi±ty (92 m).

Z kolei u pań we wszystkich trzech seriach dominowała Nika Kriznar, która uzyskiwała 94,5 m, 102,5 m oraz 97,5 metra. Na drugim miejscu plasowały się Jerneja Brecl (I runda - 87,5 m) oraz Katra Komar (II runda - 91 m; III runda - 91,5 m), a na trzecim - trzykrotnie - złota medalistka konkursu indywidualnego Romane Dieu (87,5 m; 87 m; 84,5 m).

Podczas treningów wiatr wiał głównie pod narty, z prędko¶ci± do ok. 2,2 m/s. Panowie startowali z belek 20-23, panie - z bramek 25-27.

Wyniki treningu chłopców - I seria
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Timi Zajc
Słowenia
97.0
56.4
2
Jonathan Learoyd
Francja
92.0
45.6
3
Mathis Contamine
Francja
91.5
45.0
4
Lovro Vodusek
Słowenia
90.5
41.4
5
Bernard Dobre
Słowenia
88.0
38.1
 
Tomi Jovan
Słowenia
87.5
38.1
7
Mico Ahonen
Finlandia
88.0
37.9
8
Markus Virrantalo
Finlandia
87.5
36.4
9
Ilya Baskakov
Rosja
88.5
33.6
10
Aleksandr Marchukov
Rosja
86.0
30.2
11
Hunor Farkas
Rumunia
82.5
28.0
12
Ivo Niklas Hermanson
Estonia
85.0
26.3
13
Mihnea Alexandru Spulber
Rumunia
80.5
23.9
14
Benedikt Holub
Czechy
81.5
21.9
15
Lukas Kubena
Czechy
82.0
21.6
16
Daniel Andrei Cacina
Rumunia
80.0
21.5
17
Jakub Sikola
Czechy
81.0
19.7
18
Arttu Pohjola
Finlandia
78.0
17.9
19
Yevgen Marusyak
Ukraina
77.5
17.3
20
Radu Mihai Pacurar
Rumunia
79.5
15.9
21
Artem Yudin
Rosja
76.5
15.5
22
Jonne Veteläinen
Finlandia
78.5
14.9
23
Kevin Maltsev
Estonia
78.5
14.4
24
Aleksandr Loginov
Rosja
76.0
12.7
25
Radek Selcer
Czechy
74.5
10.8
26
Muhammet Ali Bedir
Turcja
DNS
DNS
27
Alessandro Batby
Francja
DNS
DNS
28
Krasimir Simitchiyiski
Bułgaria
DNS
DNS
29
Viktor Hristov
Bułgaria
DNS
DNS

Wyniki treningu chłopców - II seria
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Timi Zajc
Słowenia
108.0
75.3
2
Mathis Contamine
Francja
100.0
64.0
3
Jonathan Learoyd
Francja
98.0
58.5
4
Lovro Vodusek
Słowenia
99.0
56.2
5
Bernard Dobre
Słowenia
95.0
48.0
6
Mico Ahonen
Finlandia
87.5
45.8
7
Markus Virrantalo
Finlandia
98.0
45.3
8
Tomi Jovan
Słowenia
86.5
40.3
9
Artem Yudin
Rosja
86.0
35.2
10
Aleksandr Loginov
Rosja
86.0
33.4
11
Yevgen Marusyak
Ukraina
84.0
31.9
12
Jonne Veteläinen
Finlandia
88.5
31.5
13
Ivo Niklas Hermanson
Estonia
78.5
30.6
14
Daniel Andrei Cacina
Rumunia
83.0
30.5
15
Mihnea Alexandru Spulber
Rumunia
83.0
30.3
16
Hunor Farkas
Rumunia
81.0
30.0
17
Lukas Kubena
Czechy
83.0
29.3
18
Radu Mihai Pacurar
Rumunia
79.5
25.1
19
Kevin Maltsev
Estonia
80.5
24.8
20
Radek Selcer
Czechy
82.0
24.7
21
Jakub Sikola
Czechy
76.0
19.7
22
Arttu Pohjola
Finlandia
81.5
18.3
23
Benedikt Holub
Czechy
72.0
12.3
24
Muhammet Ali Bedir
Turcja
DNS
DNS
25
Aleksandr Marchukov
Rosja
DNS
DNS
26
Ilya Baskakov
Rosja
DNS
DNS
27
Alessandro Batby
Francja
DNS
DNS
28
Krasimir Simitchiyiski
Bułgaria
DNS
DNS
29
Viktor Hristov
Bułgaria
DNS
DNS

Wyniki treningu chłopców - III seria
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Jonathan Learoyd
Francja
98.0
54.2
2
Lovro Vodusek
Słowenia
93.5
50.9
3
Mathis Contamine
Francja
94.5
50.1
4
Tomi Jovan
Słowenia
92.5
46.0
5
Timi Zajc
Słowenia
92.0
44.6
6
Ivo Niklas Hermanson
Estonia
90.0
41.3
7
Mico Ahonen
Finlandia
90.5
40.4
8
Markus Virrantalo
Finlandia
86.5
34.0
9
Benedikt Holub
Czechy
89.0
33.8
10
Alessandro Batby
Francja
85.5
33.0
 
Lukas Kubena
Czechy
88.0
33.0
12
Aleksandr Loginov
Rosja
86.5
32.0
13
Mihnea Alexandru Spulber
Rumunia
86.0
31.9
14
Jonne Veteläinen
Finlandia
81.0
27.9
 
Jakub Sikola
Czechy
82.0
27.9
16
Bernard Dobre
Słowenia
81.5
27.8
 
Kevin Maltsev
Estonia
84.5
27.8
18
Daniel Andrei Cacina
Rumunia
79.5
27.5
19
Artem Yudin
Rosja
81.5
27.3
20
Hunor Farkas
Rumunia
80.5
24.6
21
Yevgen Marusyak
Ukraina
79.0
22.8
22
Arttu Pohjola
Finlandia
82.5
21.7
23
Radu Mihai Pacurar
Rumunia
77.5
18.5
24
Radek Selcer
Czechy
72.0
1.8
25
Muhammet Ali Bedir
Turcja
DNS
DNS
26
Aleksandr Marchukov
Rosja
DNS
DNS
27
Ilya Baskakov
Rosja
DNS
DNS
28
Krasimir Simitchiyiski
Bułgaria
DNS
DNS
29
Viktor Hristov
Bułgaria
DNS
DNS

Wyniki treningu dziewcz±t - I seria
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Nika Kriznar
Słowenia
94.5
52.6
2
Jerneja Brecl
Słowenia
87.5
41.5
3
Romane Dieu
Francja
87.5
39.2
4
Katra Komar
Słowenia
86.0
33.5
5
Lidiia Iakovleva
Rosja
76.0
12.7
6
Carina Alexandra Militaru
Rumunia
71.5
10.5
7
Aleksandra Barantceva
Rosja
75.5
8.2
8
Andreea Diana Trambitas
Rumunia
72.0
3.9
9
Viktoria Sidlova
Słowacja
59.5
0.0
 
Kaja Urbanija Coz
Słowenia
67.5
0.0
 
Liia Makhinia
Rosja
60.5
0.0
 
Marine Bressand
Francja
61.0
0.0
 
Annemarii Bendi
Estonia
64.0
0.0
 
Simona Weinlichova
Czechy
64.0
0.0

Wyniki treningu dziewcz±t - II seria
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Nika Kriznar
Słowenia
102.5
61.9
2
Katra Komar
Słowenia
91.0
51.1
3
Romane Dieu
Francja
87.0
34.6
4
Jerneja Brecl
Słowenia
83.5
27.2
5
Lidiia Iakovleva
Rosja
81.5
21.2
6
Aleksandra Barantceva
Rosja
78.0
19.1
7
Carina Alexandra Militaru
Rumunia
75.5
14.8
8
Andreea Diana Trambitas
Rumunia
71.5
10.2
9
Liia Makhinia
Rosja
68.5
3.6
10
Kaja Urbanija Coz
Słowenia
73.5
2.6
11
Viktoria Sidlova
Słowacja
61.5
0.0
 
Marine Bressand
Francja
66.0
0.0
 
Annemarii Bendi
Estonia
62.5
0.0
 
Simona Weinlichova
Czechy
66.5
0.0

Wyniki treningu dziewcz±t - III seria
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Nika Kriznar
Słowenia
97.5
55.4
2
Katra Komar
Słowenia
91.5
42.4
3
Romane Dieu
Francja
84.5
34.0
4
Jerneja Brecl
Słowenia
87.5
32.1
5
Aleksandra Barantceva
Rosja
80.5
24.6
6
Lidiia Iakovleva
Rosja
71.5
5.9
7
Carina Alexandra Militaru
Rumunia
72.5
4.9
8
Andreea Diana Trambitas
Rumunia
68.5
1.6
9
Viktoria Sidlova
Słowacja
58.5
0.0
 
Kaja Urbanija Coz
Słowenia
68.5
0.0
 
Liia Makhinia
Rosja
65.0
0.0
 
Marine Bressand
Francja
59.0
0.0
 
Annemarii Bendi
Estonia
56.5
0.0
 
Simona Weinlichova
Czechy
59.5
0.0

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2017 - wszystkie artykuły
Komentarze
Labrador_Retriever
@Miedziane Pociski - pewnie szwedzkie korzenie, to w Estonii się zdarza. Końcówka "son" nie jest zarezerwowana dla Islandii.
(15.02.2017, 18:30)
Miedziane Pociski
Hermansson ma pochodzenie z Islandii ?
(15.02.2017, 17:47)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
EYOF: Zajc, Learoyd i Kriznar najlepsi na treningach
EYOF: Zajc, Learoyd i Kriznar najlepsi na treningach

EYOF: Zajc, Learoyd i Kriznar najlepsi na treningach

Kalendarium
Kevin Horlacher
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
24 wrze¶nia 2017 (niedziela)
08:00
CoC Rasnov
seria próbna
09:00
CoC Rasnov
konkurs
30 wrze¶nia 2017 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
17:00
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
19:00
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
1 paĽdziernika 2017 (niedziela)
13:00
LGP Hinzenbach
seria próbna
14:00
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
2 paĽdziernika 2017 (poniedziałek)
14:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
16:30
LGP Klingenthal
oficjalny trening
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra LGP 2017?
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stephan Leyhe
Karl Geiger
Stefan Hula
Roman Koudelka
Piotr Żyła
Daniel Andre Tande
Sebastian Colloredo
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich