Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
11
12
13
14
18
19
20
25
26
27
28
29
wrzesień 2017
Najbliższe zawody
24.09.2017
Predazzo HS-106
(Alpen Cup)

Dzi¶ na Wielkiej Krokwi odbywaj± się skoki w ramach zimowego FIS Cup. W dwóch treningach niestety nie dominowali Polacy. Wygrywali je Andreas Schuler i Rok Tarman. Najlepszy z Polaków był Andrzej Stękała.

W pierwszej odsłonie skakano z 18 i 17 belki. Najlepszy wynik - 132,5 metra osi±gn±ł Andreas Schuler ze Szwajcarii, który wyprzedził Austriaka Lienhera (131 m) i Słoweńca Hvalę (130,5 m). W czołówce znaleĽli się jeszcze Kilian Peier, Matjaz Pungertar oraz dwaj Polacy: Stękała (6 i 128,5 m) i Kantyka (7 i 127,5 m).

Drugi trening odbył się z 17 belki. Tutaj najdalej latał Rok Tarman ze Słowenii - 131,5 metra. Drugie miejsce zaj±ł Philipp Raimund z Niemiec (130 m), a trzeci był Ulrich Wohlgenannt (129 m). Andrzej Stękała był szósty (127,5 m), Kantyka 11-ty (126 m), W±sek 16-ty (122 m).

Wyniki 1 treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
1
Andreas Schuler
Szwajcaria
132.5
2
Maximilian Lienher
Austria
131.0
3
Jaka Hvala
Słowenia
130.5
4
Killian Peier
Szwajcaria
129.5
5
Matjaz Pungertar
Słowenia
129.0
6
Andrzej Stękała
Polska
128.5
7
Przemysław Kantyka
Polska
127.5
8
Rok Tarman
Słowenia
126.0
9
Andraz Modic
Słowenia
125.5
10
Simon Greiderer
Austria
123.5
11
Riki Kurita
Japonia
123.0
12
Eetu Nousiainen
Finlandia
122.5
 
Ulrich Wohlgenannt
Austria
122.5
14
Dominik Kastelik
Polska
122.0
 
Philipp Raimund
Niemcy
122.0
 
Patrick Kogler
Austria
122.0
17
Henri Kavilo
Finlandia
121.0
 
Mario Mendel
Austria
121.0
19
Timi Zajc
Słowenia
120.5
20
Niko Kytoesaho
Finlandia
120.0
 
Ziga Jelar
Słowenia
120.0
 
Jan Kus
Słowenia
120.0
 
Jan Maylaender
Niemcy
120.0
24
Yuken Iwasa
Japonia
119.0
25
Andreas Alamommo
Finlandia
118.5
26
Tim Heinrich
Niemcy
118.0
 
Yevgen Marusyak
Ukraina
118.0
 
Łukasz Rutkowski
Polska
118.0
29
Kalle Heikkinen
Finlandia
117.5
 
Noah Valtiner
Austria
117.5
 
Jakub Kot
Polska
117.5
32
Lukas Wagner
Niemcy
117.0
33
Philipp Haagen
Austria
116.5
 
Frans Taehkaevuori
Finlandia
116.5
35
David Krapez
Słowenia
116.0
36
Thomas Diethart
Austria
115.5
37
Anze Lavtizar
Słowenia
115.0
 
Stepan Pasichnyk
Ukraina
115.0
 
Sebastian Rombach
Niemcy
115.0
40
Dawid Jarz±bek
Polska
114.5
 
Alexander Hayboeck
Austria
114.5
42
Tomasz Pilch
Polska
114.0
43
Elias Vaenskae
Finlandia
113.5
 
Artii Aigro
Estonia
113.5
 
Viktor Pasichnyk
Ukraina
113.5
46
Krzysztof Miętus
Polska
113.0
47
Dominik Maylaender
Niemcy
112.5
48
Nik Fabijan
Słowenia
112.0
49
Krzysztof Leja
Polska
110.0
50
Stanisław Biela
Polska
108.0
 
Brian Wallace
USA
108.0
52
Nicholas Mattoon
USA
107.5
 
Jan Hoerl
Austria
107.5
54
Łukasz Bukowski
Polska
106.0
 
Taavi Pappel
Estonia
106.0
56
Kacper Juroszek
Polska
105.5
57
Artur Kukuła
Polska
104.0
 
Zeno di Lenardo
Włochy
104.0
 
Ren Nikaido
Japonia
104.0
60
Radek Selcer
Czechy
103.5
61
Bartosz Czyż
Polska
103.0
 
Hunor Farkas
Rumunia
103.0
 
Andrei Feldoreanu
Rumunia
103.0
64
Matthew Soukop
Kanada
102.0
 
Nigel Lauchlan
Kanada
102.0
66
Dawid Krupa
Polska
101.5
67
Rogan Reid
Kanada
101.0
68
Kenno Ruukel
Estonia
99.5
69
Niko Loeytaeinen
Finlandia
98.0
70
Sorin Iulian Pitea
Rumunia
97.0
71
David Jirotka
Czechy
96.0
72
Radu Mihai Pacurar
Rumunia
95.5
 
Mateusz Staszel
Polska
95.5
74
Mihnea Alexandru Spulber
Rumunia
93.5
75
Jakub Jurosz
Polska
93.0
76
Jan Michalek
Czechy
92.5
77
Daniel Andrei Cacina
Rumunia
90.5
 
Ju-Chan Lee
Korea Pd.
90.5
79
Jeong-Heon Si
Korea Pd.
90.0
80
Lukas Kubena
Czechy
88.0
81
Andrii Vaskul
Ukraina
84.5
82
Sung-Woo Cho
Korea Pd.
83.0
 
Szymon Jojko
Polska
83.0
84
Benedikt Holub
Czechy
79.0
85
Robert Supola
Czechy
74.0
86
Paweł W±sek
Polska
DNS
87
Sergey Tkachenko
Kazachstan
DNS
88
Vitaliy Kalinichenko
Ukraina
DNS
89
Federico Cecon
Włochy
DNS
90
Sergey Zyryanov
Kazachstan
DNS
91
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
DNS
92
Dusan Dolezel
Czechy
DNS
93
Oleg Pavlenko
Rosja
DNS
94
Giovanni Bresadola
Włochy
DNS
95
Marcel Vyvial
Czechy
DNS
96
Maksim Sergeev
Rosja
DNS
97
Kiril Kotik
Rosja
DNS
98
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
DNS
99
Wili Louskasmaeki
Finlandia
DNS
100
Damian Skupień
Polska
DNS


Wyniki 2 treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
1
Rok Tarman
Słowenia
131.5
2
Philipp Raimund
Niemcy
130.0
3
Ulrich Wohlgenannt
Austria
129.0
4
Maximilian Lienher
Austria
128.0
 
Jaka Hvala
Słowenia
128.0
6
Killian Peier
Szwajcaria
127.5
 
Andrzej Stękała
Polska
127.5
8
Matjaz Pungertar
Słowenia
126.5
 
Ziga Jelar
Słowenia
126.5
 
Mario Mendel
Austria
126.5
11
Eetu Nousiainen
Finlandia
126.0
 
Przemysław Kantyka
Polska
126.0
 
Andreas Schuler
Szwajcaria
126.0
 
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
126.0
15
Frans Taehkaevuori
Finlandia
122.5
16
Paweł W±sek
Polska
122.0
 
Andraz Modic
Słowenia
122.0
 
Niko Kytoesaho
Finlandia
122.0
19
Elias Vaenskae
Finlandia
121.5
20
Yuken Iwasa
Japonia
121.0
 
Sergey Tkachenko
Kazachstan
121.0
 
Jan Maylaender
Niemcy
121.0
23
Stanisław Biela
Polska
120.0
 
Simon Greiderer
Austria
120.0
25
Timi Zajc
Słowenia
119.5
 
Jan Kus
Słowenia
119.5
 
Kalle Heikkinen
Finlandia
119.5
28
Tim Heinrich
Niemcy
119.0
 
Andreas Alamommo
Finlandia
119.0
 
Dawid Jarz±bek
Polska
119.0
31
David Krapez
Słowenia
118.0
32
Riki Kurita
Japonia
117.5
 
Alexander Hayboeck
Austria
117.5
34
Patrick Kogler
Austria
117.0
35
Maksim Sergeev
Rosja
116.5
36
Vitaliy Kalinichenko
Ukraina
116.0
37
Krzysztof Miętus
Polska
115.5
 
Noah Valtiner
Austria
115.5
39
Nik Fabijan
Słowenia
115.0
40
Anze Lavtizar
Słowenia
114.5
41
Artii Aigro
Estonia
113.5
42
Lukas Wagner
Niemcy
113.0
 
Damian Skupień
Polska
113.0
 
Jakub Kot
Polska
113.0
45
Philipp Haagen
Austria
112.5
46
Krzysztof Leja
Polska
112.0
 
Stepan Pasichnyk
Ukraina
112.0
 
Viktor Pasichnyk
Ukraina
112.0
49
Thomas Diethart
Austria
111.5
 
Łukasz Rutkowski
Polska
111.5
51
Federico Cecon
Włochy
111.0
 
Brian Wallace
USA
111.0
53
Tomasz Pilch
Polska
109.5
54
Jan Hoerl
Austria
109.0
55
Artur Kukuła
Polska
108.5
 
Giovanni Bresadola
Włochy
108.5
57
Dominik Maylaender
Niemcy
107.5
58
Nicholas Mattoon
USA
107.0
 
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
107.0
 
Ren Nikaido
Japonia
107.0
61
Łukasz Bukowski
Polska
106.5
 
Sebastian Rombach
Niemcy
106.5
63
Niko Loeytaeinen
Finlandia
106.0
64
Yevgen Marusyak
Ukraina
105.5
 
Hunor Farkas
Rumunia
105.5
 
Zeno di Lenardo
Włochy
105.5
67
Taavi Pappel
Estonia
104.5
 
Wili Louskasmaeki
Finlandia
104.5
69
Matthew Soukop
Kanada
104.0
70
Oleg Pavlenko
Rosja
103.5
 
Kacper Juroszek
Polska
103.5
72
Kiril Kotik
Rosja
103.0
 
Radek Selcer
Czechy
103.0
74
Dawid Krupa
Polska
102.5
75
Andrei Feldoreanu
Rumunia
101.5
 
Sorin Iulian Pitea
Rumunia
101.5
 
Rogan Reid
Kanada
101.5
78
Dusan Dolezel
Czechy
101.0
 
Jan Michalek
Czechy
101.0
80
Bartosz Czyż
Polska
100.0
81
Kenno Ruukel
Estonia
99.0
82
Marcel Vyvial
Czechy
98.5
83
Jakub Jurosz
Polska
97.5
84
Radu Mihai Pacurar
Rumunia
96.0
 
Mihnea Alexandru Spulber
Rumunia
96.0
86
David Jirotka
Czechy
94.0
 
Jeong-Heon Si
Korea Pd.
94.0
88
Lukas Kubena
Czechy
93.5
 
Nigel Lauchlan
Kanada
93.5
90
Daniel Andrei Cacina
Rumunia
93.0
 
Andrii Vaskul
Ukraina
93.0
92
Szymon Jojko
Polska
90.5
93
Sung-Woo Cho
Korea Pd.
90.0
94
Ju-Chan Lee
Korea Pd.
88.0
95
Mateusz Staszel
Polska
85.5
96
Benedikt Holub
Czechy
82.0
97
Robert Supola
Czechy
71.0
98
Dominik Kastelik
Polska
DNS
99
Henri Kavilo
Finlandia
DNS
100
Sergey Zyryanov
Kazachstan
DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2017 - wszystkie artykuły
Komentarze
jb
wiadomo, że te zawody to dla naszych eliminacje do startu w PS w Polsce w ramach kwoty krajowej. Pewne miejsca maj± ci, którzy dzisiaj i wczoraj starowali w PS i PK, ale zostaj± chyba jeszcze 2 miejsca, je¶li dobrze liczę. Najlepsi w treningach byli Stękała i Kantyka, więc szanse na start Biela ma coraz mniejsze.
(07.01.2017, 12:21)
Kolsik
Jakie to przykre, że jak na razie, nawet w Polsce na tyłach s±...
(07.01.2017, 12:19)
KeyzerSKI
Być może w końcu dobry konkurs w wykonaniu Stękały
(07.01.2017, 12:18)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
FIS Cup: Schuler i Tarman najlepsi na treningach
FIS Cup: Schuler i Tarman najlepsi na treningach

FIS Cup: Schuler i Tarman najlepsi na treningach

Kalendarium
Kevin Horlacher
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
24 wrze¶nia 2017 (niedziela)
08:00
CoC Rasnov
seria próbna
09:00
CoC Rasnov
konkurs
30 wrze¶nia 2017 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
17:00
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
19:00
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
1 paĽdziernika 2017 (niedziela)
13:00
LGP Hinzenbach
seria próbna
14:00
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
2 paĽdziernika 2017 (poniedziałek)
14:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
16:30
LGP Klingenthal
oficjalny trening
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra LGP 2017?
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stephan Leyhe
Karl Geiger
Stefan Hula
Roman Koudelka
Piotr Żyła
Daniel Andre Tande
Sebastian Colloredo
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich