Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
19.01.2018, godz. 09:00
Zao HS-106
(P¦ kobiet)

Nita Englund wygrała kwalifikacje do drugiego konkursu Pucharu ¦wiata kobiet w Oberstdorfie. Najdalszy skok serii oddała Sara Takanashi...

Startuj±ca z piętnastej belki, przy umiarkowanym wietrze pod narty (0,66 m/s) Englund uzyskała 124 metry. To pozwoliło jej wygrać kwalifikacje z przewag± 4,2 punktu nad Elen± Runggaldier (123 m, wiatr 0,83 m/s). Trzecie miejsce zajęła Kaori Iwabuchi (114 m), a na kolejnych pozycjach uplasowały się Alieksandra Kustowa (114,5 m), Carina Vogt (116 m) i Gianina Ernst (116 m).

W¶ród zawodniczek z gwarantowan± kwalifikacj± zdecydowanie najdalej latały Japonki - najlepszy skok oddała Sara Takanashi (131 m z piętnastej belki, wiatr 0,21 m/s), nieco krótszy - Yuki Ito (129,5 m; belka szesnasta, wiatr 0,08 m/s). Punkt K przekroczyły jeszcze Sarah Hendrickson (123 m) i Irina Awwakumowa (122 m).

Wiatr wiał głównie pod narty, z różn± sił± (do ok. 1,1 m/s). Belka startowa dla większo¶ci zawodniczek była ustawiona w pozycji piętnastej, natomiast tuż przed startami zawodniczek z gwarantowan± kwalifikacj± rozbieg wydłużono do progu szesnastego.

Wyniki kwalifikacji
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Nita Englund
USA
124.0
112.6
2
Elena Runggaldier
Włochy
123.0
108.4
3
Kaori Iwabuchi
Japonia
114.0
99.9
4
Alexandra Kustova
Rosja
114.5
98.5
5
Carina Vogt
Niemcy
116.0
96.6
6
Gianina Ernst
Niemcy
116.0
96.1
7
Svenja Wuerth
Niemcy
111.0
93.8
8
Yuka Seto
Japonia
109.0
90.1
9
Taylor Henrich
Kanada
113.0
87.5
10
Anastasiya Barannikova
Rosja
106.5
80.6
11
Atsuko Tanaka
Kanada
107.5
79.7
12
Nika Kriznar
Słowenia
104.0
79.1
13
Ksenia Kablukova
Rosja
105.5
76.7
14
Chiara Hoelzl
Austria
102.5
76.1
 
Barbora Blazkova
Czechy
106.5
76.1
16
Spela Rogelj
Słowenia
101.5
75.5
17
Julia Kykkänen
Finlandia
102.5
74.9
18
Manuela Malsiner
Włochy
105.0
74.0
19
Tara Geraghty-Moats
USA
105.0
73.5
20
Sofia Tikhonova
Rosja
105.0
73.4
21
Agnes Reisch
Niemcy
105.5
72.6
22
Ursa Bogataj
Słowenia
103.0
71.0
23
Lucile Morat
Francja
98.5
69.3
 
Lea Lemare
Francja
101.0
69.3
25
Eva Logar
Słowenia
100.5
66.1
26
Daniela Vasilica Haralambie
Rumunia
96.0
64.6
27
Juliane Seyfarth
Niemcy
99.5
64.3
28
Luisa Goerlich
Niemcy
98.5
62.4
29
Abby Ringquist
USA
96.0
60.1
 
Ramona Straub
Niemcy
98.0
60.1
31
Pauline Hessler
Niemcy
95.5
59.5
32
Evelyn Insam
Włochy
97.0
59.2
33
Julia Huber
Austria
99.0
58.4
34
Henriette Kraus
Niemcy
94.0
57.9
35
Claudia Purker
Austria
96.5
57.4
36
Nina Lussi
USA
94.0
52.1
37
Silje Opseth
Norwegia
91.0
46.2
38
Anniken Mork
Norwegia
89.0
42.8
39
Roberta D Agostina
Włochy
86.0
40.1
40
Nicole Hauer
Niemcy
78.0
27.1
41
Maja Vtic
Słowenia
102.0
0.0
 
Maren Lundby
Norwegia
112.5
0.0
 
Jacqueline Seifriedsberger
Austria
112.5
0.0
 
Ema Klinec
Słowenia
116.0
0.0
 
Katharina Althaus
Niemcy
117.0
0.0
 
Daniela Iraschko-Stolz
Austria
118.0
0.0
 
Irina Avvakumova
Rosja
122.0
0.0
 
Sarah Hendrickson
USA
123.0
0.0
 
Yuki Ito
Japonia
129.5
0.0
 
Sara Takanashi
Japonia
131.0
0.0
51
Jasmine Sepandj
Kanada
DNS
DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2017 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
P¦ Oberstdorf: Englund najlepsza w kwalifikacjach
P¦ Oberstdorf: Englund najlepsza w kwalifikacjach

P¦ Oberstdorf: Englund najlepsza w kwalifikacjach

Kalendarium
Jakub Kot
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 stycznia 2018 (pi±tek)
07:30
P¦k Zao
kwalifikacje
08:30
CoC Erzurum
odprawa techniczna
09:00
P¦k Zao
konkurs ind.
12:30
CoC Erzurum
oficjalny trening
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
14:30
M¦ loty Oberstdorf
kwalifikacje
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
16:00
M¦ loty Oberstdorf
konkurs ind.
19:30
FIS Cup Planica
odprawa techniczna
19:30
CoC-K Planica
odprawa techniczna
20 stycznia 2018 (sobota)
08:00
P¦k Zao
seria próbna
08:30
CoC-K Planica
oficjalny trening
09:00
P¦k Zao
konkurs druż.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Stefan Kraft
Peter Prevc
Domen Prevc
Anze Semenic
Anders Fannemel
Daniel Andre Tande
Johann Andre Forfang
Andreas Stjernen
Robert Johansson
Tile Bartol
Noriaki Kasai
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich